Spolupráce na mém blogu Pedofilovo.blog.cz

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Spolupráce na mém blogu Pedofilovo.blog.cz

Nový příspěvek od Hebeš »

Ahoj.
Jak mnozí z Vás ví, založil jsem s technickou podporou Jenika11 a Marca Freemena stránku http://pedofilovo.blog.cz/ která má sloužit jako informační web o pedofilii pro veřejnost a pro pedofily, ale také jako můj osobní blog o pedofilii, kde budou mé zážitky a mé názory.
Sice tam může psát jen jeden uživatel, ale to nevylučuje možnost, že bych někomu sdělil své heslo a mohl by na blog také přispívat. Při zakládání článku člověk může uvést své jméno. Já tam uvádím "hebeš" a kdyby tam psal někdo další, tak tam může uvést svoji přezdívku.
Klidně bych někomu dal heslo, aby na blog mohl psát články. Přecijen bych chtěl pedofilii před blogerskou komunitou nějak prezentovat a každý pedofil je jiný, má jiné pocity a jiné názory a myslím, že kdyby se na blogu podílelo více lidí, tak by to pedofilii prezentovalo obecněji a přesněji. Navíc můj pohled sedmnáctiletého je pochopitelně odlišný například od třicetiletého.

Jen nechci, aby na blogu byly jakékoliv sexuální narážky vůči dětem (např. "Holčička xy je hrozně sexy) nebo aby tam někdo urputně a opakovaně volal po snížení věkové hranice pro pohlavní styk nebo legalizaci sledování dětské pornografie (v jednom článku jako názor OK, ale ne opakovaně). To by naši pověst nevylepšilo.
Máte někdo zájem o přispívání na blog?