Aký máte zmysle života

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Lolitovník
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: „Ve výseči mezi devíti a čtrnácti lety se setkáváme s dívkami, jež odhalují jistým očarovaným poutníkům, kteří jsou dvakrát i vícekrát starší než ony, svou pravou podstatu, která není lidská, nýbrž nymfická, tedy démonická…“
V. Nabokov Lolita
Příspěvky: 18
Dal: 9 poděkování
Dostal: 11 poděkování

Aký máte zmysle života

Nový příspěvek od Lolitovník »

Nad touto otázkou si lámem hlavu už veľmi dlho.Otravoval som s ňou už niektorých na čete, ale aj tak sa opäť spýtam nech sa majú možnosť vyjadriť aj iný.

Aký máte zmysel života,poprípade čo vás napĺňa?Predpokladám že väčšina sa bude týkať nejakých trvácich hodnôt.
Veríte alebo ste presvedčený že život ako celok,poprípade ľudstvo má nejaký zmysel?

Ako agnostik si nemyslím že ľudstvo alebo život má nejaký vyšší zmysel, a práve preto vidím dôvod na to aby si človek vo svojej mysli vytvoril boha alebo niečo čo mu tento zmysel dá ale to je len môj uhol pohľadu.
Svojimi úvahami som sa dopracoval k tomu, že podľa mňa si človek musí prisúdiť zmysel sám ale čo s tým ďalej.Existuje nejaký univerzálny zmysel ktorý by si mal prisúdiť každý človek ako záruku šťastia?Ja si myslím že áno ale nemôžem prísť aký resp. preukázať že je to ten správny.Je možné že sa na to zle pozerám (mám rád jednoznačné a exaktné riešenia) alebo je možné že je to typ otázky na ktorú sa nedá odpovedať a nedá a popísať objektívne a to sa mi nepáči.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 869
Dal: 146 poděkování
Dostal: 748 poděkování

Re: Aký máte zmysle života

Nový příspěvek od Myš »

Já si vystačím s tím, že smyslem života je život samotný. Víc třeba někdy jindy :)
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Lukranas
Na trestné lavici
Bydliště: Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 128
Dal: 128 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Aký máte zmysle života

Nový příspěvek od Lukranas »

Já mám více smyslů života. Myslím, že jsem velmi společenský a pracovitý člověk. Hodně pracuji, ale jsem z poměrně majetné rodiny a tak část výdělku posílám na pomoc dětem. Třeba před měsícem jsem jedné chudé mamince zaplatil notebook na internetový inzerát, aby se její sedmiletý syn mohl účastnit distanční výuky. Je za to dost rád, že jsem pomohl. Nebo když bylo nedávno to zemětřesení v Albánii, tak jsem poslal 15 000 na pomoc dobročinným organizacím, které zajišťovaly bydlení rodinám, které o něj v důsledku zemětřesení přišly.

Krom toho mám partu velmi dobrých kámošů s nimiž jezdíme na čundry, do přírody, stanujeme v lese atd.. Děti pro mě překvapivě nejsou moc důležité jen můj desetiletý bráška, pro kterého bych udělal cokoliv. Můj hlavní smysl života je tedy rodina a pomáhání dětem :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Uživatelský avatar
301
Registrovaný uživatel
Bydliště: Olomouc
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Nechceme aby nás všichni litovali. Bolest patří k životu. Učí nás, chrání nás a ukazuje nám správný směr. Ačkoliv se nám děti líbí :'( , tak ten kdo dává naším rtům úsměv tak dává našemu srdci život :) . V tomto světě existuje silné štěstí: milovat a být milován.Každý život je těžký a každý z nás dostal lekce přesně na míru. Proto neodsuzuj druhé, protože nikdy nevíš s čím si prošli.

Jsem člověk, který když dělá něco pro děti nebo se s nima kamarádí tak jim dává i svůj čas. Největší dárek, který můžeš někomu dát, je tvůj čas, protože když někomu daruješ svůj čas, daruješ mu kousek svého života, který už nikdy nevrátíš.

At už člověk potká skvělou partnerku... nebo dítě či někoho kdo se nám líbí, tak v životě nepotkáváme lidi jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.

Mám rád lidi, kteří nepotřebují nikomu nic dokazovat. Kráčí tiše a směle životem a zvedají ty kteří jsou se svojí orientací na dně svých sil.
Příspěvky: 113
Dal: 6 poděkování
Dostal: 121 poděkování

Re: Aký máte zmysle života

Nový příspěvek od 301 »

Využívat svou deviaci pro prospěch dětí