Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Aký máte zmysle života

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Lolitovník
Registrovaný uživatel
Varování: 6
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: lolitolover@protonmail.com
Výkřik do tmy: „Ve výseči mezi devíti a čtrnácti lety se setkáváme s dívkami, jež odhalují jistým očarovaným poutníkům, kteří jsou dvakrát i vícekrát starší než ony, svou pravou podstatu, která není lidská, nýbrž nymfická, tedy démonická…“
V. Nabokov Lolita
Dal: 11 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Aký máte zmysle života

Nový příspěvek od Lolitovník »

Nad touto otázkou si lámem hlavu už veľmi dlho.Otravoval som s ňou už niektorých na čete, ale aj tak sa opäť spýtam nech sa majú možnosť vyjadriť aj iný.

Aký máte zmysel života,poprípade čo vás napĺňa?Predpokladám že väčšina sa bude týkať nejakých trvácich hodnôt.
Veríte alebo ste presvedčený že život ako celok,poprípade ľudstvo má nejaký zmysel?

Ako agnostik si nemyslím že ľudstvo alebo život má nejaký vyšší zmysel, a práve preto vidím dôvod na to aby si človek vo svojej mysli vytvoril boha alebo niečo čo mu tento zmysel dá ale to je len môj uhol pohľadu.
Svojimi úvahami som sa dopracoval k tomu, že podľa mňa si človek musí prisúdiť zmysel sám ale čo s tým ďalej.Existuje nejaký univerzálny zmysel ktorý by si mal prisúdiť každý človek ako záruku šťastia?Ja si myslím že áno ale nemôžem prísť aký resp. preukázať že je to ten správny.Je možné že sa na to zle pozerám (mám rád jednoznačné a exaktné riešenia) alebo je možné že je to typ otázky na ktorú sa nedá odpovedať a nedá a popísať objektívne a to sa mi nepáči.
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: myscepek@seznam.cz
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Dal: 147 poděkování
Dostal: 614 poděkování

Re: Aký máte zmysle života

Nový příspěvek od Myš »

Já si vystačím s tím, že smyslem života je život samotný. Víc třeba někdy jindy :)
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD