Povídky o dětech (1964, TV seriál)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Little Hero
Registrovaný uživatel
Bydliště: Plzeň
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Příspěvky: 155
Dal: 20 poděkování
Dostal: 47 poděkování

Povídky o dětech (1964, TV seriál)

Nový příspěvek od Little Hero »

Povídky o dětech

1. "Magdalena" - Odvážná Magdalena není první den ve škole ničím překvapena, dokonce se dokáže postarat i o spolužáka, který je nesamostatný...

2. "Podvodnice" - Své povinnosti si malá Jarmila ulehčuje malými podvůdky. Předstírá krádež, protože chce nové střevíce...

3. "Kapr" - Vánočního kapra do plaveckého bazénu vypustí v předvánoční čas syn správce sportovního areálu...


ČSFD
FDbPo delší době jsem si vzpomněl, že jsme se tu o tomhle filmečku bavili (dohromady jsou to 3 příběhy, kde účinkují děti) a dnes jsem to našel na Dailymotion. Jak se zdá, ten kanál založil BL, zveřejněné video totiž obsahuje pouze poslední povídku Kapr, kde se vyskytuje chlapec. Ke konci povídky je přes český zvuk kupodivu slyšet i francouzský dabing toho chlapce... :o Prodávám, jak jsem koupil. Ale jinak se na daném kanálu dá najít spousta dalších filmečků, převážně s chlapci. Jak jsem též dnes zjistil, daná videa se dají normálně stáhnout i přes YT Downloader. Tak příjemnou zábavu. :)