Komplikovaná registrace na chatu

Diskuze týkající se webu komunity ČEPEK, jeho částí a jeho tematického zaměření.
Uživatelský avatar
Lupíneček
Nový člen
Líbí se mi: Ženy
Příspěvky: 6

Komplikovaná registrace na chatu

Nový příspěvek od Lupíneček »

Ahoj. Už skoro týden čekám na schválení registrace na chatu. Na email mi nepřišla vůbec žádná informace o průběhu registrace. Uvítal bych aspoň základní info na email jako například schváleno/zamítnuto (důvod). Pochopil jsem, že je registrace schvalována administrátorem a že to nebude hned. Jen mě mrzí, že nejsou alespoň rozesílány automatické emaily jako tomu je po registraci na fóru.

Pro jistotu ještě jednou uvádím registrační email kdybych se náhodou při registraci překliknul. [email protected]

Edit by M.F.: Téma dne 7. 12. 2019 uzamčeno. S ohledem na Informace ohledně registrací se s dotazy ohledně registrace obracejte na příslušné emaily administrátorů, nikoliv na fórum - na fóru budou podobná témata v budoucnu mazána jako off-topic.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Administrátor
Bydliště: u bran Elysejských polí
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 2
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Wickr Me: MarekVolny
Výkřik do tmy: And beyond the Elysian Fields and the Garden of Eden I will look for the path that leads to your heart.
Příspěvky: 1556
Dal: 1040 poděkování
Dostal: 1910 poděkování

Re: Komplikovaná registrace na chatu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Ahoj.
  • Na chat se registruje se schválením admina, protože někteří lidi dělají a dělali binec, takže musela být automaticky zaktivovatelná registrace zrušena/změněna.
  • Chat neumožňuje v případě volby registrace administrátorem zasílat emaily automaticky z chatu. Škoda to je, ale nastavit to nejde.
  • Veškerá komunikace funguje se schvalujícím administrátorem, který kontaktuje zaregistrované, jakmile bude čas. Lidé zde na fóru tento problém nemají jak vyřešit - schvalování účtu má v kompetenci administrátor. Takže bych pro příště uvítal podobnou zprávu spíše v mé SZ, anebo na mém emailu [email protected], se kterým jsi byl seznámen již při registraci, poněvadž zde na fóru je toto téma jinak neřešitelné.
  • Administrátor, jenž schvaluje registrace, tento rok maturuje, nemá tudíž času nazbyt. Jakmile to bude možné, zaregistrované zkontaktuje a zaktivování účtu vyřeší. Žádáme proto o trpělivost.
S pozdravem,
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK / Administrator of ČEPEK Community
šéfredaktor redakce ČEPEK / Editor-in-Chief of ČEPEK Editorial Office

E-mail: [email protected]
________
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 6176
Dal: 1362 poděkování
Dostal: 3166 poděkování

Re: Komplikovaná registrace na chatu

Nový příspěvek od Kasz »

Lupíneček píše:Ahoj. Už skoro týden čekám na schválení registrace na chatu. Na email mi nepřišla vůbec žádná informace o průběhu registrace. Uvítal bych aspoň základní info na email jako například schváleno/zamítnuto (důvod). Pochopil jsem, že je registrace schvalována administrátorem a že to nebude hned. Jen mě mrzí, že nejsou alespoň rozesílány automatické emaily jako tomu je po registraci na fóru.

Pro jistotu ještě jednou uvádím registrační email kdybych se náhodou při registraci překliknul. [email protected]
No, nechci nic říkat, ale podezřele vypadající e-mailové adresy také nemáme příliš v oblibě. *no* To je jedna věc, druhá je ta, že za komplikovanost registrace můžou ti uživatelé, kteří v minulosti dělali na chatu nebo na fóru problémy. Je nám to líto, ale prostě takový je svět, že ti "dobří" jsou omezováni díky těm, kteří tolik dobří nejsou. Takže možná by tento tvůj text měl být směřován nikoliv nám, ale spíše jim. *boast*
Československá pedofilní komunita – již 12 let s Vámi! ❤️💙