Jaká poradna? (Zoufalec)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Uživatelský avatar
Zoufalec

Jaká poradna? (Zoufalec)

Nový příspěvek od Zoufalec »

Jaká poradna? - dotaz v poradně
Zoufalec píše:Dobrý den. Před nějakou dobou dcera manželce řekla, že jsem jí sahal mezi nohy. Po různých rozmluvách jsme se s manželkou domluvili na nějaké poradně. Dnes k tomu došlo opakovaně, nicméně když se žena ptala, zda-li to nedělám, dcera to odkývala (ráno před odchodem do školky jsme se mazlili a já jí hladil, nicméně to bylo nevinné a ne v rozkroku a rozhodně ne kvůli vidině nějakého uspokojení). Dceři jsou 4 roky. Vzhledem k tomu, že je to opakovaně, rád bych manželce nějakým způsobem dokázal, že jsem nevinný a dceři nijak neubližuji, že je to všechno jen velké nedorozumění. Nechci přijít o rodinu jen kvůli špatně vyloženému pohlazení. Můžete mi, prosím, doporučit nějakou poradnu, kam se můžeme obrátit? Chci, aby manželka věděla, že dceři nijak neubližuji a nezneužívám jí.
Kateřina Klapilová, Ph.D. odpovídá:

Dobrý den,

domnívám se, že téma důvěry v manželství by bylo dobré řešit v některé z manželských a rodinných poraden v místě Vašeho bydliště, ať je předmětem nedůvěry cokoliv.

Pokud dcera opakuje, že ji osaháváte, pravděpodobně ji Vaše byť nevinně míněné doteky mohou být nepříjemné. Doporučuji Vám tedy být v tomto ohledu velmi zdrženlivý a respektovat dceřiny pocity.

Pěkný den!
Uživatelský avatar
podivin
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1634
Dal: 1925 poděkování
Dostal: 791 poděkování

Re: Jaká poradna? (Zoufalec)

Nový příspěvek od podivin »

Ahoj Zoufalče,
Zoufalec píše:Dobrý den. Před nějakou dobou dcera manželce řekla, že jsem jí sahal mezi nohy.
A sahal nebo nesahal? Vymyslela si to dcerka nebo říká pravdu? Nejde o to,
jestli to řekla manželce, ale jestli je to pravda nebo si to vymyslela. Když to
řekne manželce, tak to s ní ještě můžeš nějak řešit. Až to dcerka řekne někde
venku, ve školce, ... tak tě přijdou rovnou sebrat policajti! A hlavně jí
neříkej, aby to nikomu neříkala, protože děti pak obvykle řeknou "tatínek říkal,
že nemám nikomu říkat, že mi sahal mezi nohy". Pak by možná vesničani nečekali
ani na policii, vzali hole a biče a šli tě rovnou zlynčovat!

A ještě bys měl vysvětlit pojem "sahat mezi nohy". Myslíš tím, že jsi jí hladil
na vnitřních stehnách? To dělám taky a doufám, že to není protizákonné. Stejně
tak dcerku hladím po rukách, vlasech, bříšku, zádech, tvářích a zadečku (doufám,
že zadeček také není protizákonný). Intimních partií se dovolím dotknout jen při
koupání a to jen lehce, abych jí neublížil a nebolelo jí to (ikdyž i to mě pěkně vzruší a musim
se sakra ovládat, abych nepřekročil hranici). Nebo saháním nezi nohy myslíš
dotýkání, hlazení její pipinky nebo snad dokonce vnikání do ní?
Dnes k tomu došlo opakovaně, nicméně když se žena ptala, zda-li to
nedělám, dcera to odkývala (ráno před odchodem do školky jsme se mazlili a já jí
hladil, nicméně to bylo nevinné a ne v rozkroku a rozhodně ne kvůli vidině
nějakého uspokojení). Dceři jsou 4 roky. Vzhledem k tomu, že je to opakovaně,
rád bych manželce nějakým způsobem dokázal, že jsem nevinný a dceři nijak
neubližuji,
Pořád z toho popisu nechápu, jestli to opravdu děláš nebo neděláš a co přesně
děláš nebo dcera si jen vymýšlý.
Nechci přijít o rodinu jen kvůli špatně vyloženému pohlazení.
Jak mne zda už poučili, jestli jí hladíš na přirození, tak jí sice zřejmě nějak
neubližuješ, není to sice znásilnění, ale je to pořád protizákonné "sexuální
zneužití". Jestli ti o to sama neříká, tak to v žádném případě nedělej. Když by
si o to říkala, tak to stejně nedělej. Ono jí to opravdu nemusí vadit, ale bude
se chtít někde pochlubit někomu, jakého má hodného tatínka a přijdou si pro
tebe. Osobně doufám, jestli to děláš, že jí jenom hladíš.

Doufám, že do ní prstama nepronikáš, to bych pak i věřil, že se jí to nelíbí a
proto si stěžovala.

Jestli si tvoje dcerka vymýšlý, tak si sežeň nějakou malou kameru a začni se s
ní natáčet. Můžeš být svatý, tvoje manželka tě může milovat až za hrob, ale
tuhle věc jí budeš těžko dokazovat a ostatním už to vůbec nedokážeš, takže
potřebuješ manželku jako 100% svědka, že tvoje dcerka lže. Navíc i tak to bude
dost těžké před cizími, protože "takhle malé dítě nelže a neví, co je lhaní" a
"manželka tě určitě kryje".

Přeju ti, aby se to vysvětlilo, pokud to opravdu děláš, aby ses ovládnul a
přestal to dělat.

Podivín.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Příspěvky: 1685
Dal: 1099 poděkování
Dostal: 2046 poděkování

Re: Jaká poradna? (Zoufalec)

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Zoufalec píše:Dobrý den. Před nějakou dobou dcera manželce řekla, že jsem jí sahal mezi nohy. Po různých rozmluvách jsme se s manželkou domluvili na nějaké poradně. Dnes k tomu došlo opakovaně, nicméně když se žena ptala, zda-li to nedělám, dcera to odkývala (ráno před odchodem do školky jsme se mazlili a já jí hladil, nicméně to bylo nevinné a ne v rozkroku a rozhodně ne kvůli vidině nějakého uspokojení). Dceři jsou 4 roky. Vzhledem k tomu, že je to opakovaně, rád bych manželce nějakým způsobem dokázal, že jsem nevinný a dceři nijak neubližuji, že je to všechno jen velké nedorozumění. Nechci přijít o rodinu jen kvůli špatně vyloženému pohlazení. Můžete mi, prosím, doporučit nějakou poradnu, kam se můžeme obrátit? Chci, aby manželka věděla, že dceři nijak neubližuji a nezneužívám jí.
Zoufalče, přivádí mě to k otázce, proč dcerka vůbec říká, že jí saháš mezi nohy. Jak k tomu přišla? Jestliže tedy tvrdíš, že jí tam nesaháš, napadají mě dvě možnosti:
a) Dcerce saháš třeba na vnitřní stranu stehen či někde blízko, a ona to pojala jako "mezi nohy", či jsi kdysi omylem dívce mezi nohy zajel, i kdyby jen neplánovaně v rámci nějaké hry, a ona si to zamapatovatala;
b) dcerka k tomuto přišla někde jinde. Děti úplně všemu nerozumí, někdy různé informace popletou a zkomolí, převezmou něco od spolužáků apod.

V každém případě bych viděl jako podstatné zjistit, jak k tomu holčička přišla. Když řekne, že jí táta sahal mezi nohy, tak kdy jí tam sahal nebo kam přesně že jí to sahal, jak dlouho... no prostě aby se zjistilo, z pohledu tvé ženy, zda jsi nevinný. A ty otázky by měly být v klidném duchu, ne že ji budete agresivně s ženou zpovídat. Případně by bylo dobré do toho zatáhnout nějakého odborníka - dětského psychologa. Pokud jí opravdu mezi nohy nesaháš, ale ona to tvrdí, někde je problém a tento problém se musí řešit dřív, než to dojde třeba k policii či k rozvodu.

Tobě bych doporučil, abys přehodnotil to, jak k holčičce přistupuješ - např. pokud ji opravdu občas hladíš třeba na stehnech, na bříšku nebo obecně někde blízko k místu, které se dá označit jako "mezi nohy", raději bych toho nechal. Hladit ji můžeš třeba ve vláskách, na zádech... Podobně bych třeba koupání holčičky nechal na tvé ženě.

Jelikož nevím, kde bydlíš, nemohu ti poradnu vyhledat konkrétně. Ale když půjdeš na Google a zadáš do vyhledávaše "Rodinná poradna", třeba jak radila paní doktorka Klapilová, nějaké nejbližší tvé lokalitě to najde. Ale za sebe bych doporučil hlavně nějakého toho terapeuta pro maličkou, který by trochu objasnil, co a jak si myslí nebo jak co vnímala.
podivin píše:Myslíš tím, že jsi jí hladil na vnitřních stehnách? To dělám taky a doufám, že to není protizákonné. Stejně tak dcerku hladím po rukách, vlasech, bříšku, zádech, tvářích a zadečku (doufám, že zadeček také není protizákonný). Intimních partií se dovolím dotknout jen při koupání a to jen lehce, abych jí neublížil a nebolelo jí to (ikdyž i to mě pěkně vzruší a musim se sakra ovládat, abych nepřekročil hranici).
Upřímně zrovna vnitřní stehna a zadeček vnímám jako dost "červenou zónu", jestli rozumíš. Chápu, že to nemusí být bráno ani z jedné strany sexuálně, ale přece jen jsou vnitřní stehna a zadeček takové více intimní zóny. Ale pokud to neděláš kvůli svému sexuálnímu vzrušení nebo kvůli sexuálnímu vzrušení dítěte, tak by to asi nemělo být bráno jako sexuální zneužívání. Každopádně, byl bych v tomhle ohledu opatrný.

Co se však týká dotýkání se intimního místa při koupání - nevím, kolik dcerce je. Pokud je dostatečně stará, doporučil bych ji naučit, že si o toto místo má pečovat sama. Pak bys jí umyl třeba zbytek těla a vlasy, ale tohle místo by si umyla sama. A nebo ještě lépe - aby dívku koupala raději tvoje manželka, tedy pokud žijete spolu s manželkou. Obzvláště pokud máš problém nepřekročit hranici, důrazně bych ti doporučil se této situace raději vyvarovat.
podivin píše:Jak mne zda už poučili, jestli jí hladíš na přirození, tak jí sice zřejmě nějak neubližuješ, není to sice znásilnění, ale je to pořád protizákonné "sexuální zneužití". Jestli ti o to sama neříká, tak to v žádném případě nedělej. Když by si o to říkala, tak to stejně nedělej. Ono jí to opravdu nemusí vadit, ale bude se chtít někde pochlubit někomu, jakého má hodného tatínka a přijdou si pro tebe.
To, co jsi napsal, není úplně přesné. Pokud člověk přistoupí k sexuálním aktivitám s dítětem, které s tím souhlasí, sice v té chvíli to dítěti nevadí, nebo se mu to dokonce líbí, ale k traumatu může i tak dojít - později si uvědomí, kam jsi jí to sahal, a že to není v pořádku. Takže i v dobrovolné sexuální aktivitě (což je i hlazení na přirození za účelem sexuální stimulace) hrozí riziko pozdějšího traumatu. Nejde jen o zákon - i když i kvůli pozdějšímu vyšetřování může dojít k traumatizaci, tentokráte sekundární.
podivin píše:Jestli si tvoje dcerka vymýšlý, tak si sežeň nějakou malou kameru a začni se s ní natáčet. Můžeš být svatý, tvoje manželka tě může milovat až za hrob, ale tuhle věc jí budeš těžko dokazovat a ostatním už to vůbec nedokážeš, takže potřebuješ manželku jako 100% svědka, že tvoje dcerka lže. Navíc i tak to bude dost těžké před cizími, protože "takhle malé dítě nelže a neví, co je lhaní" a "manželka tě určitě kryje".
Nepřipadá mi příliš reálné při každé interakci s dítětem mít kameru, obzvlášť pokud s daným dítětem bydlíš a trávíš s ním spoustu času. Jak by to bylo asi v praxi? To by si měl koupit kameru do brýlí a pak x hodin natáčet, načež by s ženou probírali všechny záznamy, jestli náhodou někdy nepřekročil mez? To mi přijde opravdu nereálné.

Pro dokázání neviny Zoufalce bych doporučil spíše odborníka a/nebo rozhovor s dcerkou.
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Uživatelský avatar
podivin
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1634
Dal: 1925 poděkování
Dostal: 791 poděkování

Re: Jaká poradna? (Zoufalec)

Nový příspěvek od podivin »

Marco Freeman píše:Upřímně zrovna vnitřní stehna a zadeček vnímám jako dost "červenou zónu", jestli rozumíš. Chápu, že to nemusí být bráno ani z jedné strany sexuálně, ale přece jen jsou vnitřní stehna a zadeček takové více intimní zóny. Ale pokud to neděláš kvůli svému sexuálnímu vzrušení nebo kvůli sexuálnímu vzrušení dítěte, tak by to asi nemělo být bráno jako sexuální zneužívání. Každopádně, byl bych v tomhle ohledu opatrný.
Samozřejmě chápu, že tahle místa jsou už trochu na hranici, ale snažím se jí hladit rovnoměrně na celém těle, aby to aspoň ona nevnímala, že bych těm místům kladl důraz. A samozřejmě si přístup k těm místům nevynucuju. Když je zrovna nějak tak, že tam akorát můžu hladit, tak hladim tam, když je v poloze na hlazení zádíček, tak zádíčka. Tak snad OK?

Tak sexuálně jí určitě nevzručuju, teda to si myslim, nepozoruju nebo nedokážu rozeznat, jestli jí to vzrušuje. Ona už se sama vzrušuje ve vaně sprchou, strašně jí to lochtá. Ale možná jí je to hlazení příjemné.

A kvůli mému sexuálnímu vzrušení? Tak to abych si asi hodil mašli. Když se s ní mazlim, když jí hladim kdekoliv, když koukám na jakoukoliv jinou holčičku, to všechno dělám proto, že mě to vzrušuje. Myslel jsem, že to takhle mají i ostatní pedo. Tak jestli ne, tak jsem fakt asi zrůda :(
Marco Freeman píše:Co se však týká dotýkání se intimního místa při koupání - nevím, kolik dcerce je. Pokud je dostatečně stará, doporučil bych ji naučit, že si o toto místo má pečovat sama.
Je jí 7 let. Naposledy po koupání seděla na foukání vlasů, roztahla si pulinku a zjistila tam takový to bílý a chtěla si to umýt. Tak vlezla zpět do vany, tak jsem na ní sprchoval a řekl jí, ať si to vymeje a ona si jí zase roztáhla a řekla, že to nemůže mýt, když jí musí držet, že to mám umýt já. Tak jsem to opatrně rychle umyl. Nevim, jestli se jen štítila nebo chtěla, abych to umyl, ale pokusim se jí to naučit, ať se myje sama. To jen poznámka k tomu, ať se myje sama. Jo, budu muset bejt tvrdší, ať se meje sama. Už teď jsem smutnej :( ale stejně by to jednou přišlo, brzo se začne stydět.
Marco Freeman píše:Pak bys jí umyl třeba zbytek těla a vlasy, ale tohle místo by si umyla sama. A nebo ještě lépe - aby dívku koupala raději tvoje manželka, tedy pokud žijete spolu s manželkou.
No, žijeme, ale právě tohle je jedna z věcí, se kterou jí pomáhám, protože už toho má dost a opravdu bych jí nechtěl říkat "hele, já sem pedofil a bojim se, abych nezneužil dcerku, tak jí vykoupej ty". To by pak stačilo říct, že jsem pedofil a dcerku už bych zřejmě nikdy neviděl. Ale když jsou děti s manželkou sami, tak už se koupou sami, takže asi skončím s mytím těla (max. záda) a budu mejt jenom dcerce hlavu, synek hlavu zvládne sám, a zbytek se mohou mýt sami.
Marco Freeman píše:Obzvláště pokud máš problém nepřekročit hranici, důrazně bych ti doporučil se této situace raději vyvarovat.
Tak zatím jsem snad nic neprovedl, akorát jsou to hrozná muka:(
Marco Freeman píše:
podivin píše:Jak mne zda už poučili, jestli jí hladíš na přirození, tak jí sice zřejmě nějak neubližuješ, není to sice znásilnění, ale je to pořád protizákonné "sexuální zneužití". Jestli ti o to sama neříká, tak to v žádném případě nedělej. Když by si o to říkala, tak to stejně nedělej. Ono jí to opravdu nemusí vadit, ale bude se chtít někde pochlubit někomu, jakého má hodného tatínka a přijdou si pro tebe.
To, co jsi napsal, není úplně přesné. Pokud člověk přistoupí k sexuálním aktivitám s dítětem, které s tím souhlasí, sice v té chvíli to dítěti nevadí, nebo se mu to dokonce líbí, ale k traumatu může i tak dojít - později si uvědomí, kam jsi jí to sahal, a že to není v pořádku. Takže i v dobrovolné sexuální aktivitě (což je i hlazení na přirození za účelem sexuální stimulace) hrozí riziko pozdějšího traumatu. Nejde jen o zákon - i když i kvůli pozdějšímu vyšetřování může dojít k traumatizaci, tentokráte sekundární.
Jo, to jsem tam chtěl ještě napsat a zapomněl!
Marco Freeman píše:Nepřipadá mi příliš reálné při každé interakci s dítětem mít kameru, obzvlášť pokud s daným dítětem bydlíš a trávíš s ním spoustu času. Jak by to bylo asi v praxi? To by si měl koupit kameru do brýlí a pak x hodin natáčet, načež by s ženou probírali všechny záznamy, jestli náhodou někdy nepřekročil mez? To mi přijde opravdu nereálné.
Jasně, chtělo by to nějakou minikameru na košili nebo tak. Nebo prostě po určitou dobu ten kontakt s dítětem minimalizovat a kameru použít v těch případech, kdy ten kontakt nejde vyloučit. Pro mě by se jednalo o dost kritickou situaci, za které bych radši použil co nejpřesvědčivější argumenty. Ale občas mám blbý nápady :(

PS: pokud se vám bude zdát, že už někde popisuju něco, čím jsem překročil mez, tak mi radši pošlete zprávu. Možná jsem to jen blbě napsat, protože už je pozdě, možný bych sem neměl takhle pozdě psát, ale noc je jediná možnost, kdy můžu.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Příspěvky: 1685
Dal: 1099 poděkování
Dostal: 2046 poděkování

Re: Jaká poradna? (Zoufalec)

Nový příspěvek od Marco Freeman »

podivin píše:Samozřejmě chápu, že tahle místa jsou už trochu na hranici, ale snažím se jí hladit rovnoměrně na celém těle, aby to aspoň ona nevnímala, že bych těm místům kladl důraz. ... A kvůli mému sexuálnímu vzrušení? Tak to abych si asi hodil mašli. Když se s ní mazlim, když jí hladim kdekoliv, když koukám na jakoukoliv jinou holčičku, to všechno dělám proto, že mě to vzrušuje.
No, ty bys těm místům hlavně vůbec neměl klást důraz, pokud už ji hladíš na zadečku nebo stehnech, rozhodně by to nemělo být nějak více, neměl bys ji hladit proto, aby ses k těm místům dostal. A stejně tak bys ji neměl hladit kvůli tomu, že tě to vzrušuje, neměl bys tam mít takový podnět. Když přistupuji k dětem a pohladím je, pohladím je kvůli samotnému pohlazení, nemyslím u toho na to, že mě to vzruší, to by nebylo správně. Pokud člověk přistupuje k dětem a hladí je čistě proto, že ví, že ho to vzruší a že se vzrušit chce, je něco špatně a takový přístup přímo vede k tomu, že jednoho dne to nezvládne a překročí hranici.

Je to stejné, jako kdyby běžný heterák v každém kontaku se ženou myslel jen na to jedno, což taky není nejzdravější. Problém je, že když takový heterák sáhne, kam nemá, může ženě ublížit, ale pravděpodobně se ta žena ohradí víc a lépe, než dítě, které neví, o co jde. Je normální, když se člověk mimovolně vzruší při interakci s objektem svého zájmu. Ale není v pořádku, když člověk přistupuje k fyzickému kontaktu s dítětem proto, aby se vzrušil.
podivin píše:Je jí 7 let. ... No, žijeme, ale právě tohle je jedna z věcí, se kterou jí pomáhám, protože už toho má dost a opravdu bych jí nechtěl říkat "hele, já sem pedofil a bojim se, abych nezneužil dcerku, tak jí vykoupej ty". To by pak stačilo říct, že jsem pedofil a dcerku už bych zřejmě nikdy neviděl. Ale když jsou děti s manželkou sami, tak už se koupou sami, takže asi skončím s mytím těla (max. záda) a budu mejt jenom dcerce hlavu, synek hlavu zvládne sám, a zbytek se mohou mýt sami.
Tak to je už opravdu velká holka, která by se opravdu měla umět umýt tam dole sama. Já jsem se začal sám koupat, když jsem byl předškolák, kdy mi rodiče jen chodili umývat hlavu, protože když jsem si ji umýval sám, vždycky mi šampon natekl do očí. V sedmi letech už chodí do školy. Navíc, jak vidno, je pro tebe koupání holčičky riziková situace, které by ses měl vyhýbat. Když bude chtít, abys ji tam dole umyl, musíš říct, že je velká holka a velké holky se tam dole myjí samy.

Manželce přece vůbec o pedofilii říkat nemusíš. Můžeš říct to samé - že je to velká holka a myslíš, že by bylo vhodné, aby se už naučila koupat sama. Obzvlášť když píšeš, že když je má na starost manželka, tak se dokážou děti koupat samy, by to neměl být problém, ne?
podivin píše:Tak zatím jsem snad nic neprovedl, akorát jsou to hrozná muka:(
Ta hrozná muka jsou riziková. Není bezpečné koupat dítě, pokud pociťuješ nutkání mu sáhnout kam nemáš za účelem, aby ses vzrušil.
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Uživatelský avatar
podivin
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1634
Dal: 1925 poděkování
Dostal: 791 poděkování

Re: Jaká poradna? (Zoufalec)

Nový příspěvek od podivin »

Marco Freeman píše:No, ty bys těm místům hlavně vůbec neměl klást důraz, pokud už ji hladíš na zadečku nebo stehnech, rozhodně by to nemělo být nějak více, neměl bys ji hladit proto, aby ses k těm místům dostal.
Hmmm, důraz myslím nekladu. Jak jsem psal, vzrušuje mě, když ji hladím kdekoliv a hladím ji snad myslim všude stejně, podle toho, kam mi zrovna dosáhnou ruce. Pravda je, že zadeček je pro mě nádhernej u holčiček i žen, a stehna neupřednostňuju vnitřní, rád hladim celý nožičky i ruce.
Marco Freeman píše:A stejně tak bys ji neměl hladit kvůli tomu, že tě to vzrušuje, neměl bys tam mít takový podnět. Když přistupuji k dětem a pohladím je, pohladím je kvůli samotnému pohlazení, nemyslím u toho na to, že mě to vzruší, to by nebylo správně. Pokud člověk přistupuje k dětem a hladí je čistě proto, že ví, že ho to vzruší a že se vzrušit chce, je něco špatně a takový přístup přímo vede k tomu, že jednoho dne to nezvládne a překročí hranici.
Nehladim jí s cílem se vzrušit, to dokážu bez problémů jen s představama. Spíš je to opačně, když jí hladim, tak mě to vzruší. Blbě jsem to napsal, jak jsem psal v PS, holt ve 3:30 už mi hlava nebere, noc je blbá na psaní, ale zase je to jediný čas, kdy mám soukromí.
Marco Freeman píše:Je normální, když se člověk mimovolně vzruší při interakci s objektem svého zájmu. Ale není v pořádku, když člověk přistupuje k fyzickému kontaktu s dítětem proto, aby se vzrušil.
Napsal jsem to posledně špatně. Hladím a koukám na holčičky, protože to je příjemné, ale ne sexuálně, spíš tak, že bych je chtěl objímat a líbat, ne kvůli sexuálnímu uspokojení. A problematické je, že se u toho vzrušim.
Marco Freeman píše:Ta hrozná muka jsou riziková. Není bezpečné koupat dítě, pokud pociťuješ nutkání mu sáhnout kam nemáš za účelem, aby ses vzrušil.
Není to nutkání, abych se vzrušil, ale že je krásná. Zkusím to mytí teda hodně omezit a taky to mazlení a budu se snažit být opatrnější. Tuhle jsem šel s dcerky kamarádkama ze školy a jedna mě sama od sebe chytla za ruku a to mě taky začalo vzrušovat. Ruku mi dala sama, bylo mi příjemný ji držet za její malou ručičku, ale začalo mě to trošku vzrušovat. Takže opravdu to nedělám, abych se vzrušil, mám opravdu rád (nazývám to zamilovaností) holčičky sledovat, když se mě dotknout třeba i jen podáním ruky a nebo svojí dcerku objímat a mazlit se s ní. Bohužel mě to zároveň i vzrušuje a neni mi to příjemné, protože nechci, aby to dcera viděla a věděla, snažim se to skrýt.

Rád bych si tohle s někym pořádně probral, a rád bych se vypovídal, ale když už si začnu plánovat, jak a co bych řekl, tak mě napadne, koho to zajímá, jsou lidi s horšíma problémama, akorát bych vypadal, že chci bejt zajímavej. Možná u sexuologa bych se mohl vypovídat a dostal od něj odborný odpovědi, rád bych si to i zaplatil, ale zrovna v téhle době to nejde k nějakýmu zajít. Budu se aspoň držet tvých rad. Díky.