Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci na PARAFILIK.CZ

Vianočné darčeky 2018

Diskuze a porada registrovaných uživatelů ohledně situací a problémů z jejich života.
Miško
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Dal: 4 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Vianočné darčeky 2018

Nový příspěvek od Miško »

Nielen preto že sa blížia Vianoce, ma zaujíma aké darčeky dávate svojim láskam, predovšetkým dievčatkám. Ak teda vôbec nejaké darčeky dávate.

Samozrejme aj ja rozdávam darčeky po celý rok, no na Vianoce by som rád našiel nejakú skutočne výnimočne inšpiráciu. Najväčšie starosti mi robí môj Anjelik, má najväčší láska. Už v lete odo mňa dostala prstienok z červeného zlata, teraz si hovorím že som mohol počkať na tohtoročné Vianoce s týmto darom. Lenže čo chcete darovať iného k zásnubám ako prsteň? Prsteň má na sebe jednorožca zo striebra zasadeného do červeného srdca, celé vyrobené na zákazku a upravené na jej krásny malý detský prstík.

Hračiek, kostýmov víl, poníkov, rôznych dievčenských drobností máme už doma veľa. Rád by som ju teda niečím prekvapil, miluje prekvapenie a veľmi búrlivo a nadšene na ne reaguje. Pýtam sa teda, čo originálneho a možno aj netradičného darujete svojim dievčatkám vy. Ďakujem každému za zdieľanie iste úžasných nápadov.
Denex
Nový člen

Re: Vianočné darčeky 2018

Nový příspěvek od Denex »

Ahoj Miško, ja si myslím, že by holčičku potešilo, keby si jej dal ušiť na zakázku nejaké luxusné gaťky. Alebo luxusné body.
Možno aj prsteň so symbolom GL, ale taký, aby ho mohla nosiť aj, keď bude veľká, z malého rýchlo vyrastie.
Miško
Registrovaný uživatel
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Dal: 4 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Nový příspěvek od Miško »

Denex píše:Ahoj Miško, ja si myslím, že by holčičku potešilo, keby si jej dal ušiť na zakázku nejaké luxusné gaťky. Alebo luxusné body.
Možno aj prsteň so symbolom GL, ale taký, aby ho mohla nosiť aj, keď bude veľká, z malého rýchlo vyrastie.
Denexi, prosím môžeš mi vysvetliť prečo tu píšeš také nezmysly? Všetci predsa moc dobre vieme že to čo si napísal je veľmi nevhodné a možno aj urážlivé. Keby si radšej uviedol odkaz na nejaké naozaj krásne a roztomilé nohavičky, to by som pochopil.

Nechať jej vyrobiť prsteň so symbolom GL je síce veľmi dobrý nápad, no obávam sa že vhodnejší by bol prsteň so symbolom našej veľkej lásky a ten už má. Samozrejme časom jej ho nechám zväčšiť alebo skôr zakúpim iný a tento uložíme ako pamiatku na tieto krásne strávené roky. Priviedol si ma ale na myšlienku, nechať si vyrobiť prsteň kde by namiesto drahokamu bola podobenka môjho prekrásneho Anjelika. Už som hľadal na internete a zadal predbežnú objednávku. Nepochybujem o tom, že aj týmto veľmi prekvapím svoju lásku a iste jej tým urobím veľkú radosť.
Denex
Nový člen

Nový příspěvek od Denex »

Ahoj Miško, neviem, čo by malo byť urážlivé, nevhodné a nezmyselné na tom, že dievčatku niekto kúpi gaťky, alebo body. Vieš koľko deťom denne nakupujú rodičia gaťky a body?

Keby som ti vložil odkaz na gaťky, tak by boli 100% tuctové, ty si chcel niečo výnimočné, a také niečo sa dá len vyrobiť, to v obchode nekúpiš.

Že som ja vôbec reagoval na tvoj príspevok.... Viac už takú chybu neurobím. Pekný deň.
Mathias8
Registrovaný uživatel
Varování: 1
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Dal: 135 poděkování
Dostal: 424 poděkování

Nový příspěvek od Mathias8 »

Jednej holcine som dal na zakazku vyrobit naramok s jej menom s bielymi kristalovymi gulickami. Z pravej a lavej strany jej mena zlate kridelka. Jej meno bolo poskladane s pismen ktore bolo kazde vlozene v akokeby kocke. A to tak aby jej to pasovalo na jej ruku. Lubilo sa jej to tak velmi ze nedokazala od toho odtrhnut zrak.

Nekupil som jej to na Vianoce ale za nieco. Myslim ze kazdu holcinu potesi nieco podobne. Keby si skusil dat vyrobit na zakazku nejaky specialny nie obycajny naramok urcite by ju to potesilo. :)

Alebo nausnice. Z nausnic byvaju hotove. :[