Špionka Harriet / Špiónka Harriet / Harriet the Spy (1996, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
princess
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 37
Dal: 2 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Špionka Harriet / Špiónka Harriet / Harriet the Spy (1996, film)

Nový příspěvek od princess »

Špionka Harriet / Špiónka Harriet / Harriet the Spy

Harriet je jedenáctiletá dlouhovlasá holčička s trochu neposednou povahou a duší. Jejím největším bohatstvím je deník, do kterého zapisuje všechno o svých spolužácích. Jejím posláním je totiž sledovat všechno, co se v okolí děje. Harriet je zkrátka malá špionka. Jenomže její pravdomluvnost, týkající se některých spolužáků, jí vynese jen nepřátelství a osamocení. Harriet ztratí i své dva nejlepší přátele. Jediná chůva Golly jí rozumí a ví o její neobyčejnosti, zatímco rodiče řeší její průšvihy zabavením toho nejcennějšího, co má - deníku. Když odvolají i spojenkyni Golly, Harriet jde do boje proti celému světu. Je to právě Golly, kdo ztracené dívence ukáže cestu zpět ke svým přátelům i rodičům.

ČSFD

Obrázek Obrázek

*v detstve moj najoblubenejsi film, tak dufam ze ho este niekto oceni :D
► Ukázat spoiler
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Špionka Harriet / Špiónka Harriet / Harriet the Spy (1996, film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Jo, Michelle Trachtenberg je v tomto filmu úžasná — dovádivá a příjemně drzá. *daisy*

Obrázek
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
semper
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 19
Výkřik do tmy: Tých, ktorí sa oneskoria potrestajú dejiny- Michail Gorbačov 1.10.1989
Příspěvky: 37
Dal: 7 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Špionka Harriet / Špiónka Harriet / Harriet the Spy (1996, film)

Nový příspěvek od semper »

Do Michell Trachtenberg som sa zamiloval práve v tomto filme a moja náklonnosť trvá do dnešných dní :).
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Špionka Harriet / Špiónka Harriet / Harriet the Spy (1996, film)

Nový příspěvek od Mathias8 »

Doba v ktorej deti boli detmi. V tej dobe bola hádam skoro každá holčička špionkou :D Deti sa vedeli zabaviť bez súčasnej elektroniky tabletou, mobilou, internetu a podobne. Nepoznali slovo "nuda" (ktoré dnes používajú už 7 ročné deti.) Škoda, že tie časy su preč. Tento film by malo vidieť každé súčasné dieťa, aby aspoň trošku bolo v obraze o tom aké to asi mohlo byť v tých časoch, aby si mohlo vážiť veci ktoré má bez toho, aby ich bralo ako samozrejmosť. Je velmi smutné, že vačšina dnešných detí nevie, aké to je mať napríklad rozbité kolená, stavať si bunkre, hrať sa na ulici alebo v prirode rozne hry a miesto toho štukaju do skla, aj keď pravda je aj to, že za to nemožu, pretože berú to, čo im súčasná doba ponúka. 90 roky to boli super časy a som rád, že viem aké to je. Tento film je pre mna nostalgiou. Už v detstve to bol moj oblúbený film. :)