Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Otázka ?? :)

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Dejwik12
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 15
Kontakt: cielalois@protonmail.com
Dal: 1 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Otázka ?? :)

Nový příspěvek od Dejwik12 »

Připadalo vám někdy nebo to mám jen já, že když znáte nějaké dítě, které je pěkné a potom potkáte na ulici třeba pěknější. Neřekli jste si někdy třeba proč takové nemůžu mít třeba v rodině ?? Ikdyž třeba máte to svoje?? :D Možná je to trochu zvláštní otázka, ale nevadí :)
Filip
Člen skupiny ČEPEK
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Dal: 539 poděkování
Dostal: 310 poděkování

Re: Otázka ?? :)

Nový příspěvek od Filip »

Možno je to tým, že na deti, ktoré poznáš si si zvykol. A dieťa na ulici je pre teba nový podnet a preto ho vnímaš ako krajšie. :)
Daniel
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: daniel@pedofilie.net
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Dal: 549 poděkování
Dostal: 635 poděkování

Nový příspěvek od Daniel »

Když už jsem potkal nějakou opravdu mimořádně hezkou holčičku (takovou, jakou potkáte několikrát za život), tak jsem si spíš říkal, že jsem rád, že moje dcera až takhle hezká není. Protože kdyby byla, tak bych se ji asi bál pustit samotnou na ulici. To víte, svět je plný pedofilů :D
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Dejwik12
Registrovaný uživatel
ve věku do: 15
Kontakt: cielalois@protonmail.com
Dal: 1 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Nový příspěvek od Dejwik12 »

Filip píše:Možno je to tým, že na deti, ktoré poznáš si si zvykol. A dieťa na ulici je pre teba nový podnet a preto ho vnímaš ako krajšie. :)
Asi je to pravda no :D
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: „Když polámeš andělům křídla - pláčí. Když zlomíš jejich srdce - trápí se. Když zradíš jejich lásku - přestanou žít.“
Dal: 126 poděkování
Dostal: 391 poděkování

Nový příspěvek od Mathias8 »

Ak mas v rodine dieta vnimas ho inak ako ludia vonku. To znamena ze pre teba ako pedofila mozno bude pekny ale nebude ti pripadat az taky nejako extra krasny chapes. To preto lebo ho vidis hodne casto mozno kazdy den a zafixujes si ho nejako skratka si ho podvedome nejako v sebe ulozis a tym padom ho vnimas inak ako clovek ktory ho vidi nie dost casto nepravidelne alebo prvykrat.
Pre takeho pedofila moze byt najkrajsim kutikom na svete.

Ked vidim ja hodne krasnu holcicku napriklad kracajucu smerom ku mne a sa jej automaticky pozriem do oci (vzdy sa pozeram do oci, lebo su okna do duse) tak si v duchu hovorim - (ak je blizko) "boze .. ty si krasna" alebo "boze..ta je krasna" (ak je vzdialena)
A bud ju pozdravim alebo sa iba usmejem na nu a idem dalej. V duchu by som ju vsak najradsej objal.