Nepříjemný sen (Aleš)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Uživatelský avatar
Aleš

Nepříjemný sen (Aleš)

Nový příspěvek od Aleš »

Nepříjemný sen - dotaz v poradně
Aleš píše:Dobrý den pane doktore. Chtěl bych se vám svěřit s velmi nepříjemným snem který se mi už asi po třetí opakuje. Jedná se o velmi negativní emoce které při tom prožívám a nevím co si mám o tom myslet.Sen: Obvykle se objevuji na žluté chodbě v nějakém paneláku. Zdi v něm na mě vždy působí trochu stísněně. Pak se přemisťuji na záchod kde stojí nějaký hodně tlustý muž a pohlavně zneužívá asi tříletou dívku. Já tomu celému přihlížím. Jen tam tak stojím a koukám co ji provádí. Zároveň mě i přes veškerý odpor fascinuje že se ta dívka vůbec nebrání ani nebrečí. Vidím jen jak mrká očima. Jinak se chová jako hadrová panenka, snad jakoby dávala najevo tomu muži že bránit se nemá cenu a ať si s ní dělá co chce. Nakonec vidím jak ji ten muž bez emocí vezme do rukou a dává jí hlavičku do mísy a u toho
opakovaně splachuje. Snaží se jí utopit a to se mu nakonec povede.

Po této scéně se probouzím spocený a s výčitky svědomí že jsem mu v tom nezabránil a že jsem jen přihlížel jako divák. I když se mi ten sen zdál poněkolikáté tak pokaždé v něm nemůžu nic dělat ani ovlivnit a to mě trápí. Zároveň mě ale štve jedna věc. Když se po tom snu probouzím tak mám pokaždé silnou erekci. I přes vlnu odporu cítím vzrušení při vzpomínce na to nahé tělo dívky.

Chtěl bysem znát váš názor co by to asi mohlo znamenat? Nechci aby se ten sen znovu opakoval. Vždycky mě to emočně rozhodí.
MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Milý příteli,

To, co prožíváte, skutečně může znamenat, že jste pedofilně orientován a zatím si to asi nepřipouštíte. Je to docela složitá věc, kterou sotva můžeme řešit po emailu. K posouzení toho je třeba se od Vás dozvědět mnoho dalších věcí.

Takže, pokud Vás to skutečně trápí, objednejte se ke mně do ordinace, telefon na recepci je 224 965 247, musíte říci, že chcete jmenovitě ke mně.

Jinak se zatí mějte výborně a nenechte se rozhodit sny. Za sny nemůžeme.

MUDr. Antonín Brzek