Škriatok (1995, TV seriál)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7973
Dal: 1171 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Škriatok (1995, TV seriál)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Škriatok

Seriál o dvoch deťoch a počítačovom škriatkovi. Peter a Evka práve vďaka počítačovej technike pochopia hodnoty ľudskej tvorivosti v literárnych dielach klasickej svetovej tvorby pre deti, akými sú Dobrodružstvá Toma Sawyera, Traja mušketieri, Peter Pan, V púšti a v pralese a mnohé iné. Vstupom súčasných detí do klasickej literatúry sa pôvodné príbehy začnú meniť. Peter a Evka "píšu" svoje vlastné na pôde známych situácií. Zažívajú okamihy konfliktov, nedorozumení, nebezpečenstva, ale aj zbližovania a pochopenia jeden druhého. Ich večne zaneprázdnené mamy sú prinútené uveriť neuveriteľnému. Aby svoje deti zachránili, musia tiež vojsť do sveta literatúry a detskej fantázie. Až touto skúškou môžu znova získať dôveru svojich detí a objaviť v sebe schopnosť krásneho a pre ľudský život tak prepotrebného snívania.

ČSFD

Obrázek Obrázek

13letý Emil Huraj jako Peter a 12letá Tatiana Pauhofová jako Evka.

A ve svobodných 90. letech bylo možné natočit i toto. :)
► Ukázat spoiler
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.