Kdo jsem? Pomoc :(

Reakce a podněty z řad veřejnosti - máte-li názor, myšlenku či nápad, který se týká našeho webu, nezdráhejte se ozvat!
Uživatelský avatar
HonzaC

Kdo jsem? Pomoc :(

Nový příspěvek od HonzaC »

Ahoj.
Obracim se na vas o rady. Je mi 30 let a povazuju se za asexuala - absolutne nic mi sex nerika (nemam fantazie o zenach, muzich ani detech), nevyhledávám ho, pracuji v laboratori... A byl jsem cely zivot docela spokojeny (tu a tam si maximalne masturbuju u PC - libovolna videa...). Problem nastal, kdyz jsem zacal kamaradce pomahat na letním divcim tabore. Nejde, ze bych se a detmi mazlil, copak jsou to moje deti? Ale v naprosto beznych situacich někdy dojde k erekci (deti se mě drží za ruku, kdyz jdou na stack-line, kdyz si jeden mrnous narazil koleno a nesl jsem ho na osetrovnu... nekdy samozrejme kdyz po me mrnous skace a sedne si mi na klin. A nejhorší je, ze mam rad volne obleceni, a i kdyz mi to nikdo neveri, jen málokdo si toho vsimnu (narozdil od dalsich vedoucich). Kdyz si toho vsimnu, je mi to neprijemne fyzicky i psychicky, nechapu, co se deje. Za pedofila se opravdu nepovazuju :( ano, rad detem (jako i dospelym) pomaham. Ale uz jen predstava sexu s kymkoli je mi protivna... Dekuji za pomoc.
Uživatelský avatar
Kejklíř
Registrovaný uživatel
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Příspěvky: 30
Dal: 4 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Re: Kdo jsem? Pomoc :(

Nový příspěvek od Kejklíř »

Ahoj, asi být tebou navštívím sexuologa.Jestli máš v hlavě zmatek a nevíš do které kategorie patříš, tak bych opravdu tu sexuologii navštívil.Je to velice diskrétní a nemusíš se bát,že by někdo tvé problémy někde ventiloval.A potom uvidíš sám jak se ti uleví.Držím palce
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Varování: 1
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 904
Dal: 298 poděkování
Dostal: 208 poděkování

Re: Kdo jsem? Pomoc :(

Nový příspěvek od Silesia »

Ahoj. Dívčí tábor a byl tam kluk? no to se měl :-)

A teď k tobě. Doporučil bych nechat si udělat PPG. Je to vyšetření při kterém se zíjstí na co vlastně reaguješ, může se totiž stát, že tvá asexualita může být třeba jen psychického rázu a nebo taky ne a pokud ne, tak bych to bral tak, že erekce je prostě běžná věc, chápu že v kontaktu s dětmi není příjemné ji mít, takžš potom nezbude než před tím než bys s dětmi měl být masturbovat a vzít to uplně stejně automaticky, jako když si ráno vyčistíš zuby. Jde totiž o to, že se odplaví nahromaděný materiál a k erekci už pak bude menší důvod.

Přeji ti abys zíjstil co a jak je a hlavně abys našel svůj klid.