Nikdo tě nemá rád - Zoufalý boj dítěte o přežití / Street kid (Judy Westwater)

KNIHY slouží ke sdílení recenzí a tipů na zajímavá knižní díla.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání recenzí na jakékoliv knihy a následná diskuze k nim.
  2. Jestliže bude v rámci recenze knihy uvedeno jméno osoby v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti), je nutné toto jméno zkrátit na křestní jméno a iniciálu příjmení.
  3. V rámci recenzí je možné vkládat odkazy na fotografie obálek knih, příp. fotografie autorů, a to jen formou odkazů (za využití URL nebo IMG tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj. Je-li autor v současnosti mladší 18 let, anebo je-li na jeho fotografii společně s ním jiná osoba v současnosti mladší 18 let, odkaz na fotografii nemůže být zveřejněn.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 112 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Nikdo tě nemá rád - Zoufalý boj dítěte o přežití / Street kid (Judy Westwater)

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Nikdo tě nemá rád - Zoufalý boj dítěte o přežití / Street kid

Malá Judy nikdy nepoznala něžnou lásku rodičů. Ve třech letech se její život změnil v drsný boj o přežití. Otec a macecha ji nechávali na studeném dvoře, dívenka vyjídala popelnice, aby se udržela naživu. Brzy měla zjistit, že svět dokáže být ještě krutější... (zoufalý boj dítěte o přežití)

Obrázek

- Zdroj textu i obrázku: http://knihy.abz.cz/prodej/nikdo-te-nema-rad-zoufaly-boj-ditete-o-preziti


Knížka je o tříleté dívce, která měla dost vůle na to, aby dokázala přežít bez rodičovské lásky. jedná se o autobiografii - pravdivý o autorovi.

Více opět napíšu, až kdnížku koupím a přečtu.