Zapovězená láska k dětem: pedofilie se netýká jen... (g.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6392
Dal: 1545 poděkování
Dostal: 3434 poděkování

Zapovězená láska k dětem: pedofilie se netýká jen... (g.cz)

Nový příspěvek od Kasz »


Představte si, že žijete normální běžný život jako všichni ostatní a najednou si uvědomíte, že vás vzrušuje pohled na děti. Co teď? Je to jedna z těch věcí, která se v podstatě nedá říct nikomu, protože tento typ tabu je zkrátka tabu i mezi tabuizovanými tématy. V roce 2014 vznikl dokumentární film Danielův sen, který popisuje život pedofilního studenta Daniela. Na základě tohoto snímku vznikl tento článek.

90 % všech pedofilů jsou muži

Samozřejmě, že jakmile zjistíte, že je s vámi něco jinak, a že místo žen nebo mužů líbí děti, začnete googlovat. Na internetu naleznete skupinu ČEPEK, což je Československá pedofilní komunita, která spojuje lidi s erotickou náklonností k dětem. Členem této skupiny se může stát kdokoliv. Na tomto webu se lidé s tímto problémem sdružují a diskutují skrz fórum. Někdy dokonce pořádají i srazy, kde se o tomto tématu baví a řeší, jak s ním naložit ve svém životě.

Pedofilie není jen o sbormistrech a skautských vedoucích

Hned na úvodní stránce webu pro pedofilii se dozvíte cíl komunity ČEPEK. Její vizí je poskytnutí základních informací mladým lidem, kteří o sobě zjistili, že je sexuálně přitahují mladiství a hlavně děti. Tato komunita jim slouží jakožto psychická podpora. Zároveň mají k dispozici poradenství, jak vést normální a spokojený život bez toho, aby nikomu neubližovali a nikoho neobtěžovali, což je pravděpodobně nejdůležitější poslání této komunity. V rámci poradny je zde možnost se anonymně zeptat odborného sexuologa, který poradí těmto lidem.

Pouze čtvrtina lidí, kteří zneužijí dítě, je pedofilní

Československá pedofilní komunita se zároveň snaží informovat veřejnost o problematice pedofilie a seznámením s tím, kdo je vlastně pedofil. Ve společnosti je totiž zakořeněno, že pedofil = člověk, který sexuálně zneužíval děti, což není pravda. Pedofilie je dle odborné terminologie dlouhodobá náklonnost či reaktivita s erotickým rozměrem vůči nedospělým chlapcům a dívkám.

Web upozorňuje, že ani sami pedofilové nesouhlasí s legalizací pohlavního styku s dětmi a snižování věkové hranice k sexuální aktivitě. Je to samozřejmě trestný čin a tak by to mělo zůstat.

Tento článek rozhodně nevznikl proto, aby pedofilii obhajoval, ale pravdou je, že tato problematika není tak jednoduchá, jak se na první pohled zdá. Proto je dobré si o tom něco přečíst.
Naposledy upravil(a) Allein dne čtvrtek 5. 7. 2018, 0:41:10, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Vložen kompletní text článku.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙