7letá dívka dostala prsní implantáty (Electropiknik.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
wicky
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 5
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: Je důležité se zcela tvrdě podívat realitě do očí :)
Příspěvky: 28

7letá dívka dostala prsní implantáty (Electropiknik.cz)

Nový příspěvek od wicky »


Julie Mansonová z Glendale v Kalifornii obdržela velmi zvláštní dárek od své matky k Vánocům: výlet do Číny, kde se podrobila operaci zvětšení prsou pomocí implantátů.

Sedmiletá holčička se v posledních dvou letech neustále ptala svých rodičů, trvajíc na tom, že musí mít prsa a že chce podstoupit operaci implantace prsou.

Její matka, Dana Mansonová, říká, že se pokoušela přesvědčit svou dceru Julietu, že ji prsa časem sama narostou, ale její dcera byla „úplně posedlá“ myšlenkou prsních implantátů.

„Ptala se nás několikrát denně, každý den. Na světě nebylo nic jiného, co by chtěla víc než prsa.“ řekla NBC.

Paní Mansonová se snažila svou dceru přesvědčit pomocí psychiatra a doufala, že Julii zbaví své posedlosti. Výsledek se však velmi lišil od jejího očekávání.

Po deseti sezeních s mladou dívkou dospěl renomovaný psychiatr Eduardo Ramirez k závěru, že Julie trpí vážnou depresí a má vážný nedostatek sebeúcty, a řekl matce, že by operace pro malou dívku mohla být přínosem.

Doktor Ramirez uvedl, že mladá dívka si vyvinula během posledních let vážné komplexy o jejím vzhledu a operace jí pomůže získat lepší obraz o sobě samé.

Na základě poradenství psychiatra paní Mansonová kontaktovala desítky klinik ve Spojených státech a Mexiku, ale žádná z nich nebyla ochotná provést chirurgickou operaci na tak mladé dívce.

Nakonec našla kliniku ve městě Hangzhou v Číně, kde lékaři byli ochotni operaci provést.

Dana Mansonová se rozhodla, že s dcerou absolvuje cestu do Asie a že ji operaci, tedy prsní implantáty, věnuje jako vánoční dárek.

Do Číny odjeli 22. prosince a operace byla provedena o dva dny později. Podle kliniky operace trvala méně než dvě hodiny a proběhla přesně podle plánu.

Mladá dívka se nyní pyšní velikostí svého poprsí 30C a její matka říká, že její dcera je nesmírně šťastná.

Dana Mansonová řekla stanici NBC, že jako každá matka na světě chtěla, aby její děti byly šťastné a že Julie byla zjevně nešťastná.

Příběh mladé dívky zaujal světovou pozornost, když po několika hodinách po chirurgickém zákroku vyslala několik fotografií na svůj Instagram účet a okamžitě tím způsobila lavinu reakcí na sociálních sítích.

Mnozí lidé odsuzují rodiče Julie, kteří dovolili, aby jejich dcera podstoupila plastickou operaci v tak mladém věku, zatímco jiní obviňují jejich psychiatra za jeho doporučení.

Přes všechnu kritiku, Dana Mansonová říká, že udělala „to nejlepší pro svou dceru“ a trvá na svém rozhodnutí.
Naposledy upravil(a) Allein dne středa 11. 7. 2018, 14:44:27, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Odkazy dávejte do URL tagu, téma musí mít smysluplný název.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 154 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: big booo

Nový příspěvek od Mathias8 »

Ak je to naozaj ona na tom obrázku a nie je to photoshop alebo hoax, tak jej matka je važne nemocná a ten psychater tiež.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2311
Dal: 640 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: big booo

Nový příspěvek od Plyšáček »

Je to nechutný výmysl. Za jakékoliv podobné zprávy na internetu bych trestal zákazem počítače a ledovými sprchami.

odkaz na rozuzlení
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.