Pedofilie není lepra! (Mrtvej.blog.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6532
Dal: 1673 poděkování
Dostal: 3551 poděkování

Pedofilie není lepra! (Mrtvej.blog.cz)

Nový příspěvek od Kasz »


19. října 2011 v 21:48

Mám toho právě tak akorát dost. Mám právě tak akorát dost lidské zhůvěřilosti a pitomých médií, která krmí stádo samými sračkami. Aproč právě teď? Pročítám fórum a narazila jsem tam na jeden příspěvek. A rekce na něj mi nádherně ukázali, jak může taková mediální masíš připravit člověka o jakoukoli šanci. pro přesnost budu citovat.

Monika žije sama s 11 letým synem. Považuje se za emancipovanou ženu, které zatím žádny muž nestál za ztrátu samostatnosti. Minulý měsíc měl její syn úraz, spadl z kola. Pomohl mu muž, kterého vídavala na jejich ulici. Ošetřil mu koleno, odprovodil ho domů, a nabídl se, že kolo opraví. Z náhody se vyvinul pěkný vztah. Nedávno muž Monice navrhl společné bydlení a zároveň se však přiznal s tím, že ho přitahují malí chlapci, že je pedofil. Nechal jí neomezený čas na rozmyšlenou, nenaléhá, pouze zavolá, či může přijít. Monika se zžírá. Přítel ji chybí a ještě víc chybí synovi. Doteďka nenatrefila na nikoho s kým by si tak dobře rozuměla jako s ním. Kdo by ji respektoval jako on. Na jedné straně si nedovede představit, že právě on by měl patřit mezi pedofilní případy, na druhé se bojí, že by někomu z nich a nebo i neznámému mohl někdy ublížit. Dá se důvěřovat takovému člověku? Vystavuje Monika své dítě velkému riziku? A jak by se podle vás dala situace řešit? Je šance vybudovat za takových okolností plnohodnotný vztah?

Co následovalo za reakce a co si myslíte vy si můžu snadno domyslet. (Tedy ty reakce ne, ty jsem četla). Pedofil se prostě rovná zlej, hnusnej, slizkej úchylák, že? A přemýšleli jste někdy nad tím, co děla pedofila pedofilem? A co dělá "normálního hetrosexuála" normálním heterosexuálem? Většine lidí totiž, i přes to co říkají odborníci, má stále zafixovanou tu stejnou rovnici. Pedofilje hnusnej perverzní hajzl co ubližuje dětem případně je vraždí.
Dobrá vezměme si tedy obyčejného heterosexuála. Co ho sexuálně přitahuje jsou ženy. Pochopitelně ne všechny ženy jen některé. Normální heterosexuál chodí ven a ženské tam balí. když se nechají a souhlasí může následovat sex případně vztah. Žena, která se heterosexuálovi zalíbí je mu milá a snaží se abyse cítila dobře. Někdy může být jeho náklonost poněkud obtěžující, ale pokud skutečně miluje, respektuje přání své oběti a pouze se chová tak mile jak jen může.

A teď normální obyčejný pedofil. Přitahují ho děti, nikoli však všechny děti. Tak jako heterosexuál i pedofil má svůj vkus. Samozřejmě pedofil vychovávaný v našem prostředí (tedy nikoli nějaký asociální chlápek) ví, že styk s dětmi i jakékoli jiné erotické aktivity jsou nepřípustné a navíc by mohli dítěti ublížit. A teď si položme otázku. Když se vrátíme k našemu normálnímu heterosexuálovi (normální je takový, který nemá násilnické ani majetnické sklony a má jisté sociální cítění). Ublížil by ženě, kterou má rád? Nutil by ji k něčemu? Ne normální člověk to neudělá. A teď mi povězte v čem je pedofil jiný člověk? V tom, že ho vrušuje něco jiného? Ano některé lidi například vzrušuje bičovat svou partnerku do krve a víte co? Naše společnost to považuje za celkem přijatelné, když s tím ta partnerka souhlasí. A pedofil je jiný ještě v jedné věci. To, že o sobě ví že je pedofil (což je základem pro tvrzení, že jím je) znamená, že to chápe. Chápe, co pro něj pedofilie znamená. je to nemoc, která mu způsobí, že si nikdy doopravdy neužije sex a že jeho fantazie nikdy nedojdou naplnění (protože nemá násilnické sklony a ponižování milované osoby ho nevzrušuje). Je to tedy vcelku nešťastný člověk, který nemá žádnou šanci na takový druh vyléčení, který by z něj učinil naprosto zdravého a šťastného člověka. Ale pedofil má rád děti. Ano on je má prostě rád, dětská přítomnost je mu milá a proto by dítěti neublížil a velmi pečlivě se kontroluje (ne proto, že by to doopravdy potřeboval, kontroluje se proto, že se ho společnost bojí a on podvědomě předpokládá, že je k tomu nějaký důvod.)

Chápete to už nebo mám pokračovat. Pedofil bude mít možná podle okolí trochu divý vkus, jelikož jeho ideální protějšek je drobný hubený, hravý snílek. Je to jeho jediná šance na jakž takž spokojený sexuální život. A nebo se porstě rozhodne, že si vybere nějakého jiného partnera, partnera, který mu bude sympatický a bude ho mít rád takového jaký je i se všemi těžkostmi, které to sebou nese. Žádný pedofil se nebude snažit naplnit své štěstí tak, že znásilní dítě, stejně jako heterosexuál neznásilní ženu jen proto, že se mu líbí.

To že někoho vzrušuje násilí a ponižování na bezmocné, nedospělé oběti, která k tomu nedala souhlas a nebo její souhlas nemůže být pokládán za rozmyšlený, není pedofil. To je člověk s poruchou osobnosti a násilnickými sklony, který potřebuje dohled a psychiatrickou léčbu. Jenže právě o těch násilnících se doslechneme. Média nás důkladně naočkují tím jak zlí pedofilové číhají na každém rohu na nače děti a chtějí je brutálně znásilnit a pak zabít. Pravda je taková, že většina těch, kdo píšou podobné články a točí reportáže nezná ani odbornou definici slova pedofil, která zní: Pedofil je člověk, jehož sexuálně a citově přitahují děti.

Pedofil je tedy člověk perfektně schopný se postarat a dítě a navíc obvykle dětem rozumí a dokáže je na dlouhé hodiny zabavit. Navíc bývá obvykle mezi dětmi velmi oblíbený, což už také o něčem svědčí, kdyby na ně byl bůhvíjak zlý nebo je děsil, nechtěli by s ním mít nic společného, děti mají koneckonců dobrou intuici.

Inu myslím, že jsem řekla, vše co jsem chtěla říct. Pedofilie asi nikdy nebude společensky akceptovatelná, ale chtěla bych vás, jednotlivce poprosit, abyste si na mě vzpoměli, až za uslyšíte někoho plkat o pedofilii, Vzpomeňte si na to, že je to člověk, který nikdy nebude šťastný, často takový, který stráví půl života u psychologa, ne proto aby se vyléčil z pedofilie, ale aby se zbavil depresí, které má ze strachu z okolí. Pokud jde o mě, byla bych jedině pro, aby pedofilové mohli pracovat s dětmi bez obav okolí, jelikož je to jediný způsob jak mohou být alespoň trochu šťastní a děti koneckonců málokdy zažijí tak laskavou péčia nekonečnou trpělivost a porozumění. Snažte se to pochopit nebo alespoň přijmout a proboha nevěřte tomu, že co pedofil to násilník. Koneckonců trestnou činnost páchanou na dětech (myslím tu se sexuálním podtextem) nemívají na svědomí pedofilové. Jen asi 2-10% z dětských znásilnění, zneužívání atd. páchají lidé s takovou "diagnózou" zbytek mají na svědomí násilníci, asociálové, zhrzení manželé a další.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
efix
Čestný člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: Dětský smích je stejně nejkrásnější zvuk :)
Příspěvky: 614
Dal: 62 poděkování
Dostal: 178 poděkování

Re: Pedofilie není lepra!

Nový příspěvek od efix »

Dobrý článek. Akorát mne zaujala jedna věta, která přímo s pedofilií nesouvisí.
ženské tam balí. když se nechají a souhlasí může následovat sex případně vztah.
Takže když se ženská nechá sbalit, tak může bejt sex a pak možná, když ten sex půjde dobře, třeba i nějaký ten vztah. Nemělo by to být náhodou naopak? Je to hezká ilustrace dnešního přemýšlení: sex je pro zábavu, žádné závazky, vztah není potřeba. Připadá mi, že se vědomě o něco ochuzujeme ve prospěch momentálního uspokojení. Jak typické pro dnešní dobu...
Dítě je úžasná bytost. Dej mu najevo lásku, ale opatrně. Zájmy dítěte jsou důležitější než tvoje. I když bys měl možná rád víc než jen pusu, nemůžeš. Nesmíš. Zradil bys sám sebe a ublížil tomu, koho jsi miloval. Nepodporuj tedy ubližování dětem ani jeho produkty, dětskou pornografii.