Míša Smirnov (Миша Смирнов, *2003)

VIDEA slouží ke sdílení odkazů na volně dostupná videa, která vyhovují pravidlům komunity. Odkazy na videa zobrazující reálné osoby mohou obsahovat jedině osoby veřejně známé či na veřejnosti se prezentující, které jsou v současnosti starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na videa osob, které nejsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující (tedy např. na videa z rodinných a školních alb aj.) a které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok narození daných osob, případně rok vydání zdroje videa, není-li bez pochybností zjevné, že se jedná o osoby starší 18 let.
  3. Videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití tagu VIDEO).
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Smazaný uživatel (gabajaza)

Míša Smirnov (Миша Смирнов, *2003)

Nový příspěvek od Smazaný uživatel (gabajaza) »

Míša Smirnov je velmi krásný a talentovaný klučík z Ruské federace. Zúčastnil se nejrůznějších pěveckých soutěží a dokonce i vyhrál. Jeho videa jsou plné energie a pozitivní nálady. Nejsou to obyčejná videa, nechal v nich i kousek své duše.


Video s vánoční tématikou. Zde je obzvláště roztomilý.


Píseň z letošního roku 2017. Jeho hlas již prošel mutací, ale stále je pěkný.

Naposledy upravil(a) Mack dne středa 24. 11. 2021, 12:03:51, celkem upraveno 5 x.
Důvod: Zmazané nefunkčné videá.