Pedofilní matka (Lapacho)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Uživatelský avatar
Lapacho

Pedofilní matka (Lapacho)

Nový příspěvek od Lapacho »

Pedofilní matka – dotaz v poradně
Lapacho píše:Dobrý den,

narazila jsem na vaše stránky ne zcela náhodou. Mám syna, roční miminko. Dlouhou dobu se mi zdají sny, v kterých figuruji já a on, o něco starší, kolem patnácti. Když se se synkem mazlím, občas se neubráním vzrušení. Nechci si vůči němu dovolit nic nevhodného, ale zase ho nechci odstrkovat. Bojím se, abych mu vychýlením k jedné nebo druhé straně nezpůsobila trauma. Já vím, že se u žen dá většina věcí omluvit prostě jenom silnějším mateřským citem, ale zrovna u sebe mám pocit, že onen mateřský cit přerůstá až v něco jiného. Že až ještě trochu vyroste, mohla bych mu projevem náklonnosti ublížit. Kde je ta hranice, kterou končí mateřská a začíná pedofilní láska?

Dík,
Lapacho
MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Dobrý den, paní,

víte, pedofílie u žen je extrémně vzácná, takže bych se divil, kdybyste byla takto orientována. Nicméně, kdyby se Váš cit prohluboval s růstem synka, a pokud byste měla nějaké puzení skutečně eroticky se k němu chovat, doporučil bych konzultaci sexuologa. Zatím se ničím neznepokojujte.

S pozdravy
MUDr. Antonín Brzek