Podpořte povědomí o pedofilech a pedofilii vyplněním dotazníku k diplomové práci studentky Policejní akademie ČR → https://pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?t=9647

O Bohnických dnech 2012 ve Zdravotnických novinách

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 6105
Dal: 1316 poděkování
Dostal: 3079 poděkování

O Bohnických dnech 2012 ve Zdravotnických novinách

Nový příspěvek od Kasz »

Zdroj: http://www.zdn.cz/clanek/priloha-lekarske-listy/xxiv-bohnicke-sexuologicke-dny-464047 [odkaz nefunkční]

Prezentace pedofilie v médiích
Příspěvek na téma pedofilie v médiích prezentoval Bc. Karel Žák, posluchač Pedagogické fakulty Masarykovy univerzity v Brně. Pojem pedofilie je v médiích často užíván nesprávně jako synonymum pro pohlavní zneužívání dětí. Z odborného hlediska ale jde o erotickou preferenci dětí, nikoli jejich pohlavní zneužívání. Přibližně 90 % případů pohlavního zneužívání mají na svědomí lidé, kteří nejsou pedofilové. Většina pedofilů se v průběhu svého života zneužití dítěte nedopustí. Nesprávné používání pojmu pedofilie v médiích často způsobuje, že člověk, který cítí erotickou přitažlivost k dětem, může mít problém ztotožnit se s pojmem pedofilie. Většinou pak neuvažuje o rizicích svého sexuálního zaměření a nevyhledá odbornou pomoc. Problematická však může být i situace, kdy se s pojmem pedofilie ztotožní, působením médií si totiž i on sám může myslet, že je „zrůda“, která jednoho dne nějaké to dítě zákonitě musí zneužít. Takto působením médií uvažuje i většinová společnost. Je tak pouze dílem náhody narazit na objektivní informace o pedofilii, které sdělí, že je-li někdo pedofil, neznamená to, že musí zneužívat děti. V rámci příspěvku vystoupil i heterosexuální pedofil Jiří, který popisoval své vlastní zkušenosti, jak na něj nesprávné používání pojmu pedofilie v médiích působí, a poděkoval sexuologům za spolupráci v poradně na jím založené webové stránce http://www.pedofilieinfo.cz.
Československá pedofilní komunita – již 12 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
efix
Čestný člen skupiny ČEPEK
Výkřik do tmy: Dětský smích je stejně nejkrásnější zvuk :)
Příspěvky: 614
Dal: 62 poděkování
Dostal: 177 poděkování

Re: O Bohnických dnech 2012 ve Zdravotnických novinách

Nový příspěvek od efix »

Škoda, že zapomněli na pomlčku :)
Jinak pánové Karle a Jirko, díky že na ty konference, přednášky a podobné akce vytrvale jezdíte a zvlášť Jirka, že tam jde se svou kůží na trh. Věřím, že vaše práce není marná!
Dítě je úžasná bytost. Dej mu najevo lásku, ale opatrně. Zájmy dítěte jsou důležitější než tvoje. I když bys měl možná rád víc než jen pusu, nemůžeš. Nesmíš. Zradil bys sám sebe a ublížil tomu, koho jsi miloval. Nepodporuj tedy ubližování dětem ani jeho produkty, dětskou pornografii.