Žádost o smazání účtu

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování

Žádost o smazání účtu

Nový příspěvek od Forst Jan »

 ! Zpráva od: Marco Freeman, 4. 5. 2021
Upozornění pro případné budoucí uživatele: Tato sekce NESLOUŽÍ pro umisťování žádostí o smazání účtu a napsání takového příspěvku není pro administrační a moderátorský tým směrodatné. Pokud chce uživatel skutečně ze závažných důvodů komunitu opustit, řídí se následujícími body pravidel:
8) Vyjadřujete souhlas s tím, že:
h) v případě žádosti o smazání účtu budete muset zažádat prostřednictvím soukromé zprávy na fóru, projít tříměsíční výpovědní lhůtou, jež je počítána od prvního dne v následujícím měsíci, v době od Vaší žádosti nesmíte být nijak zvlášť na fóru či chatu aktivní, a následně po uplynutí výpovědní lhůty smazání účtu potvrdit;
i) v případě, že Vám bude po žádosti o smazání účtu udělen jakýkoliv trest či varování, bude Vaše žádost pozastavena nebo zrušena - což záleží na míře provinění a trestu;
j) ani při smazání účtu nelze smazat i všechny napsané příspěvky. Administrátor se ale zavazuje k smazání důvěrnějších příspěvků, jako je životní příběh aj., když o to uživatel zažádá.

Jinými slovy je po uživateli vyžadováno, aby tuto zprávu napsal administrátorům do soukromé zprávy. Proč zrovna takto? Pakliže chce uživatel komunitu skutečně opustit a není to myšleno v nějakém specifickém afektu, zpravidla tomu předchází delší úvaha. Teatrální výkřiky na fóru odpovídají mnohem více afektovanému rozhodnutí, nehledě na možnou snahu vzbudit v komunitě nějaký rozbroj. Z toho důvodu jako administrátoři tyto žádosti neuznáváme. Pokud se nějaký uživatel rozhodne odejít, očekávám(e) tak jeho rozhodnutí v soukromé zprávě.

Soukromá zpráva je také podstatná v tom, že se zpravidla doptáváme uživatele, jaký postup navrhuje, co chce případně smazat (nějaké důvěrnější příspěvky), anebo v klidu a slušně řešíme důvod a snažíme se nalézt oboustranně uspokojující řešení. Odchod z komunity by měl být až posledním možným řešením.

Druhak je nutné brát v potaz, že nelze požádat o smazání účtu, pokud dotyčný člověk způsobuje rozbroje, neřídí se pravidly nebo nerespektuje rozhodnutí Týmu. Jak je psáno v pravidlech, tak pokud bude v průběhu žádosti uživateli udělen jakýkoliv trest nebo varování, tak je žádost pozastavena nebo zrušena. Pokud chce uživatel odejít, měl by tak učinit slušně a v klidu, nikoliv tady teatrálně zbrojit proti komukoliv.

Nechceme nikomu házet klacky pod nohy, pokud se opravdu rozhodne odejít, na stranu druhou očekáváme i snahu reciproční – tedy že uživatel se bude snažit svým rozhodnutím a odchodem komunitu nerozvrátit. Jsme lidé, a proto očekávám, že se k sobě budeme i při loučení chovat slušně.

Děkuji za pochopení.

Pro více informací ohledně smazání mě neváhejte kontaktovat – kontaktní údaje naleznete na mém profilu.


Z důvodu souzení za jednání, aniž by mi byla dána šance své jednání obhájit žádám o smazání mého účtu.
Děkuji
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 2
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Wickr Me: MarekVolny
(Telegram dávám po dřívější komunikaci)
Příspěvky: 1696
Dal: 1099 poděkování
Dostal: 2049 poděkování

Re: Žádost o smazání účtu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

K žádosti se administrátor vyjádří později, až tuto situaci blíže projedná s žádajícím.

Děkuji za pochopení a trpělivost,
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK / Administrator of ČEPEK Community
šéfredaktor redakce ČEPEK / Editor-in-Chief of ČEPEK Editorial Office

E-mail: [email protected]
________
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Varování: 1
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 943
Dal: 306 poděkování
Dostal: 228 poděkování

Re: Žádost o smazání účtu

Nový příspěvek od Silesia »

Jaké souzení jaké jednání?