Heidi (1965, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7973
Dal: 1176 poděkování

Heidi (1965, film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Heidi

Príbeh je vsadený do krásnych Švajčiarskych hôr ,kde sa pätnásťročná sirota menom Heidi, žije so svojím starým otcom. Teta ju odvedie do mesta kde sa zoznámi s Klárou. Tá je bohužiaľ pripútaná na invalidný vozík. Prítomnosť Heidi jej robí dobre a pomôže jej postaviť sa na nohy. Heidi však neustále chýba domov a nevie sa dočkať návratu do Álp.

ČSFD

Obrázek Obrázek

Eva Maria Singhammer jako Heidi a 13letá Michaela May jako Klára. Podle oficiálního textu distributora je Heidi 15 let, což musí být nějaký omyl, protože na 15 let opravdu nevypadá a ve všech filmových zpracováních Heidi, která znám, je Heidi mladší než Klára.
► Ukázat spoiler
Naposledy upravil(a) pbd dne úterý 1. 9. 2020, 13:31:29, celkem upraveno 1 x.