Safari (1986, TV seriál)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Safari (1986, TV seriál)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Safari

Safari je třináctidílný slovenský seriál autora V. P. Borovičky, který napsal scénáře například také k seriálu Spadla z oblakov. Příběh se odehrává v Zoologické zahradě v Bojnicích a přihehlém zámečku. Děti ředitele ZOO (M. Dočolomanský), Monika a Janko Urbanovi (Emanuel Hason a Katarína Šulajová), se svým kamarádem šimpanzem Dodem, zažijí prázdnidové dobrodružtví, kdy kromě neustálých útěků Doda, jejich život obohatí setkání s novýmí kamarády Sovou (Martin Zatovič), vnukem profesora Jánského (F. Dibarbora), který je na zámku historikem, a Elen (Daniela Magálová), dcerou ředitele švýcarské ZOO, který je ovšem pro děti nositelem špatných zpráv. Při pátrání po uprchlém Dodovi narazí na tajemství, ve kterém je utvrdi i příjezd podezřelých cizinců a zvláštní chování ošetřovatele Zoo „ujo Pipišty“ (L. Kostelka). Vše vyvrcholí vyřešením letité záhady zámku Bojnice a vekým přátelstvím.

ČSFD

Obrázek Obrázek

(Na příspěvku spolupracoval Cykle.)
► Ukázat spoiler
Naposledy upravil(a) Gabriel Svoboda dne sobota 13. 7. 2019, 9:50:47, celkem upraveno 1 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.