Paskutinė atostogų diena / Děvočka i echo (1964, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Paskutinė atostogų diena / Děvočka i echo (1964, film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Paskutinė atostogų diena / Děvočka i echo

Malá dívka Vika žije na břehu moře s dědečkem rybářem. Ten na staré dřevěné bárce odjíždí na moře a Vika zůstává sama. Ale nezoufá si. Žije v souladu s přírodou, je součástí mořského pobřeží, jeho zákoutí, ozvěn, jedná s naprostou přirozeností, narozdíl od party kluků se starým trazistorákem, která tu symbolizuje narušení celého souladu. Jeden z chlapců se zdá být možným přítelem...
(Popis na csfd.cz pokračuje dál, ale lehce spoilerově, takže to tu nechám takto.)

ČSFD

Obrázek Obrázek
Obrázek

Moc příjemný poetický film, trochu mi připomíná naše Čekání na déšť. V hlavní roli 12letá Lina B.

Litevský název znamená "Poslední den prázdnin", ruský "Dívka s ozvěnou". Je to litevský film, ale v rámci rusifikace šel do světa jen v ruské dabované verzi a takto se dostal i na YouTube - ale alespoň tomu budeme trochu rozumět. :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 112 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Paskutinė atostogų diena / Děvočka i echo (1964, film)

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Když první film, který mě snad kdy zaujal, byla Neděle ve Ville D'Avray, tak se mi nějak moc zalíbily staré černobílé filmy. Tohle musím mít :D