Pilsen Pride

Diskuze o účasti komunity ČEPEK na festivalu Prague Pride. Nezapomeňte navštívit taktéž náš vedlejší web vytvořený speciálně pro tento projekt - www.nejenhomo.cz.
Uživatelský avatar
Little Hero
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Příspěvky: 124
Dal: 7 poděkování
Dostal: 36 poděkování

Pilsen Pride

Nový příspěvek od Little Hero »


Termín prvního ročníku Pilsen Pride je sobota 2. září. V západočeské metropoli jde v podstatě o první oficiální akci LGBT komunity takovéhoto rozsahu. Podle organizátorů by měl městem projít průvod zhruba tisícovky lidí.

Pilsen Pride začne ve 14 hodin v Mlýnské strouze. "Poté se vydáme na průvod Plzní po trase ulice Dřevěná, přes náměstí Republiky, ulicí Bedřicha Smetany, Kopeckého sady, dále přes Anglické nábřeží, ulicí U Radbuzy a zakončený bude v bývalé papírně v Zahradní ulici, kde se nachází krásné industriální prostory," popisuje za organizátory Jakub Řeboun.

Mimo pochod se chystá také after party, která proběhne od 19 hodin ve známém Clubu Míša. I tam bude připravený pro účastníky program. "Připraveny budou dvě scény, samotný klub a velká venkovní scéna s pódiem a barem. Speciálním bodem této After party bude Travesti show, na které vystoupí nejlepší plzeňské travesti skupiny Alfa Roštěnky a Travesti Show Plzeň," dodává Jakub Řeboun.


Tak co, kdo se přijde podívat? :)