Amy (2012, PS3, X360)

VIDEOHRY slouží ke sdílení recenzí a tipů na videohry, jež mají potenciál zaujmout členy zdejší komunity.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání recenzí a tipů na videohry, a to vč. případného vkládání obrázků/videí ze hry, tyto je však možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG či VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  2. V sekci by se neměla vyskytovat jiná audiovizuální díla než záznamy z her. Bude-li však v rámci diskuze relevantní užití i jiného audiovizuálního materiálu, tento může zobrazovat pouze osoby v současnosti starší 18 let (narozené do r. 2003 včetně).
  3. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 969
Dal: 108 poděkování
Dostal: 298 poděkování

Amy (2012, PS3, X360)

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Jedná se o akční hororovou hru, ve které se snažíte zachránit před armádou zombie, které kousáním rozšiřují nákazu dále. Amy je ovšem asi jako jediná proti nákaze imunní.

Amy je mým odhadem desetiletá autistická holčička o kterou pečuje její opatrovnice Lana. Ve hře hrajete prakticky za obě postavy.

Hra není zrovna jedna z nejlépe hodnocených (2/10 IGN) Co jsem se dočetl, tak nejčastější důvod je vysoká obtížnost hry.
https://games.tiscali.cz/amy-14031