Brothers - A Tale of Two Sons (2013 PC, PS3, X360)

VIDEOHRY slouží ke sdílení recenzí a tipů na videohry, jež mají potenciál zaujmout členy zdejší komunity.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání recenzí a tipů na videohry, a to vč. případného vkládání obrázků/videí ze hry, tyto je však možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG či VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  2. V sekci by se neměla vyskytovat jiná audiovizuální díla než záznamy z her. Bude-li však v rámci diskuze relevantní užití i jiného audiovizuálního materiálu, tento může zobrazovat pouze osoby v současnosti starší 18 let (narozené do r. 2003 včetně).
  3. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 893
Dal: 102 poděkování
Dostal: 235 poděkování

Brothers - A Tale of Two Sons (2013 PC, PS3, X360)

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Jedná se o akční příběhovou hru s celkem silným melancholickým příběhem.
Hra a její příběh se odehrává ve smyšleném fantastickém světě.
Ve hře hrajete za dva bratry - staršího a mladšího (jména jsem nezjistil), kteří se vydali na dlouhou cestu pro vzácnou bylinu, jenž má uzdravit jejich umírajícího otce. Na cestě za touto bylinou musíte řešit nejrůznější úkoly a hádanky, které jsou naštěstí díky herní mechanice velmi originální.

Originalita spočívá v tom, že ovládáte obě postavy naráz. K ovládání vřele doporučuji gamepad. Pokud jej nemáte, tak se nabízí možnost hrát hru ve dvou u jednoho počítače, kdy každý řídí jednu ze dvou postav.

Hra dostala opět velmi vysoká hodnocení, nominace a ocenění.
http://www.imdb.com/title/tt3130160/awards
Recenze na games.cz
https://games.tiscali.cz/recenze/brothers-a-tale-of-two-sons-recenze-64030