Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Pátrání po osobách — Kayla V.

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Gabriel Svoboda
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1045 poděkování
Dostal: 1190 poděkování

Pátrání po osobách — Kayla V.

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=12210223170014

Růžový kabát s kapucí, případně bunda modrobílé barvy - růžová šála - růžové zimní boty - růžové legíny
Plyšáček
Na trestné lavici
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Dal: 685 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Pátrání po osobách — Kayla V.

Nový příspěvek od Plyšáček »

Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Gabriel Svoboda

Zajímalo by mě, jak se jihoafrická holčička, která neumí česky, dostala do pěstounské péče v Česku. Podle směru útěku (z Prahy 4 na Malostranskou) to vypadá, jako by se chtěla dostat na letiště a odtamtud odletět domů do Jižní Afriky. Doufám, že úřady na jejím návratu domů usilovně pracují.
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 7 poděkování
Dostal: 416 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec »

A nemá třeba dvě státní příslušnosti? Jinou po otci a jinou po matce? Podle jiných stránek se jmenuje Kayla Visser, takže to vypadá na cizince tatínka. Taky je dost otázka jestli ji třeba otec vůbec k sobě chce. Ona taky jihoafrická republika není co bývala, takže bych ji tam moc necpal. Mimochodem v 8 letech 150cm, to je dnes normální?
Naposledy upravil(a) Jednorozec dne pondělí 6. 3. 2017, 21:24:08, celkem upraveno 1 x.
Gabriel Svoboda

Psali, že má občanství jen Jihoafrické republiky a že umí jen anglicky. Proto bych ji do Jižní Afriky cpal, tady se prostě těžko bude cítit doma.

Tu výšku potom opravili na 130 cm.
Jednorozec
Registrovaný uživatel

To že mluví anglicky či jaké má občanství vcelku nic neznamená, důležité je jestli tam má nějakou rodinu která o ni stojí. Mohla mít třeba jen otce či matku a buď o ně přijít, nebo se o ni dost nestarali. Nepředpokládám že by to tu fungovalo jako u dětí v norsku ne?
Gabriel Svoboda

Když neumí česky, je podle celkem jasné, že se tady cítí jako v cizině. Jediný, kdo by jí mohl pomoci překonávat nástrahy ciziny, jsou právě rodiče. Pokud ti rodiče jsou dočasně neschopní se o ni starat, ať na ně tady zatím čeká v pěstounské péči, ale pokud by se ta dočasnost měla protáhnout na několik let, bude jí podle mě lépe v jihoafrickém dětském domově (i kdyby tam snad neměla jiné příbuzné), než u nás u pěstounů. A ona si to asi myslí taky, když od českých pěstounů utíká.
Jednorozec
Registrovaný uživatel

To jsou jen spekulace v JAR na tom může být klidně hůře než tady. Od toho je tu soud který tohle snad zvládne dost nestranně posoudit (blonďaté děti tu krást zatím nemusíme) a má k tomu o dost víc podkladů než my.
Jinak já bych jí s tím překonáváním klidně pomohl co by šlo a její rodič nejsem :0)