O zahradě - Pavel Čech

KNIHY slouží ke sdílení recenzí a tipů na zajímavá knižní díla.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání recenzí na jakékoliv knihy a následná diskuze k nim.
  2. Jestliže bude v rámci recenze knihy uvedeno jméno osoby v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti), je nutné toto jméno zkrátit na křestní jméno a iniciálu příjmení.
  3. V rámci recenzí je možné vkládat odkazy na fotografie obálek knih, příp. fotografie autorů, a to jen formou odkazů (za využití URL nebo IMG tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj. Je-li autor v současnosti mladší 18 let, anebo je-li na jeho fotografii společně s ním jiná osoba v současnosti mladší 18 let, odkaz na fotografii nemůže být zveřejněn.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Pipo
Registrovaný uživatel
Varování: 6
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 11
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "And I'm young enough to look at
and far too old to see..."
Příspěvky: 208
Dal: 44 poděkování
Dostal: 67 poděkování

O zahradě - Pavel Čech

Nový příspěvek od Pipo »

Ďalšie čarokrásne dielo od môjho obľúbenca a už kultového ilustrátora, maliara, tvorcu komiksov a originálnych autorských kníh pre deti.

Je to alegória na večné ľudské hľadanie a strácanie. Bude čakať čitateľa spolu s hlavným hrdinom, chlapcom, neskôr starcom aj to nachádzanie a naplnenie svojich túžob po tom dokonalom, čistom, božskom, ktoré je zosobnené v detstve a v dospelosti nám tak trvalo uniká?

Pavel Čech je vo svojej podstate básnikom. Ale verše píše farbami...

Veľmi silný zážitok.

"Celá kniha je pojata jako příběh v obraze doplněný textem. Vyprávění o dětském snění, o tajemstvích skrytých na půdách a ve starých opuštěných zahradách, o světech, do nichž dospělý člověk nemůže nahlédnout, ale při četbě této knihy si na ně může rozpomenout." (oficiálna anotácia)

http://www.kosmas.cz/knihy/125212/o-zahrade/

Obrázek

Obrázek