Ahoj/Hello

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
Simplyme
Nový člen
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 45
Příspěvky: 1
Dostal: 2 poděkování

Ahoj/Hello

Nový příspěvek od Simplyme »

Dobrý den, jsem 26 let starý chlapec milenec z USA jsem jako chlapci kolem 4 a až o 16 můj oblíbený věkové rozmezí chlapců by 8-12. Líbí se mi i muži a chtěl bych se dostat do vztahu s guy kolem mého věku.

Když jsem byl 12, jsem měl můj první rozdrtit malý chlapec byl v mé třídě. Brzy po jsem se stal 13 v roce 2003, začala jsem se dívat na porno gay twink ve stejné době jsem také nějak najít nahé fotky chlapců, líbilo se mi velmi mnoho a byl jsem chlapce milenec od té doby.

Hello, I'm a 26 years old boy lover from the U.S. I like boys starting around 4 and up to about 16, my favorite age range of boys would be 8-12. I do also like men and I would love to get into a relationship with a guy around my age.

When I was 12, I had my first crush on a boy , he was in my class. Soon after I turned 13 in 2003 I started watching gay twink porn, I also somehow found nude photos of model boys which I liked very much and ever since I have been into boys.
Naposledy upravil(a) pbd dne pondělí 20. 7. 2020, 9:35:30, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstraněny nefunkční odkazy na obrázky
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 617
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Ahoj/Hello

Nový příspěvek od Filip »

Hi, welcome to čepek. We have an english section, so you can wright there. :) And please, do not use google translator. :D Btw. You were a nice boy. :P :)
Uživatelský avatar
Little Hero
Registrovaný uživatel
Bydliště: Plzeň
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Příspěvky: 144
Dal: 17 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Ahoj/Hello

Nový příspěvek od Little Hero »

Hallo and welcome here. I'm a boylover, too, I'm into boys about 5-12 yo but sometimes it's even about 3-13 yo. I'm 40 yo but I look much younger, about 30 yo. :D And no, I'm not into adult men. :D Actually I'm also quite interested in women lately. Unfortunatelly the pics of yourself are "no longer available". :( Pls reup. :D

Greetings, L.H.