Je vnitřní samota správná? (Honzik38)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Uživatelský avatar
Honzik38

Je vnitřní samota správná? (Honzik38)

Nový příspěvek od Honzik38 »

Je vnitřní samota správná? - dotaz v poradně
Honzik38 píše:Zdravím všechny, je mi 38 let ženatý a 4 děti (které jsem přiženíl) všechno jsou to kluci.Věk 18,17,16 a 13. Líbí se mi chlapci ve věku od 9 do 12 let zkrátka zcela nevyspělí.Pro někoho zavržení hodná úchylka a pro druhého břemeno, které si nese až do svého vlastního skonu.

Nikdy jsem na žádného chlapce nesáhl ani jsem jej nikdy neobtěžoval a nehedal. Ani doma nejen proto, že tři kluci byli zcela můj zájem.Ten nejmladší by byl v mém zájmu, ale já jsem prostě na toho kluka koukal spíše očima výchovně než-li abych zneužil jeho důvěry. Jsem spíše samotář, nemám kamarády ani moc nechci stejně mám pocit, že jsem asi mimozemšťan, protože kolikrát slyším, že z jejich úst vychází nějaká slova, ale já nějak nemůžu pochopit jejich význam…) Žiji v takovém dá se říci spěchu, zcela se zaměstnávám i myšlenkově, protože mi to pomůže když přijde slabá chvilka. Znáte to půjdete po ulici, proti vám chlapec 10 let zvídavé kukadla a vy si jej změříte pohledem a v hlavě se ozve ta myšlenka (hezký chlapec) a potom? ( dej pokoj máme práci).

Z jedné strany jsem s touto odchylkou tak dlouho, že jsme si na sebe trochu zvykli tak že samozřejmě když chce vylézt na povrch, tak ji seřvu a nikdy ji na povrch nepustím. Ale nebojte nejsem blázen, jen se snažím nastínit to, že jsem si z tohoto problému udělal imaginárního nepřítele a přítele, abych jej mohl zvládnout s úsměvem. Vím působí to velice zvláštně ale na nic jiného jsem nepřišel.

Coming Out nechystám nevěřím mu vím jak by to dopadlo a hlavně ani se mi nechce věřit, že by to někdo přijmul. Když někomu řeknete jací jste nechá vás ten dotyčný s dítětem v poklidu samotného?? Nenechá a naopak bude u vás tak blízko, že když si odplivne vyjde to Vašimi ústy. Ano trochu se trápim, protože nemám se ským pobavit a svěřit s tím co mě trápí. Doma vedu heterosexuální život a samozřejmě i pohlavní styk se svou ženou. Tak že působím jako že jsem zcela normální zdraví chlap..

Tak že abych to nějak neprotahoval můj dotaz je zcela jednoduchý, když navštívím specialistu a řeknu mu o svých neduhách kdo se to všechno dozví. Budu stále v anonymitě? Neexistuje možnost, že nějaký idiot s prominutím tedy spáchá někde trestný čin a policie bude hledat na sexuologiích a pak běhat po bytech sbírat DNA?? Nechci totiž, aby někdo o mě něco věděl raději si své tajemství vezmu do hrobu a třeba právě jednou na smrtelné posteli řeknu, že jsem vyhrál sám nad sebou a to bude potom výhra nemyslíte?? Asi jsem Vás vyčerpal, tak že mne omluvte velmi rád piji kávu a vypiji jich i 10 za den a teď jsem dostal chuť na další.

S přáním hezkých dnů Honza
MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Milý příteli,

naše sexuologická zdravotní dokumentace je spolehlivě zabezpečena, nikdo v nemocnici k ní nemá přístup. Tím spíše ji nikdo nemůže dát k dispozici policii. Takže se nebojte. Z toho, co píšete, vidím, že byste kontakt se sexuologem potřeboval.

MUDr. Antonín Brzek

Sexuologický ústav
Ke Karlovu 11
Praha 2
email: [email protected]
Uživatelský avatar
Little Hero
Registrovaný uživatel
Bydliště: Plzeň
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Příspěvky: 145
Dal: 17 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Je vnitřní samota správná? (Honzik38)

Nový příspěvek od Little Hero »

Ahoj Honziku, na téhle stránce se můžeš s ostatními bez ostychu bavit o tom, kdo jsi a co tě trápí. I pro tenhle účel byla tato stránka vytvořena. Jsem na tom podobně jako ty, jenom v mých preferencích jsou chlapci tak od 5 do 12 let, někdy až od 3 do 13 let. Je mi už skoro 40 let, ale vypadám tak o 10 let mladší. Občas se objevuji i na chatu, stejně jako spousta dalších. Neboj se a "přijď mezi nás". :) My tě odsuzovat nebudeme.
Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Je vnitřní samota správná? (Honzik38)

Nový příspěvek od Návštěvník »

Ahoj a děkuji za tvá povzbudivá slova.Asi potrebuji komunikovat,neboť mám pocit,že jsem nějak moc sám.
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 617
Dal: 584 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Je vnitřní samota správná? (Honzik38)

Nový příspěvek od Filip »

Hosť píše:Ahoj a děkuji za tvá povzbudivá slova.Asi potrebuji komunikovat,neboť mám pocit,že jsem nějak moc sám.
Určite v tom nie si sám. :)