Věkový rozsah vzrušivosti (xa1yb2zc3)

Diskuze k dotazům zaslaným do naší Poradny. Chcete-li se sami na něco otázat odborníků či zdejších členů, navštivte prosím formulář na našem webu - www.pedofilie-info.cz/vlozit-dotaz-do-poradny/.
Uživatelský avatar
xa1yb2zc3

Věkový rozsah vzrušivosti (xa1yb2zc3)

Nový příspěvek od xa1yb2zc3 »

Věkový rozsah vzrušivosti - dotaz v poradně
xa1yb2zc3 píše:Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda je obvyklé, že mě fyzicky vzrušují pohledy (případně i obrázky, videa; ale i jen samotné představy včetně sexuálních) na velmi malé chlapce přes celé věkové rozmezí až k dospělým mužům, řekněme do věku cca 40 let (hranice se s mým věkem na tomto konci posouvá) – samozřejmě jak kdy, jak kdo, kdybych to musel nějak zúžit, uvedl bych 15-25, ale mívám poměrně často erotické fantazie i o sedmiletých nebo i čtyřicetiletých. Je to obvyklé? Podotýkám, že jsem velmi uzavřený ostýchavý typ, který obecně radši žije ve své hlavě než ve společnosti (podle MBTI [ano, jsem si vědom ne-vědeckého rozdělní typologie osob], jsem typický INTP), takže nehrozí nějaké aktivní kontakty vůči dětem z mé strany (mám problémy vůbec s jakýmkoliv seznamováním s kýmkoliv). Jen mě prostě zajímá, jak moc obvyklé takhle široké rozpětí je. Ještě dodám, že jsem vyhraněný homosexuál – ženy mě vůbec nevzrušují.
MUDr. Antonín Brzek odpovídá:

Milý příteli,

Jak časté je široké věkové rozpětí přijatelných objektů, to nelze určit. Nikdo to nikdy nezkoumal, pokud vím. Z hlediska jednotlivce je důležité, že v tomto rozpětí jsou u Vás i osoby starší 15, resp. 18 let, takže máte možnost chovat se v souladu se zákonem. Tedy máte štěstí. Ono, víte, člověk nikdy v životě nemůže mít všechno.

S pozdravy
MUDr. Antonín Brzek
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 473 poděkování
Dostal: 568 poděkování

Re: Věkový rozsah vzrušivosti (xa1yb2zc3)

Nový příspěvek od simgiran »

Ahoj,

příliš obvyklé to není. Asi nejlepší zdroj, o kterém vím, je z dotazníkového průzkum J. M. Baileyho. Výzkum zatím nebyl publikován, ale část výsledků je v dokumentu, který můžeš stáhnout na http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=16&t=3124.