Ticho / Silence (2005, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Ticho / Silence (2005, film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Ticho / Silence

Televízny debut scenáristky a režisérky Zuzany Liovej je príbehom obyčajnej rodiny, skutočných ľudí, ktorí sa vďaka neočakávaným udalostiam nanovo učia prijímať a dávať lásku. Marta a Jozef majú štyri deti. Jozef dochádza za prácou do Prahy. Marta pracuje v pekárňach, všetku svoju energiu venuje deťom. Najstaršia dcéra Lenka práve prežíva prvú skutočnú lásku k študentovi Karolovi a chce s ním odísť do Ameriky. Jej brat Milan trávi zložité obdobie puberty s chlapčenskou partiou, ktorá sa zabáva špehovaním mileneckých dvojíc. Deväťročná akordeonistka Katka žiarli na päťročnú sestru Milku, pretože si myslí, že jej mama venuje viac pozornosti. Príbeh sa začína v okamihu, keď Marta Jozefovi oznámi, že čakajú piate dieťa. Udalosti, ktoré nasledujú, sú zložitou, no súčasne nevyhnutnou skúškou všetkých členov rodiny...

ČSFD
https://www.ceskatelevize.cz/porady/10173259772-ticho/20938146133/

Je skoro na polovině fotografií:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
► Ukázat spoiler
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.