Zkušenost se sexuoložkou: Helena Reguli

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Varování: 2
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1269
Dal: 441 poděkování
Dostal: 531 poděkování

Zkušenost se sexuoložkou: Helena Reguli

Nový příspěvek od simgiran »

Už před delší dobou (asi 8 měsíců) jsem vyhledal psychiatričku/sexuoložku MUDr. Helenu Reguli, převážně kvůli problémům s úzkostmi. Nicméně zmínil jsem i svoji orientaci na mladé chlapce. Doktorka Reguli přiznala, že nemá příliš zkušeností s pedofily a že mimo nařízenou léčbu ji nevyhledávají. Měl jsem pocit, jako by se mi snažila mou orientaci poněkud zpochybnit (možná proto, že jsem řekl, že mě přitahují i ženy), ne nějak násilně (a chápu jisté důvody, hlavně u někoho z úzkostmi), ale nevím, jak by na to reagoval někdo, kdo sám ve své orientaci nemá jasno. Neměla snahu mě přeorientovat, i když mě spíš povzbuzovala k hledání vztahů se ženami (ale snahy najít si partnera mezi chlapci nad 15 neodsuzovala). Když jsem jí zmiňoval, že bych se chtěl vyoutovat rodině a dalším lidem, tak mě od toho zrazovala (i když později chápala tu potřebu).

Pozitivně bych hodnotil takový ten lidský přístup paní doktorky, je milá, příjemná, má pochopení. Jako poněkud problematickou vidím délku sezení (30 min) a hlavně jejich četnost, ale to je bohužel v oboru běžné a řekl bych, že MUDr. Reguli je na tom ještě poměrně dobře (čekací doba je tak měsíc až dva, ovšem pokud na tom nebudete dost špatně nebo nebudete potřebovat kontrolu kvůli lékům, počítejte s tím, že vám paní doktorka bude navrhovat spíš delší termíny mezi návštěvami).

Věcí, co velmi oceňuji je, že vidím snahu mít přehled, co se v oboru děje, vzdělávat se. Takže když jsem například zmínil výzkum doktorky Klapilové, tak jsem zjistil, že o tom doktorka Reguli slyšela. Na poslední návštěvě mi sama zmínila, že na konferenci doktor Trojan prezentoval výsledky svého výzkumu PPG.

Celkově mohu MUDr. Reguli doporučit