Uděleno varování uživateli H6*7x7y$An

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Pravidla fóra
  • Tato sekce slouží pro informování uživatelů o udělených trestech. Uživatelé umístění na Trestnou lavici (tedy uživatelé zaBANovaní) v této sekci mohou reagovat na již založená témata, jejich příspěvky však musí projít schválením některého z administrátorů (či globálních moderátorů). Upozorňujeme uživatele, že schvalovány budou jen nevulgární a neútočné příspěvky.


  • Témata se standardně uzamykají poté, co je trest uživatele ukončen a delší dobu nikdo do vlákna nepřispěje. Pokud je vlákno uzamčeno dříve, nejčastěji je tak z důvodu rozjeté off-topic hádavé diskuze. Pokud je vlákno takto dříve uzamčeno, může uživatel na Trestné lavici reagovat na svůj trest prostřednictvím zprávy na email [email protected].


  • Souhrn aktuálních trestů a informace k nim naleznete ve vláknu Přehledný seznam aktuálních trestů. Všechny tresty jsou udělovány včetně koncového data!
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Uděleno varování uživateli H6*7x7y$An

Nový příspěvek od simgiran »

Uživateli H6*7x7y$An bylo uděleno varování za příspěvky propagující sexuální kontakty s dětmi a napadání pedofilů, kteří se jich zdržují.

User H6*7x7y$An has received a warning for promoting sexual contacts with children and attacking those who refrain from them.
Tito uživatelé poděkovali autorovi simgiran za příspěvky (celkem 4):
Plyšáček, Daniel, Kasz, Marco Freeman
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli H6*7x7y$An

Nový příspěvek od simgiran »

H6*7x7y$An byl zabanován na týden pro příspěvek pokračující v duchu předchozích příspěvků (nazývání lidí sexuálními fašisty, vyčlenování se jako "true MAP"). Přihlédnuto bylo k tomu, že toto chování následovalo krátce po té, co obdržel varování.

H6*7x7y$An got banned for a week for a post similar to those for which he received a warning (calling people sexual fascists, presenting pedophiles who condone sex with children "true MAPs").
Tito uživatelé poděkovali autorovi simgiran za příspěvky (celkem 4):
Plyšáček, Marco Freeman, Kasz, Livrey
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli H6*7x7y$An

Nový příspěvek od Allein »

H6*7x7y$An, obhajování sexuálních kontaktů s dêtmi není na tomto fóru dovoleno. Dosáhl jsi 15 varovných/trestných bodů a BANu na jeden měsíc. Pokud budeš pokračovat, budeš zaBANován na mnohem delší čas (například 6 měsíců nebo 1 rok).

H6*7x7y$An, promoting sexual contacts with children isn't allowed on this forum. You got 15 warning points and BAN for one month. If you continue, you will be banned for much more time (for example 6 months or 1 year).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvky (celkem 2):
Kasz, Marco Freeman
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů