Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Trondheim proti falešnému ideálu krásy

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: Forst.Jan@email.cz
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Dal: 609 poděkování
Dostal: 381 poděkování

Trondheim proti falešnému ideálu krásy

Nový příspěvek od Forst Jan »

http://zpravy.idnes.cz/trondheim-plavky-reklama-zakaz-dm8-/zahranicni.aspx?c=A160513_110508_zahranicni_ert
Z ulic norského Trondheimu v úterý zmizely všechny plakáty vyobrazující ženy a muže v plavkách či spodním prádle. Radnice města je zakázala kvůli tlaku aktivistů, kterým vadí falešný ideál dokonalého těla.

„Diskriminační typ inzerce vůči skupinám či jednotlivcům bude zakázán. Stejný zákaz se týká i inzerce, která předkládá falešné představy o vzhledu modelů a modelek a přispívá tak k negativním představám o lidském těle,“ uvádí oficiální text radnice města, který cituje norská televize NRK. Soukromých ploch se nařízení netýká.

Nařízení stanovuje, že reklamní společnosti musejí viditelně označit materiály, na kterých fotky modelek a modelů retušovaly. Úřady soudí, že reklamy s krásnými těly ideálních mužů a žen mohou normální lidé s normálními těly vnímat jako psychický nátlak.

Tak proti sexualizaci žen jsem taky, i to označení fotek, které jsou retušované, beru jako celkem dobrý nápad. Ale úplný zákaz modelek v plavkách? To už mi přijde až moc. To už je zas naopak diskriminace hubených žen...
Děkuji
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 6 poděkování
Dostal: 372 poděkování

Re: Trondheim proti falešnému ideálu krásy.

Nový příspěvek od Jednorozec »

A není jednodušší označit ty co retušované nejsou?