ČRo: Historie českého zločinu — Oběti strýčka Huberta

AUDIOPOŘADY slouží ke sdílení odkazů na rozhlasové pořady, podcasty a jiné zvukové pořady, které jsou pro komunitu ČEPEK relevantní.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na rozhlasové pořady, a to včetně těch, v nichž vystupují osoby mladší 18 let.
  2. Jestliže je v popisu rozhlasového pořadu uvedeno jméno osoby v současnosti mladší 18 let (tedy narozené od r. 2004 do současnosti), je nutné její jméno zkrátit na křestní jméno a první písmeno příjmení.
  3. Do sekce by se neměly vkládat odkazy na jiná audiovizuální díla než rozhlasové pořady. Je-li vložení odkazu na jiné audiovizuální dílo relevantní v rámci diskuze, může zobrazovat pouze osoby v současnosti starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7973
Dal: 1176 poděkování

ČRo: Historie českého zločinu — Oběti strýčka Huberta

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Rozhlas.cz: Historie českého zločinu — Oběti strýčka Huberta

V roce 1951 jeden muž sliboval uprchlíkům, že je převede na Západ. Ve skutečnosti je vraždil a okrádal a příbuzným pak posílal falešné dopisy, že jsou v pořádku na Západě. Co se dělo, když se do jeho spárů dostala 12letá Daniela Balleyová, která prchala s matkou a dědečkem, si můžete poslechnout v tomto rozhlasovém dokumentu:

http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3566761/

Další články o tomto případu:

Článek na Jomagazin.cz
Článek na TN.cz
Článek na Ahaonline.cz