Kruh / The Ring / ザ・リング (2002, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Kruh / The Ring / ザ・リング (2002, film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Kruh / The Ring / ザ・リング

Zní to jako další z neuvěřitelných příběhů. Existuje videopáska plná obrazů jako vystřižených z těch nejtíživějších snů. Tam, kde byla přehrána, zazní záhy telefon s varováním, že ten, kdo ji zhlédl, zemře přesně za sedm dnů. Rachel Kellerová (Naomi Wattsová), reportérka renomovaného deníku, přirozeně odmítá uvěřit takové fantaskní informaci, jenomže když dojde k záhadné a nevysvětlitelné smrti čtyř teenagerů, rozhodne se přijít celé věci na kloub, protože jednou z "obětí" byla její neteř. Není to vůbec jednoduché, ale nakonec i ona pásku získá, i ona si ji promítne, se svým malým synkem, a telefon skutečně vzápětí zazvoní. Zbývá jen sedm dní a nocí, aby s přítelem Noahem (Martin Henderson) nalezla způsob, jak zachránit sebe i svého jediného syna. Netuší jak dlouhou, smrtí a zoufalstvím zahalenou cestu, se s Noahem budou muset vydat.

ČSFD

Obrázek Obrázek

9letý David Dorfman jako Aidan a 12letá Daveigh Chase jako Samara. Jsou to sice menší role, ale film je přesto mezi pedofily celkem populární.
► Ukázat spoiler
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Kruh / The Ring / ザ・リング (2002, film)

Nový příspěvek od Mathias8 »

Vďaka Gabrielovi som si spomenul na tento peckový horor. Prvý horor ktorý som videl a ktorý sa mi páčil. Atmosféra, ktorá sa dá krájať. Určite videl každý a kto nie mal by si ho pozrieť. Po X rokoch som si ho pozrel znovu. Horory som prestal pozerať, pretože dnes už dobrý horor len tak niekto nenatočí, ale toto je dosť dobré. A ak sú nejaké horory ktoré sa mi páčia tak je ich velmi málo a rozhodne do nich patrí aj tento.

... a pozerám že tu je jednotka ale je aj dvojka a tá tu nie je. Neviem si predstaviť jednotku bez dvojky, aj keď jednotka je o dosť lepšia ako dvojka. Tá atmosféra sice v dvojke už nie je taká ako v jednotke (V dvojke to zachranuje najviac finálna scéna, tá nemá chybu) ale ajtak celkovo je to kvalitný horor. Podla mna atmosféra o trošišku menšia ako v jednotke. Pozerať jednotku bez dvojky nemá zmysel a ak je niekto kto videl jednotku a dvojku nie mal by si ju pozrieť, pretože pochopí viac vecí, v ktorých v jednotke nemal jasno.

Kruh 2 je pokračování úspěšné první části od Gora Verbinskeho, ve kterém se tajemná dívka z videokazety opět vrací, tentokrát s jediným úkolem, dokončit to, co začala. Rachel a její syn Aidan už Samaře jednou unikli a snaží se na strašlivou minulost zapomenout, postupně ale zjišťují, že kdo nahrávku jednou uvidí, tomu mnoho času nezbývá
http://www.csfd.cz/film/137626-kruh-2/prehled/