Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Upozornění na to, že nikde není zapsán můj trest

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK.)
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: Forst.Jan@email.cz
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Dal: 609 poděkování
Dostal: 381 poděkování

Upozornění na to, že nikde není zapsán můj trest

Nový příspěvek od Forst Jan »

Dnes v ranních hodinách měli někteří uživatelé tu "čest" být svědky velmi příjemné hlášky od Dreanora, který tím nejen obcházel trest, ale navíc porušil pravidla. Přítomný byl i Jan Forst, který obcházel BAN.
http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=37302#p37302

Rád bych poukázal na to, že můj "trest" nebyl nikdy nikde specifikován. Jen ve vlákně o Dreanorově trestu (tedy vláknu o trestu jiné osoby) je jen řečeno, že jsem nějaký trest dostal. Nikde však není uvedeno, čeho se trest týká (fóra, chatu, či něčeho jiného) ani na jakou je dobu. Jedinou informaci kterou mám jsem obdržel přes soukromý kanál. Jedná se o přibližný časový údaj (doslovně "necelý týden") který ovšem nemohu brát jako fakt (kdyby to fakt byl, tak od mého trestu uplynula již delší doba).
Každopádně pokud jsem nebyl informován o podmínkách trestu, těžko mohu být trestán za jejich porušení.

Tímto příspěvkem se nesnažím že sebe smést vinu, udělený trest přijmu, jen se snažím poukázat na fakt, že k uděleným trestům se zde přistupuje poněkud mlhavě, většinou dojde k vyhození na náhodnou dobu, s tím že přesný trest bude dohodnut v moderátorské sekci, k informování o výsledku už ale nikdy nedojde. A potrestaný pak již nemá absolutně žádnou šanci zjistit informaci, na jak dlouho jeho skutečný trest bude.
Přitom by stačilo jednoduché vlákno, kde by byl jasně, stručně a jednoznačně napsáno kdo má právě probíhající trest, čeho se týká (forum, chat,....) a do kdy (nejlépe datum a čas) trest platí.
Děkuji
Marco Freeman
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Jsem i na Toxu - své ID poskytnu na požádání přes SZ nebo email.
Dal: 918 poděkování
Dostal: 1582 poděkování

Re: Trest

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Dostal jsi 30 000 minut. Chat je blbý v tom, že trestanému bohužel čas neukáže, proto se snažím většinou dotyčného informovat přes SZ, jde-li to. Tobě jsem to tuším psal na soukromém kanále. (30 000 minut jsou zhruba tři týdny.)

O nějaké aktuální tabulce BANů už jsem přemýšlel. Nicméně je třeba taky brát v úvahu, že pokud má někdo jeden z prvních BANů, je jasné, že mu to dám předem najevo. Ale jde-li o někoho komu dávám BAN několikrát za měsíc (pokud náhodou nemá delší BAN než je měsíc), tak moje chuť ho nějak upozorňovat klesá, jelikož si za trest hlavně může on sám.

Na fóru v poslední době dělám několik změn pro přehlednost, tak se ale podívám i na nějakou tu tabulku.

Díky za návrh.
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com