Uděleno varování uživateli Dreanor

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Pravidla fóra
  • Tato sekce slouží pro informování uživatelů o udělených trestech. Uživatelé umístění na Trestnou lavici (tedy uživatelé zaBANovaní) v této sekci mohou reagovat na již založená témata, jejich příspěvky však musí projít schválením některého z administrátorů (či globálních moderátorů). Upozorňujeme uživatele, že schvalovány budou jen nevulgární a neútočné příspěvky.


  • Témata se standardně uzamykají poté, co je trest uživatele ukončen a delší dobu nikdo do vlákna nepřispěje. Pokud je vlákno uzamčeno dříve, nejčastěji je tak z důvodu rozjeté off-topic hádavé diskuze. Pokud je vlákno takto dříve uzamčeno, může uživatel na Trestné lavici reagovat na svůj trest prostřednictvím zprávy na email [email protected].


  • Souhrn aktuálních trestů a informace k nim naleznete ve vláknu Přehledný seznam aktuálních trestů. Všechny tresty jsou udělovány včetně koncového data!
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Uděleno varování uživateli Dreanor

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Uděluji varování uživateli Dreanor za skutečně nevhodné řeči vůči dětem prezentované na chatu.

Dnešní jednání:
Dreanor → Forst Jan : Jak pak se jmenuje ta tvoje neteř ?
Forst Jan → Dreanor : rekl jsem ti jasne, ze jestli o ni promluvis, tak te zabiju. A myslin to vazne
Forst Jan → Dreanor : vypadni si posilat DP k tve bande uchylu a neukazuj se tady
Dreanor → Forst Jan : To mě tak vzrušuje
Dreanor → Forst Jan : Ale zajímá mě jenom jméno....prosím ať se mi lépe spinká
Marco Freeman → Forst Jan : Uklidni se.
Marco Freeman → Dreanor : A ty taky.
Dreanor → Forst Jan : Rád bych jí jen zazpíval tohle: Spi malinká spi,
celej život před sebou.
Jednou se ráno probudíš,
budu ležet za tebou.
Navedou mě za tebou tvý selfies,
ano vypadáš tam nejlíp.
Není ti ani patnáct
a věř mi Dreanor chce víc.
Následně mnou udělený BAN na chatu (na 80 000 minut) několikrát obcházel a provokativními básničkami dával najevo aroganci vůči vedení a jiným uživatelům. Což znamená zdvojnásobení trestu na chatu, viz pravidlo 5c) Hlavních pravidel.

V minulosti jsme se u něj setkali s problémy ohledně vhodnosti avatarů, kdy volil obrázky, které vypadaly jako sympatizující s nacismem. Oba problematické avatary odmítl smazat, čímž opět vyjadřoval aroganci vůči vedení a jejímu rozhodnutí.

Toto je první a poslední větší varování. Následovat budou už jedině tresty, a to i na fóru.

Jan Forst za vyhrožování smrtí a následné urážky dostal trest také. Ani toto jednání zde nepodporujeme.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 5):
Plyšáček, Damian, Forst Jan, K3i4L, Horácius
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Dreanor

Nový příspěvek od Scopi »

Promiň, ale přesně která část citace ti tam přijde nevhodná?
Amor non est sanabilis
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Dreanor

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Básnička ti teda přijde úplně v pohodě, jo? :) Obzvlášť když byla o malé holčičce pod 5 let a byla provokativně psána o neteři jiného člena komunity.

Nevím, Scopi, zda máš sestru nebo obecně nějakou holčičku, která je ti velmi blízká, a jestli se tedy dovedeš vžít do role někoho, kdo skutečně v blízkém příbuzenstvu takovou dívku má.

Já mám sestru a moc dobře vím, jak nepříjemné by mi bylo, kdyby na ni měl někdo podobné narážky. A také vím, že v reálu je obrana rodinných příslušníků (a to tedy hlavně těch mladších, než jsem já) u mě jedním z velmi mála bodů, kdy si opravdu nikdy neberu servítky.

Řečeno krátce a jen jako doplňující informace, spolužák, co si jednou dělal podobnou srandu, si ji dělal poprvé a naposled. Pak už na to nikdy neměl odvahu, jelikož se bál, že bych se o tom dozvěděl.

Proto pud chránit v rodině děti chápu i u jiných, a proto mi přijdou naprosto nefér kecy a strefování se do takto citlivých míst. A za takové kecy na blízké děti členů komunity budu dávat tresty vzdycky a bude mi celkem jedno, kdo to napsal, nebo jaký měl důvod.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 6):
Forst Jan, Gabriel Svoboda, Jeremy, Damian, K3i4L, Horácius
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Dreanor

Nový příspěvek od Scopi »

Marco Freeman píše:Nevím, Scopi, zda máš sestru nebo obecně nějakou holčičku, která je ti velmi blízká, a jestli se tedy dovedeš vžít do role někoho, kdo skutečně v blízkém příbuzenstvu takovou dívku má
Ano mám.
Marco Freeman píše:Já mám sestru a moc dobře vím, jak nepříjemné by mi bylo, kdyby na ni měl někdo podobné narážky. A také vím, že v reálu je obrana rodinných příslušníků (a to tedy hlavně těch mladších, než jsem já) u mě jedním z velmi mála bodů, kdy si opravdu nikdy neberu servítky.
V podstatě s tebou musím souhlasit, také mi jsou nepříjemné nějaké nevhodné komentáře k někomu z rodiny, a také si potom neberu servítky, ale mysli si co chceš, to v té básničce nevidím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Scopi za příspěvek:
Livrey
Amor non est sanabilis
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Dreanor

Nový příspěvek od Marco Freeman »

To je tvůj názor a ten ti nebudu brát. :) Já to však viděl (a vidím) trochu jinak.
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Dreanor

Nový příspěvek od Jeremy »

Dúfam, že sa vždy nájde kamarát, ktorý mi dokáže do oči povedať, ak sa budem chovať ako hlupák.

Ak už mi to žiadny nepovie do oči, dúfam, že moje úbohé chovanie nebude aspoň nikto z nich otvorene obhajovať. Či už preto, aby mi takto falošne preukazoval podporu, alebo preto, že sám s takým chovanim nemá problém. V prvom prípade by totiž vlastne hovoril, že na tom byť hlupákom nie je nič zlé, v druhom by naviac priznal, že ním je aj on sám.

A či už s pomocou kamarátov, alebo bez nej, chcem veriť, že keď sa tak už raz zachovám, dokážem sa k tomu postaviť priamo a priznať svoje zlihanie...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jeremy za příspěvky (celkem 3):
Damian, Forst Jan, K3i4L
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Dreanor

Nový příspěvek od Scopi »

Jeremy píše: v druhom by naviac priznal, že ním je aj on sám.
Chápu to dobře, že básnička ti přijde nevhodná, ale někoho zde kvůli tomu že má jiný názor než ty označovat za hlupáka úplně v pohodě?
*bravo*
Amor non est sanabilis
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Dreanor

Nový příspěvek od Jeremy »

Scopi píše:Chápu to dobře, že básnička ti přijde nevhodná, ale někoho zde kvůli tomu že má jiný názor než ty označovat za hlupáka úplně v pohodě? *bravo*
Nikoho som za hlupáka neoznačil. Buďto si môj príspevok nepochopil, alebo si to pochopil správne, ale stotožnil si sa s niekým, o kom píšem veľmi všeobecne. Ako každý, aj ja sám robím hromadu hlúpostí a som si toho vedomý. To však dúfam ešte neznamená, že som hlupák a nedovolím si to tvrdiť ani o Tebe. Celý príspevok bol o tom, v čo dúfam a čomu chcem veriť a bol písaný v prvej osobe.

Ale rovnako máš pravdu, že k tomu, čo som napísal, ma motivovali príspevky v tomto vlákne. Chápeš správne, že Dreanorova "básnička" mi prišla ako nevhodná a s jasným zámerom provokovať, naviac spôsobom, ktorý mi príde veľmi úbohý. Možno Ty sám máš skutočne pocit, že Dreanor mal len úprimný záujem napísať niekomu dobre mienenú básničku a bez akýchkoľvek iných úmyslov. Ak je to tak, rozhodne nemáš dôvod na seba vzťahovať čokoľvek, čo som napísal v príspevku, ktorý sa Ťa zrejme dotkol.

Toto nemá byť obhajoba žiadneho z potrestaných v tejto "kauze" a rozhodne mám ďaleko od toho, aby som sa kohokoľvek z potrestaných zastával. Marco podľa mňa rozhodol správne a na základe činov, ktoré si to zaslúžili. Ale zároveň si myslím, že snahou človeka by v prvom rade malo byť, aby bol úprimný sám k sebe a tak to prezentovať aj navonok. Ak to nerobí, potom chápem a želám si, aby sa stotožnil s tými, o ktorých som písal. Hlupáka z človeka totiž podľa mňa nerobí páchanie hlúpostí, ale trvanie na nich.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jeremy za příspěvky (celkem 7):
Damian, Filip, Scopi, Marco Freeman, Forst Jan, Gabriel Svoboda, K3i4L
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Dreanor

Nový příspěvek od Filip »

Scopi vysvetli mi jedno, prečo keď dostane nejaké GLko ban, tak okamžite reaguješ a obhajuješ ho, zatiaľ keď dostane ban BL tak si ticho? Vnímaš to tak že každý ban čo dostane GL je automaticky nespravodlivý a blká ťa nezaujímajú?
Uživatelský avatar
Damian
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 38
Dal: 608 poděkování
Dostal: 130 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Dreanor

Nový příspěvek od Damian »

Filip píše:Scopi vysvetli mi jedno, prečo keď dostane nejaké GLko ban, tak okamžite reaguješ a obhajuješ ho, zatiaľ keď dostane ban BL tak si ticho? Vnímaš to tak že každý ban čo dostane GL je automaticky nespravodlivý a blká ťa nezaujímajú?
Neřekl bych, že reaguje na každé zabanované/potrestané GLko. Myslím, že má právo na to sdělit svůj názor, ačkoliv rozhodnutí neovlivní.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Damian za příspěvky (celkem 4):
Scopi, Plyšáček, Marco Freeman, K3i4L
Ty se bojíš bojovat, abys neprohrál, já se nebojím bojovat, přestože vím, že prohraju. To první je strach, to druhé je síla žít.
- D., 26.3.2016
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Dreanor

Nový příspěvek od Scopi »

Filip píše:Scopi vysvetli mi jedno, prečo keď dostane nejaké GLko ban, tak okamžite reaguješ a obhajuješ ho, zatiaľ keď dostane ban BL tak si ticho? Vnímaš to tak že každý ban čo dostane GL je automaticky nespravodlivý a blká ťa nezaujímajú?
Je mi tak nějak jedno, kdo ten ban dostane, důležité je pro mě to, jestli mi ten ban přijde oprávněný.

Většina těchto sporů vzniká tím, že každý máme jiná měřítka co je ještě v pohodě a co už ne. A každému samozřejmě ty jeho přijdou jako ty správné, a i když vím, že moje jsou od většiny lidí zde trochu posunuté, tak přesto nebudu jen tiše přihlížet. Raději řeknu svůj názor, i když se tím třeba vůbec nic nezmění.
Amor non est sanabilis
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 309 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Dreanor

Nový příspěvek od Silesia »

A to je právě to.
Proč máš tendenci diskutovat o tom co někdo rozhodne. V práci budeš taky zpochybňovat rozhodnutí nadřízeného?
Můžeš to zkusit 1 po 2. a po 3. se balíš.

Je pravdou že v roli aktérů se dalo reagovat lépe a tu provokaci ustát. Varování je ale zcela v pořádku. Minimálně eticky a morálně.
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Dreanor

Nový příspěvek od Scopi »

Silesia píše:A to je právě to.
Proč máš tendenci diskutovat o tom co někdo rozhodne.
Nepřijde mi to jako něco neobvyklého říct svůj názor, když se mi něco nelíbí.
Silesia píše:V práci budeš taky zpochybňovat rozhodnutí nadřízeného?
Můžeš to zkusit 1 po 2. a po 3. se balíš.
Zajímavá teorie. Po 3.,4.,5., ... a zatím jsem se nebalil. Taky záleží na způsobu jakým to řekneš.
Silesia píše:Je pravdou že v roli aktérů se dalo reagovat lépe a tu provokaci ustát.
O jaké provokaci zde mluvíš. Jestli ti to, že někdo řekne svůj názor přijde jako provokace, tak je to pak hodně těžký.
Amor non est sanabilis
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Dreanor

Nový příspěvek od Myš »

Jsme přece jenom diskuzní fórum, takže na vyjadřování svých vlastních názorů a stanovisek včetně těch týkajících se práce administrátorů tu podle mě místo je. Dokud se při tom chováme s respektem, slušně a vyjadřujeme konstruktivně, fórum z toho může jenom těžit.

Já jsem tedy také zvyklý s nadřízenými a zaměstnavateli mluvit o věcech, které se mi nelíbí nebo stály za zlepšení a co se většinou stane je ne vyhazov, ale změna podmínek. Popřípadě se taky nestane nic. Tak co, když něco nejde změnit, stále mám možnost to tak přijmout nebo odejít.

K básničce se vyjádřím jenom tak, že je z mého pohledu varování na místě.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Myš za příspěvky (celkem 2):
Scopi, Marco Freeman
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Dreanor

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Uživatel Dreanor si nedá pokoj. Vzhĺedem k opravdu nechutnému provinění si nejsem příliš jist, zda se k nám na chat někdy vrátí. Proberu to ještě s ostatními Moderátory.
[16.02.16 08:22:06] Guest597 : Tak co neteř ?
[16.02.16 08:23:02] Guest597 : Už jsi jí ochutnal ?
[16.02.16 08:23:20] Guest597 : Byla dobrá ?
Děkuji Gabrielovi, že se snažil zasáhnout.
Gabriel Svoboda -> Guest597 : *punisch*
Gabriel Svoboda -> Guest597 : vzhledem k tomu, že jsi Guest, bys zasloužil ban IP ... ten ti dát nemůžu, ale můžu tě vyhodit
Guest597 -> Gabriel Svoboda : Tak IP ban už tu mám
Gabriel Svoboda -> Guest597 : tak ti zabanujeme další IP :)
Guest597 -> Gabriel Svoboda : Tohle by byl nekonečný koloběh protože se sem vždy dostanu
Gabriel Svoboda -> Guest597: přesně tak, ale my ten koloběh klidně podstoupíme :)
Guest597 -> Gabriel Svoboda: Ano to vím
Sice nevím, k čemu to Dreanorovi je, ale budiž. Na akci bude vždy reakce. O trestu dám ještě vědět, tento týden nemám příliš čas.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 5):
Livrey, Filip, Jeremy, K3i4L, Horácius
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uděleno varování uživateli Dreanor

Nový příspěvek od Kasz »

Zákaz anonymů, případně zákaz registrací bez přítomnosti správce chatu.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uděleno varování uživateli Dreanor

Nový příspěvek od Forst Jan »

Tak jak je to s trestem pro Dreanora? Protože na svém účtu má mít ban, ale protože to nikde není napsané, jeho nový nick na chatu moderátoři se bojí vykopnout.

Už jednou jsem upozorňoval, že právě probíhající tresty nejsou nikde dohledatelne, a když nejsou dohledatelne ani pro moderátory, tak jak ti můžou dělat svou práci?
Děkuji
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 293 poděkování
Dostal: 516 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Dreanor

Nový příspěvek od Teenbl »

Jane nelíbí se mi tvá formulace ve smyslu bojí...prostě pokud to není nikde napsané na foru a ni v mod sekci se nic jasného člověk nedozví, nebudu ho kopat a je to tak podle mě správné.
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uděleno varování uživateli Dreanor

Nový příspěvek od Forst Jan »

Možná že na fóru není napsané, ale to jestli na chatu má v danou chvíli aktivní Ban jde snadno ověřit (například tím, že pokud nemá, může se přihlásit svým nickem). Takže ano, formulace "bojí" je na místě.
Děkuji
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Dreanor

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Trest je jen na chatu, tudíž je jeho doba samozřejmě dohledatelná na jeho chatové přezdívce v seznamu uživatelů. Tenhle konkrétní je do 20. 6. 2016. Pokud má na přezdívce stále BAN, znamená to, že ten BAN trvá, protože má zablokovanou přezdívku. Tak nevím, proč se člověk se zablokovanou přezdívkou znovu registruje, nebo proč o jeho BANu někdo pochybuje. :) Ten trest se vztahuje na Dreanora samého, a je jedno, jestli se znovu registruje.

Výpis BANů pro přehlednost vytvořím ještě dnes. Pak už nebude nejmenších pochyb. Děkuji za takové připomenutí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 2):
Livrey, Forst Jan
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů