Zrození / Zrodenie / Birth (2004, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Zrození / Zrodenie / Birth (2004, film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Zrození / Zrodenie / Birth

Bylo to šťastné manželství, ale pak jednoho dne Sean zemřel a Anna zůstala sama. Není schopna se zbavit vzpomínek na svého milovaného manžela. Po deseti letech je připravena začít nový život a souhlasí s tím, že si vezme Josepha, milého a vzdělaného muže, který se o ni uchází již tři roky. Annino rozhodnutí potěší i její matku Eleanor, která uvítá Josepha v rozlehlém aristokratickém bytě v New Yorku, kde společně bydlí i s Anninou těhotnou sestrou Larou a jejím manželem. Krátce po zasnoubení se v bytě koná oslava narozenin Anniny matky. Avšak předtím, než se rozkrojí dort, se tu zničehonic objeví nezvaný host, malý chlapec, a chce nutně mluvit s Annou v soukromí. Anna bere hocha do kuchyně a on jí oznámí, že je její zemřelý manžel Sean. Varuje ji, ať si Josepha nebere...

ČSFD

Obrázek Obrázek

Film pro boyloverky, v hlavní roli 11letý Cameron B.

Zajímavosti z csfd.cz:
  • Při scéně ve vaně mají oba herci Nicole Kidman (Anna) a Cameron B. (Sean) na sobě speciální šaty, které nejsou vidět.
  • Film měl premiéru na Filmovém festivalu v Benátkách 2004. Několik diváků při premiéře bučelo a pískalo. Po ukončení projekce začala diskuze s tvůrci. Nejvíce otázek dostala Nicole Kidman (Anna), proč se líbala s desetiletým chlapcem.
► Ukázat spoiler
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.