Atrium: Zdraví, ČRo Rádio Junior, 26.1.2016, 21:15 hod.

AUDIOPOŘADY slouží ke sdílení odkazů na rozhlasové pořady, podcasty a jiné zvukové pořady, které jsou pro komunitu ČEPEK relevantní.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na rozhlasové pořady, a to včetně těch, v nichž vystupují osoby mladší 18 let.
  2. Jestliže je v popisu rozhlasového pořadu uvedeno jméno osoby v současnosti mladší 18 let (tedy narozené od r. 2004 do současnosti), je nutné její jméno zkrátit na křestní jméno a první písmeno příjmení.
  3. Do sekce by se neměly vkládat odkazy na jiná audiovizuální díla než rozhlasové pořady. Je-li vložení odkazu na jiné audiovizuální dílo relevantní v rámci diskuze, může zobrazovat pouze osoby v současnosti starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6364
Dal: 1528 poděkování
Dostal: 3410 poděkování

Atrium: Zdraví, ČRo Rádio Junior, 26.1.2016, 21:15 hod.

Nový příspěvek od Kasz »

Atrium: Zdraví, ČRo Rádio Junior, 26.1.2016, 21:15 hod.

Prostor pro všechny dospělé, kteří se chtějí lépe orientovat ve světě dětí. Dítě a dospělý. Pedofilie jako odchylka od normy - nemoc, druhy a kombinace s péčí či agresí. Co je druhotná traumatizace? Jak v těchto případech provádět vyšetřování, aby ke druhotné traumatizaci nedocházelo? Jak ochránit děti před nepřiměřenými sex. podněty? Nejen na tyto otázky bude v úterním vysílání Atria odpovídat MUDr. Ondřej Trojan, psychiatr a sexuolog. Moderuje Ivan Douda. Kontaktní e-mail: [email protected]. (30 min)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 524
Dal: 554 poděkování
Dostal: 717 poděkování

Re: Atrium: Zdraví, ČRo Rádio Junior, 26.1.2016, 21:15 hod.

Nový příspěvek od Daniel »

Děkuji za odkaz. Docela mě v rozhovoru zaujala zmínka o tom, že u dospívajících adolescentů mohou být pedofilní sklony projevem sexuálního infantilismu, tedy že v období dospívání může být adolescent přitahován vším možným, jakoukoliv nahotou, včetně nahoty dětské, a že s poměrně velkou pravděpodobností z toho dospívající nakonec vyroste.

No, vzpomínám si, že v období dospívání mi k vyvolání sexuálního vzrušení stačil pohled na "nahou" figurínu ve výkladní skříni. A také bych se dnes určitě neoznačil za statuofila :D
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ