Materské znamienko (1985, TV seriál)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2006 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2006 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
enterlogin
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 15
Dal: 3 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Materské znamienko (1985, TV seriál)

Nový příspěvek od enterlogin »

Materské znamienko

Malý kluk přezdívaný Pipo (Jozef Vrábel) přijíždí na prázdniny k dědečkovi a poznává děti z dětského domova, pro které je přátelství jediným východiskem z reality, která jim odepřela rodičovskou lásku.

ČSFD

Obrázek Obrázek

Moc se mi líbil tenhle slovenský sedmildílný seriál z roku 1985. Hlavními postavami jsou tři kamarádi. Dva kluci a holčička. Stáhnout se dá třeba na ulozto. Ahoj.
► Ukázat spoiler
Naposledy upravil(a) Gabriel Svoboda dne čtvrtek 16. 8. 2018, 23:33:44, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Materské znamienko (1985, TV seriál)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Neviděl jsem to celé, ale můžu BL doporučit druhý a šestý díl. :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.