Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Učitelka ve školce: Holčičky už si nehrají na mámy

Diskuze o problematice dětí.
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1067 poděkování
Dostal: 1237 poděkování

Učitelka ve školce: Holčičky už si nehrají na mámy

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

UČITELKA: Školkou mi prošly tři generace. Holčičky už si nehrají na mámy (iDnes.cz)

V mateřské školce učí Daniela Rovná už dvaačtyřicátým rokem. Děti jsou podle ní stále stejné, jen atmosféra v rodinách se změnila. „Děti mají už od školky spousty kroužků. Rodiče myslí, že jim tím dělají dobře, ale není to pravda,“ říká v rozhovoru pro seriál Lidé Česka vedoucí učitelka MŠ U Lesíka v Novém Strašecí.
Naposledy upravil(a) Gabriel Svoboda dne pondělí 16. 11. 2015, 18:42:31, celkem upraveno 1 x.
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: asce@wo.cz
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Dal: 118 poděkování

Re: Učitelka ve školce: Holčičky už si nehrají nehrají na má

Nový příspěvek od asce »

Gabriel Svoboda píše:UČITELKA: Školkou mi prošly tři generace. Holčičky už si nehrají na mámy
Je to příšerné. Co se to s námi stalo? Ostatně mám obavu, že kdyby si holčičky nějak masivněji na mámu hrály, tak jako tomu bylo za mé generace, že by někdo přišel s nápadem (nejlépe Evropská komise), že to není genderově vyváženo a že polovinu času by si měly hrát na tátu. Podíl by se pak mohl vyhodnocovat, dávat do tabulek, čerpat na to fondy EU...
Tak dlouho hledíš do propasti, až propast vhlédne do tebe...