Hledal jsem si svého pedofila!

Diskuze k filmu režisérky Veroniky Liškové a producenta Zdeňka Holého Danielův svět, který se zabývá problematikou pedofilie. K diskuzi zveme všechny, kteří dokument zhlédli nebo o něm slyšeli a chtějí se s námi podělit o své dojmy.
Uživatelský avatar
Medvídek
Nový člen
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 50
ve věku do: 75
Výkřik do tmy: Nejsem pedofil, ale jako dítě jsem po hodném pedofilovi toužil.
Příspěvky: 1
Dostal: 6 poděkování

Hledal jsem si svého pedofila!

Nový příspěvek od Medvídek »

Po zhlédnutí filmu "Danieluv svět", kde jsem hledal nějaký portál kam napsat svůj dojem z filmu jsem narazil na tento web. Nejsem pedofil, ale od svých tak sedmi let jsem po hodném pedofilovi toužil. Už hodně v raném věku,...snad v těch 7-8 letech jsem věděl, že se mi líbí starší muži a jako kluk jsem byl zamilovanej do souseda,...55-ti letého chlapa. Tím chci říci věc, která snad nikdy nikne nezazněla, že můžou být i děti, co touží po pozornosti-v mém případě chlapa po 50-sátce-a to klidně i po sexuální pozornosti. Já jsem toho důkazem! A já potkat hodného pedofila ve svých dětských letech, který by si se mnou začal i něco sexuálního, byl bych šťastný dítě. Já po tom prostě toužil. ;D Bohužel, žádného hodného pedofila jsem v dětství neměl. No bylo to ještě za socialismu, tak se asi pedofilové více báli. No nevadí,...dnes jsem dospělej chlap 45 let a žiju plnohodnotný partnerský život se svým partnerem, který je o dvacet let starší. *party* Jelikož můj zájem o chlapa po padesátce, který zegistruju a datuju už tak od těch svých 8 let se nezměnil, tak mi nic nebránílo si v životě někoho takového najít. A vždy když zaslechu téma pedofílie, je mi pedofilů upřímě líto, že nemůžou třebas oproti mě dojít legálně k žádnému naplňujícímu stavu. O co to mám,...tím že jsem na po padesátníky jednodužší. *yes* Svou větu,...že "já jsem si svého pedofila v dětství přál", jsem pronesl už mockrát. V kruhu blízkých a přátel to samozřejmě žádné negace nevyvolává-znají mě. Ale zažil jsem i hodně negativní reakce které mě popravdě udivily,...ale opravdu, já toužil jako dítě po intimních chvílích s mužem-v mém případě mužem po padesátce. No je to v životě zvláštní paradox, jak osud, či bůh chce-li někdo, dokáže nadělit do vínku opravdu zvláštní věci. A já jsem šťastnej, že jsem "jenom" homosexuál na po padesátníky,...vlastně pro mě ani není škatulka-alespoň jsem nikdy na nijakou nepřišel-a to ani po debatách s odborníkama na sexualitu. Být na chlapy od 50-70, není gerontofilie jak by se mohl někdo domnívat. Každopádně já jsem s tím nikdy neměl žádné velké problémy a už od dětství jsem měl srovnáno. Šlo jen o to, potkat-najít toho pravého. ;) Sice nevím jestli tento můj příspěvek tu bude někoho zajímat, ale nějak mě napadlo sem něco málo napsat. A vlastně, zajímalo by mě, jestli existuje někdo, kdo si také hledal, či hledá v dětství svého pedofila....? Každopádně mám kamaráda,...který to má přesně jako já a když jsem pronesl tu mou už zmíněnou větu, rozzářil se jak sluníčko, jelikož on také-si hledal svého pedofila. *sun* Takže ta možnost, že může být dítě které touží po intimní pozornosti nějakého toho hodného chlapa není nemyslitelná, natož nereálná. *hi*
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Hledal jsem si svého pedofila!

Nový příspěvek od Jeremy »

Ahoj, Medvídku :)

Vďaka za príspevok a som rád, že si našiel niekoho, s kým sa cítiš šťastný. Tvoj prípad určite nebude ojedinelý, ale rovnako asi nie príliš častý. Z mojich skúseností ale veľa chlapcov hľadá "svojho pedofila" bez nejakých sexuálnych podtónov. Proste niekoho staršieho, kto by sa o neho zaujímal, rád sa s ním bavil, trávil s ním čas a vymýšľal veci, ktoré by ho bavili ...proste ho mal rád. V spoločnosti je ale stále vnímané takéto priateľstvo dospelého muža a chlapca ako niečo podozrivé a často nežiadúce. Iste, pedofil nemusí byť vždy iba "dobrý", takže sa to dá z časti pochopiť.

Sám som mal možnosť byť v tejto role pre chlapca, ktorého šťastie je pre mňa dôležité aj teraz, keď už je mu cez 20. Nebyť to dieťa z rodiny, asi by bol náš vzťah podozrivý a nie príliš tolerovaný. Rád by som len podotkol, že by som mu nikdy neublížil a nikdy som sa ho nedotkol inak, ako sa rodičia dotýkajú svojich detí. Ak som mohol spôsobiť úsmev v jeho tvári, bol som tým najšťastnejším človekom pod slnkom. Som dodnes vďačný, že som mal tú možnosť. len mi je vždy Ľúto, keď vidím osamelého chlapca na ktorého nemajú čas ani jeho rodičia. Chápem obavy spoločnosti, len často sú prehnané a na škodu samotných detí...

Ešte raz vďaka za Tvoj zaujímavý príspevok :)
Uživatelský avatar
Little Hero
Registrovaný uživatel
Bydliště: Plzeň
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Příspěvky: 146
Dal: 17 poděkování
Dostal: 43 poděkování

Re: Hledal jsem si svého pedofila!

Nový příspěvek od Little Hero »

Ahoj, já jsem spíš ve svým dětství hledal nějakýho "nejlepšího kamaráda", nebo někoho staršího, kdo by se mi věnoval, něco na způsob knížek J. Foglara. Teď v dospělosti mám často představy, jaké by to bylo, kdybych byl znova malý kluk a potkal někoho, jako jsem teď já... Taky klidně i se sexuálním podtextem.
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 617
Dal: 584 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Hledal jsem si svého pedofila!

Nový příspěvek od Filip »

Little Hero píše:Ahoj, já jsem spíš ve svým dětství hledal nějakýho "nejlepšího kamaráda", nebo někoho staršího, kdo by se mi věnoval, něco na způsob knížek J. Foglara. Teď v dospělosti mám často představy, jaké by to bylo, kdybych byl znova malý kluk a potkal někoho, jako jsem teď já... Taky klidně i se sexuálním podtextem.
Tomu sa hovorí samozneužívanie :D
Uživatelský avatar
Cava19
Registrovaný uživatel
Bydliště: Velká Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 11
ve věku do: 16
Výkřik do tmy: většinou je daleko dráždivější zahlédnout než vidět
Příspěvky: 54
Dal: 53 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Hledal jsem si svého pedofila!

Nový příspěvek od Cava19 »

Pedofilů je jako šafránu. A děti se sexuální preferencí podle mě neexistují. Kdyby však existovaly bylo by jich stejně málo. Jo, kolik je třicetiletých mužů se zájmem o třináctileté kluky, kolik je těch hypotetických třináctiletých kluků se zájmem o třicetileté muže. I kdyby se potkali po jednom z každé skupiny, je málo pravděpodobné, že by si byli navzájem přitažliví. K tomu není třeba uvažovat nic dalšího, už teď je jasné jak nicotná je šance na existenci takového, dokonalého vztahu. Kdyby přece, tak by trval jen dva tři roky, láska je chemická reakce, má své termíny.
A znovu se vracím k začátku: jsem přesvědčen o naprosté neexistenci dítěte se sexuální preferencí. Jo, děti mají fantazie, jsou zvědavé atd, ale určitě nejsou schopné výše popsaného vztahu.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6392
Dal: 1545 poděkování
Dostal: 3434 poděkování

Re: Hledal jsem si svého pedofila!

Nový příspěvek od Kasz »

Musím oponovat, jako dítě jsem určitě nějakou sexuální preferenci měl, líbila se mi spolužačka ve školce, a to nám mohlo být tak 5 roků. Dokonce jsem na školní besídce svou mamku poprosil, aby mi ji vyfotila na foťák (tehdy ještě nějaký černobílý).
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
MaybeOneDay
Nový člen
Líbí se mi: Muži
Výkřik do tmy: Chci být někoho holčička...
Příspěvky: 2
Dal: 5 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Hledal jsem si svého pedofila!

Nový příspěvek od MaybeOneDay »

Sexuálna orientácia sa prejavuje u dieťaťa odmalička, no táto orientácia nie je tak úplne sexuálna. Deti maju nanajvýš romantické vzťahy, samozrejme, asi tak bolo myslené, že ešte nemajú sexuálnu orientáciu. Deti ju majú ale ešte nevnímajú seuxalitu. Pán hore by musel veľmi skoro začať dospievať, o čom pochybujem, a potom ako by sa uňho vyvinula sexualita? *dont_know*
Uživatelský avatar
Dreamer
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Všude možně
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 10
Výkřik do tmy: Nemiluju holčičky, protože jsem pedofil. Jsem pedofil, protože miluju holčičky.
Příspěvky: 1317
Dal: 1582 poděkování
Dostal: 797 poděkování

Re: Hledal jsem si svého pedofila!

Nový příspěvek od Dreamer »

Mě se líbily holčičky od školky, a já se líbil jim. První sexuální zážitky jsem s nimi měl kolem šestého roku, konečně. Od 7-8 let jsem masturboval. Jako inspiraci jsem používal takové malé komunistické kalendáře s částečně odhalenými paními, a představoval jsem si věci s těmi holčičkami. Tvrdit, že děti nemají sexuální orientaci a pokud si to dělají, tak jen proto, že jim to je příjemné, a vlastně vůbec neví proč, je totální nesmysl.

Každé dítě je jiné, každé dospívá v jiném věku, každé prožívá svou sexualitu jinak. Možná jsem nebyl typický chlapec, ale určitě ne ojedinělý.
Uživatelský avatar
milan_12
Nový člen
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 14
ve věku do: 25
Příspěvky: 4
Dostal: 3 poděkování

Re: Hledal jsem si svého pedofila!

Nový příspěvek od milan_12 »

Medvídek píše: úterý 20. 10. 2015, 23:53:04 snad v těch 7-8 letech jsem věděl, že se mi líbí starší muži a jako kluk jsem byl zamilovanej do souseda,...55-ti letého chlapa. Tím chci říci věc, která snad nikdy nikne nezazněla, že můžou být i děti, co touží po pozornosti-v mém případě chlapa po 50-sátce-a to klidně i po sexuální pozornosti. Já jsem toho důkazem! A já potkat hodného pedofila ve svých dětských letech, který by si se mnou začal i něco sexuálního, byl bych šťastný dítě.
Ahoj, mám to úplně stejně, i když toužit jsem začal v trochu pozdějším věku. Časté představy o péči, něze, pozornosti... a pak samozřejmě i tužba po tom sexuálním kontaktu a kontextu od muže. Časté konkrétní fantazie na téma pedofilní otec, strýc, soused či kdokoliv jiný. Touha být milován se vším všudy, což by mnozí ostatní nejspíš nazývali jasným sexuálním zneužívám. Nicméně po tom tak trochu soužím stále, být něčí milovaný klučík, vychovávaný, káraný, rozmazlovaný a i právě sex. zneužívaný.
Je to také tím, že po sexuální stránce jsem příliš nedospěl a i po té citové si stále připadám tak nějak dětsky, navíc jsem trochu submisivní povahy.

Problém je, že i když třeba člověk zkoušel někoho takového najít, tak naráží jen na nadržence. Což se pozná velmi snadno, protože já třeba na vybudování vztahu potřebuji dost času, chci si s dotyčným psát, sdílet i ty běžné věci, zajímat se o sebe. Vybudovat nějaký pocit důvěry a získat přesvědčení, že daný člověk opravdu sdílí ty stejné myšlenky jako já.
Uživatelský avatar
Swen
Na trestné lavici
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: „…Kdo chce získat zpátky své mládí, ať si prostě zopakuje všechny své pošetilosti…“
Příspěvky: 83
Dal: 67 poděkování

Re: Hledal jsem si svého pedofila!

Nový příspěvek od Swen »

Medvídek píše: úterý 20. 10. 2015, 23:53:04 Chci říci věc, která snad nikdy nikne nezazněla, že můžou být i děti, co touží po pozornosti-v mém případě chlapa po 50-sátce-a to klidně i po sexuální pozornosti. Já jsem toho důkazem! A já potkat hodného pedofila ve svých dětských letech, který by si se mnou začal i něco sexuálního, byl bych šťastný dítě.
No, hádám ze jsi takového nepotkal ale vím o takových jako ty. Třeba kamaráda teď vláčí po soudech za sex s 12yo kdy to inicioval on... hádám že se v budoucnu bude profilovat jako gay.

Ale ve mne to co pišeš vyvolá pocit že přání je otcem myšlenky a to mne zase ve spirále vede k tezi "pedosexualnich" dětí o které jsem četl na [název webu odstraněn].

Říkám to jako odsouzený delikvent - rádi vidíme co chceme a i když jsou jednotlivci co jsou třeba na dospelaky, má smysl riskovat to ze si ve 20yo uvědomí ze ten komu důvěřovat jej zneužil a použil jako nějaký kapesník který pak zahodil?

Já jsem zneužil n evhodnymi doteky a zatím to vypadá ze si to prcek ani neuvědomuje a jsem za to rád a lituji toho... Uspokojení nestojí za zničení života druhého.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6392
Dal: 1545 poděkování
Dostal: 3434 poděkování

Re: Hledal jsem si svého pedofila!

Nový příspěvek od Kasz »

Přesně tak. Zdůraznil bych, že i kdyby dítě samo nějaké sexuální aktivity chtělo, může to být výrazem spíš dětské zvědavosti, možná i probouzející se sexuality, která ale je velmi náchylná a ještě dost zranitelná a zneužitelná. Zmanipulovat dítě k sexuálnímu kontaktu tak, aby jej samo chtělo, je v podstatě velmi jednoduché. Proto zákon děti chrání a je třeba ho respektovat.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙