Prosíme pedofilně orientované osoby, aby vyplnily dotazník od projektu Národního ústavu duševního zdraví PARAFILIK.CZ:
https://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=115&t=7943

Děkujeme! - Tým ČEPEK

Kluka na vážný vztah

Místo určené na hledání spřízněných duší, partnerů, přátel či kamarádů - mějte na paměti, že seznamka je určena pouze pro osoby starší 15 let!
Pravidla fóra
  • V každém inzerátu musí být výslovně psán věk 15 let či vyšší. Je přísně zakázáno vyhledávat děti (osoby pod 15 let věku).
  • Je přísně zakázáno vyhledávat osoby za účelem sexu.
  • Před odesláním inzerátu si důsledně přečti:
Nebude-li Tvůj příspěvek vyhovovat pravidlům sekce nebo fóra, bude upraven nebo smazán.
teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Varování: 1
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 12
ve věku do: 25
Kontakt: teenbl@seznam.cz
Dal: 354 poděkování
Dostal: 522 poděkování

Kluka na vážný vztah

Nový příspěvek od teenbl »

Ahoj, nejspíš je zvláštní se snažit se tu někoho najít, ale kdo nezkusí, tak neví. V podstatě jsem na tomto webu potkal za posledních pár let tři lidi se kterými jsem stál o vztah, ani jednou to nevyšlo, ale to neznamená, že by to nemohlo vyjít teď.
Co a koho hledám? Vážný vztah s mladě vypadajícím klukem, kterého bych dokázal mít opravdu rád, a on dokázal opravdu mít rád mě. Po stránce charakteru a vlastností bych rád někoho inteligentního, rozumného, milého, hodného. Taky je pro mě důležité, aby byl citlivý a chápavý, sám jsem dost citlivý i když to tak někdy nepůsobí. Pak jsou taky pro mě velmi důležité dospělé chování, dospělé názory a samozřejmě věrnost a vzájemná maximální důvěra. Chápu, že je to asi science-fiction, ale naděje je vždy.
Kdybych měl říct, jaké kluky mám rád po vzhledové stránce, tak bych začal tím, že bych řekl, že se mi ve výsledku líbí celkem hodně mladých kluků, ale obecně ideální rysy jsou hubenost, delší vlasy, celkově mladší vzhled. Zbytek už je jedno, ale moc nemám rád neupravené kluky, bez dvojsmyslů :)
Kdybych se měl popsat, jaký jsem, tak nevím, moc čím začít. Hodně lidí mi říká, že jsem chytrý a rozumný, těžko říct, ale rozumný si moc nepřipadám. Vím, že dokážu být ve vztahu maximálně věrný a upřímný a že bych pro osobu, kterou miluji, dokázal udělat skoro cokoliv.
Mám možná trochu nezvyklé záliby, celkově mě hodně zajímá politika, právo, veřejné dění, psychologie, a vše okolo těchto oborů, moc se nevěnuji sportům, občas si zalyžuji, ale jinak vcelku nic z sportů. Rád zajdu na procházku s pejskem, povídám si s přáteli u dobrého vína, zajdu do baru, klubu. Taky celkem rád cestuji a poznávám nové lidi.
Vzhledově jsem poměrně dost hubený a nesportovní postavy, vlasy mám hnědé, povětšinou delší. Podle mnoha lidí vypadám mladší než jsem, ve 21 vypadám tak na 16-18. S
Snad jsem na nic důležitého nezapomněl.
Kontakt: Buď tady přímo v tématu, nebo pm nebo email teenbl@seznam.cz
simgiran
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: simgiran@gmail.com
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Dal: 451 poděkování
Dostal: 505 poděkování

Re: Kluka na vážný vztah

Nový příspěvek od simgiran »

Snad najdeš někoho, s kým bys byl šťastný. Přál bych ti to.
teenbl
Varování: 1
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 12
ve věku do: 25
Kontakt: teenbl@seznam.cz
Dal: 354 poděkování
Dostal: 522 poděkování

Re: Kluka na vážný vztah

Nový příspěvek od teenbl »