Potřebujete pomoci? Trápíte se a nevíte si rady? Vyzkoušejte kontaktní terapii či online krizovou intervenci → PARAFILIK.CZ

Žádost o smazání mého účtu a profilu

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK.)
Fíla
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 31
Dal: 6 poděkování
Dostal: 9 poděkování

Žádost o smazání mého účtu a profilu

Nový příspěvek od Fíla »

Ahoj,
Žádám vás bez udání důvodu smazat můj profil jak zde na Fóru, tak i na chatu. Na chatu jsem se přejmenoval na SMAZAT tak mi prosím smažte učet.
Jelikož mi přišla SZ nová pravidla, tak lhůta na smazání přezdívek zde na fóru a na chatu je v případech, když je člověk emocionálně rozrušený 3 měsíce. Jelikož já jsem člověk klidný a mám teď chladnou hlavu a jsem 100% jistý, že sem již chodit nebudu z čistě osobních důvodů, můžete mi smazat přezdívku hned bez zbytečných prodlev jak na fóru tak na chatu.

Co se týče obsahů a příspěvků, nepožaduji, aby byly smazány, je to vaše, tudíž si s tím dělejte co chcete.

Děkuji vám všem za fajn pokec a čtení deníků a všeho ostatního, co s tímhle projektem souvisí.
Následně mi dovolte popřát vám, netrestancům, aby jste nezavdali změnám ve svém chování a aby jste nedopadli jako já.. ve vazbě, v léčebně. Snažte ovládat své impulsy, protože stejně se na všechno dřív nebo později přijde, ať jste sebelepší. :)
Já si již vaše příspěvky nepřečtu, a ani nechci nic číst už tady na tomhle serveru, byť je to fajn projekt a věřím, že pomůže nejednomu člověku.

Mějte se tu hezky. Jestli ta 3 měsíční lhůta je nutná, tak klidně, ale nic to nezmění. Takže klidně mi to smažte, ale já tu jsem naposledy. Mažu si historii, smazal jsem si i oznámení na SZ a na jakékoliv notifikace.

Mějte se tu, sbohem
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7940
Dal: 1067 poděkování
Dostal: 1237 poděkování

Re: Smazání mého účtu a profilu - Fíla

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Fíla píše:smazal jsem si i oznámení na SZ a na jakékoliv notifikace.
Tak to si asi nepřečteš ani tuhle zprávu. :) Každopádně dík za tvoje články a příspěvky o léčbě a všem okolo, mazat je určitě nebudeme. Ani tvůj účet by se nemusel mazat — můžeš sem prostě přestat chodit. Ale jak myslíš. Dík, že ses aspoň rozloučil a neodcházíš ve zlém.