Otecko sa mi nepáči (1991, TV seriál)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
ksoft

Otecko sa mi nepáči (1991, TV seriál)

Nový příspěvek od ksoft »

Otecko sa mi nepáči

7-dielny seriál, v ktorom sa v priebehu siedmich dní prehlbujú vzťahy medzi dcérkou a oteckom, upevňuje sa pritom aj vzťah celej rodiny. Keď sa malej Barborke čosi nepodarí, sťažuje sa na otecka čarovnému panáčikovi, ktorý jej občas pomôže. Každý deň otecka a dcérky je plný neobyčajných zážitkov, napätia i smiechu, pretože musia sami gazdovať v očakávaní príchodu mamičky a malého bračeka z pôrodnice.

ČSFD

Obrázek Obrázek

Muj oblubeny serial ta holka je jako tornado.
Naposledy upravil(a) pbd dne pátek 18. 9. 2020, 13:40:59, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1058
Dal: 389 poděkování
Dostal: 715 poděkování

Re: Otecko sa mi nepáči (1991, TV seriál)

Nový příspěvek od Fx100d »

Chudák táta. Když se malé něco líbí, nekomentuje to, ale když se jí něco nelíbí, hned se jí otecko nepáči. Ale jinak super seriál, dost jsem se pobavil. :)
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.