Pozor, děti se dívají / Attention, les enfants regardent / Attention, the Kids Are Watching (1978, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2311
Dal: 640 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Pozor, děti se dívají / Attention, les enfants regardent / Attention, the Kids Are Watching (1978, film)

Nový příspěvek od Plyšáček »

Pozor, děti se dívají / Attention, les enfants regardent / Attention, the Kids Are Watching

Příběh jedné zámožné rodiny, kdy si rodiče vyrazí někam do zahraničí a nechají své čtyři děti v obrovské vile jenom se španělskou chůvou. Ty tráví většinu času tím, že se dívají na televizní pořady plné násilí. Když se utopí jejich vychovatelka, tak se snaží její smrt zatajit. Když se pak rodiče vrátí domů, tváří se děti úplně nevinně.

ČSFD


Čtyři nevychované děti se stále dívají na televizi a podaří se jim nešťastnou náhodou utopit hospodyni. Poté jsou ve velkém domě samy. Mluví sprostě a mafiánsky řeší každou situaci. Po čase k nim vnikne tajuplný násilník a přebírá vládu nad domem. Děti poučené kriminálními filmy jej nakonec dokáží zavraždit. Když se vrací rodiče, miláčci je vzorně vítají v poklizené vile.

Vlastně na konci jsem si řekl, že to je docela zajímavý film. Podařilo se mi jej sehnat pouze ve francouzském znění s ruským dabingem a českými titulky. Je docela síla číst v titulcích, jak vulgárně se vyjadřuje pětiletá holčička. Myslím, že starší hoch se bude líbit mnoha BL.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne neděle 8. 11. 2020, 20:24:10, celkem upraveno 1 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.