Jeden staronovej chuligán

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
T-800
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 19
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Jeden staronovej chuligán

Nový příspěvek od T-800 »

Zdravím Vás a rád bych se nějak uvedl.
Pro začátek ať o mně promlouvá má historie. Snad úplný prvopočátek svých zvláštních pocitů dokážu datovat až někam do vlastního dětství, kdy jsem v jednom filmu viděl malou holku schovávající se před esesákem, kterou zachránil hlavní hrdina a vynesl v náruči z trosek ven. Bylo to fantasy, hlavní hrdina nestárnul, takže brzy následovala scéna s hlavním hrdinou neovlivněným časem a holčička tou dobou byla již starší paní a měli velmi blízký vztah stále. Dnes v tom vidím záblesky archetypů, které mi jsou velmi blízké. Takže zprvu mě takto občas uchvátila nějaká obdobná scéna ve filmu, kde vystupoval princ a nějaká malá princezna, nejvíc mě dostávalo když byla v nesnázích a princ ji zachraňoval. To mi připomíná další filmovou trilogii mého dětství - Vetřelec. :) Ve druhém díle je jednou z postav malá holka a jde tam dost o život, nakonec vše zdárně dopadne. Ve třetím díle je ovšem mrtvá, to jsem kdysi dosti obrečel a ač jsem v tomhle celkem silná povaha, tak ani dneska bych tyhle scény nezvládal. *no*

Už Vás nebudu unavovat vyprávěním o své filmotéce, obrátím list. Další a nejvýznamnější období bych zasadil do věku okolo 16 let. Je to už více než dekáda, tak budu muset chvíli lovit v paměti. Vlastně úplně prvně si Ji vybavuju z autobusu, z raních cest do školy. První vzpomínka je na její dlouhé lesklé tmavé vlasy a prostě kouzelný nádherný obličej, drobná postava, nedovedu popsat, připadala mi prostě úžasná. Zabralo ale spíše týdny až měsíce než si tento pocit vydobil místo v mé mysli a začal jsem o tom doopravdy nějak přemýšlet. Nejprve jsem si říkal, že to za pár let bude fakt kočka. Časem jsem si uvědomil, že pro mě je tou největší kočkou už dnes. Chodila do stejné školy, takže občas jsem ji náhodně potkával, někdy na obědě jsem si sedal strategicky tak, abych na ni viděl. Zároveň v mé mysli rostla otázka, proč se mě 16letému tak líbí 11letá holka. Ale řekněme, že jsem tou dobou měl i různá a větší subjetivní trápení (deprese, rodina, přátelé) a tohle konec konců pro mě byla spíše radost. Měl jsem tou dobou jednoho moc dobrého kámoše a vybavuju si, že jsem se s ním o ní úplně normálně bavil a on se mnou zase probíral nějakou svou 13letou fanynku. No to byly doby, to už ani není pravda. A skoro bych zapomněl na jeden významný fakt, nejenže se mi opravdu moc líbila platonicky toužíce ji poznat, obejmout a políbit, ale například při pohledu na ní se mi stávalo, že jsem prostě dostal výraznou erekci. Ale na druhou stranu erotické fantazie směrem k ní jsem neměl, ne že bych si je zakazoval, ale ta představa mi prostě nic neříkala a nelíbila se mi. To jsem si mnohem raději pustil zcela běžnou pornografii nebo si představoval nějakou vrstevnici či mladou učitelku.
Tou dobou jsem na sobě začal pozorovat, že se obecně hodně koukám po holčičkách a velmi se mi líbí, řekl bych tak esteticky. Pamatuju si, jak jsem takhle jednou potkal nějakou rodinku s dvěmi holčičkami na výletě, vypadalo to tak idylicky. Vztahoval jsem si to ke své rodině, která rozhodně nebyla a není idylická a obdivoval jsem, jak pěkné mají dětství. Já vždycky chtěl malou sestřičku, to mi rodiče nesplnily a nakonec jsem snad i byl tak radši, že si nemusela projít tím očistcem u nás. Tou dobou jsem se zapřísáhnul, že když nemám sestru, tak budu mít dceru, která bude pro mě tím nejdůležitějším v životě a připravím ji šťastný život, jak jen dovedu. Slib byl stvrzen mnoha slzami. Fakt, bylo to období tak cca jednoho roku kdy jsem byl velmi depresivně laděn a doopravdy jsem toužil jenom potom usnout a neprobudit se. To jen tak k dokreslení atmosféry. Dnes s odstupem mohu říci, že má rodina zase tak katastrofální není, ale tenkrát při sečtění všech okolností, to bylo nejnáročnější období mého života. Tou dobou jsem si říkal: "No a do toho všeho marastu budeš nakonec ještě pedofil, jako to fakt nic horšího se ti už stát nemohlo." Brzy poté jsem narazil na stránky o pedofilii, vybavuju si weby Kasze, Mellita (kde je mu konec?), Hosta, Daniela Lidella (Kapky dažďa) a další (omlouvám se všem, které si už nevybavím přesně a nenapíšu zde). Byl jsem naprosto nadšený a ronil slzy štěstí, konečně jsem aspoň věděl, na čem jsem a že to nemusí být vůbec špatné, někoho jsem potkal i osobně a při dlouhých rozpravách jsme sbírali v lese houby.  Během pár měsíců jsem si to srovnal v hlavě a mohl přemýšlet zase o něčem jiném.
Teorie jest ovšem nudná, takže připojím i nějaké ty prožitky z praxe. Tou dobou jsem vlastně žádné malé holky ani neznal, vybavuje se mi jedna nahodilá epizoda, kdy jsem se zapovídal v 15 letech s jednou 10letou když jsme přihlíželi jedné smrtící autonehodě u nás v ulici. Byla to velká událost a lidi se bavili tak všichni se všema a sdíleli dojmy. Ač to byl asi hodinka, dodnes si pamatuju, jak dobře se mi s ní povídalo a přál jsem si ji zase někdy potkat.. Přijde mi, že moje mysl je jinak konstruována, mnohem lépe přizpůsobena povídání si a fungování s dětmi než s dospělými. Potom někdy v 16 letech, již úspěšně na dráze alkoholika, jsem vyrazil s kamarádem ven, byla zrovna pouť a šla s náma ještě jedna holka, tou dobou tak 14 letá a nějaká její 11letá kamarádka. Nějak jsme nic moc neřešili, měli jsme pár piv, popíjeli jsme, dokonce i té malé jsme občas nabídnuli lok, byla legrace. Nakonec jsme skončili potmě v noci kousek za městem v jedné zřícenině, kamarád s tou 14letou se vydali o kousek dál oddávat sexu a mě pedofila tam zanechali s pivem a s drobounkou 11letou slečnou. Úžasná situace, co? :-D Cítil jsem jednu silnou touhu, touhu ji chránit, úplně fyzicky jsem to cítil a skoro jsem si i přál, aby se něco semlelo a já ji mohl jako nějaký ten rytíř pomáhat jako princezně, ale byl klid. Ač jsem ji znal chvilku, měl jsem ji rád, bavilo mě to, povídali jsme si o Harry Potterovi a tak podobně. Nedlouho poté jsme se loučili a já věděl, že ji vidím naposledy, v místě srdce jsem fyzicky cítil bodnutí, to se mi nestalo nikdy předtím ani potom. Ráno jsem se probudil a ještě cítil takovou smutnou prázdnotu, ale celkem rychle to přešlo. Někdy v té době k nám také přijela má nová nevlastní sestřenka 11letá. Rychle jsme se skamarádili, dělali jsme blbosti, smáli jsme se spolu... Pamatuju si, jak mě venku jednou popadla za ruku a vlekla mě, aby mi něco zajímavého ukázala. V tu chvíli, jak jsem byl depresivní, mi přišlo jako kdyby mi do té ruky píchla nějakou drogu, která mě přehodila do úplně jiné dimenze. Tyhle zážitky byly jako malé drahokamy mezi spoustou štěrku, co jsem měl v té době v hlavě.
A vraťme se úplně na začátek, ta 11letá do které jsem se zakoukal, říkejme ji Viki. Nakonec jsem se odhodlal se s ní seznámit, což jsem nějak přes mobil zrealizoval a pár měsíců jsme si psali než to vyšumělo do ztracena. O 3 roky později jsem se do ní, když jsem ji náhodou potkal a prohodil s ní pár slov, znovu náhle a akutně zamiloval, to už mi bylo 19 a Viki 14. No a netrvalo už dlouho než jsem ji získal a začali jsme spolu chodit, splněný sen, za to jsem vděčný. Brzy překročila 15, takže ten vztah poté už ani nebyl platonický. Vydrželo nám to rok, poté jsme se rozešli v podstatě dohodou, protože jsem byl již na vysoké škole, dosti obtížné, ve vzdáleném městě a vídávali jsme se tak 1x za 14 dní.
Potom na vejšce celkem ticho na pěšině, několik málo epizod s vrstevnicemi, které nestojí za řeč. Někdy ve druháku jsem se ale vyloženě zamiloval do jedné vrstevnice (kamarádka spolužačky), ale od počátku to nemělo budoucnost a zbylo mi jen pár hezkých vzpomínek. Ve třeťáku jsem se zamiloval do jedné 30leté kamarádky, z toho nic nebylo, ale potrápilo mě to tak dva roky. Brzy na to jsem se zamiloval do své současné přítelkyně a náš vztah trvá dodnes. Děti se z mého života načas tak nějak přirozeně vytratily, nebylo kde koho potkat. A jak se říká - sejde z očí, sejde z mysli. Tak to bylo tedy pár let u mě. V poslední době se ale s dětmi setkávám někdy i během své práce a začal jsem s přáteli jezdit na letní tábory. Takže jak se to říká? Back in bussines! :-D
Letní tábor je pro mě vždy úžasný zážitek, i kdyby tam nebyla ta děcka, dospělá část osazenstva a dva týdny mimo civilizaci bych stejně bral všema deseti. Ale s dětmi to má přece jen jinej význam, hlavně ten vztah je tam takový lepší než v běžném životě - všichni si týkáme, je legrace, vykecávám se s děckama dle libosti. Teď popíšu pár aktuálnějších zážitků z tábora (už jsem to zde napsal téměř identicky pod jinou nereg. přezdívkou): Na táboře - mám tam svou favoritku, Lucku, ta teda už není žádná holčika, ale malá slečna, teď je ji 12 a půl. Před 3 lety byla naopak ještě pískle, ale už to byla ona, žádnou podobnou neznám. Výřečná, sebevědomá, silná, okouzlující, krásná a drzá. Štíhlá postava, zelené oči, temně blond zvlněné vlasy. Jen neumělý popis, realitě se nevyrovná.
Z Lucky se stalo kvítko loni, bavila se se mnou a testovala hranice, co si všechno může dovolit a velmi rychle zjistila, že ke mě si může dovolit téměř cokoliv. Takže brzy to dospělo až k „lechtacím útokům“, kdy jsem před holkama utíkal a snažil se zabarikádovat v místnosti a tak podobně. Šílené výtlemy byly pravidlem. Nebo mě chytila za ruku a řekla, že jdu s nima hrát karty a takto si mě odvlekla přes celý tábor na jejich pokoj, kde jsme.. hráli karty. Nebo na schovávánou. Strašně mě to bavilo. Mimo Lucku tam většinou ještě figurovala Míša a Linda, bylo to takové trio. Moc mě bavilo byť s nima jen mluvit, máloco na světě mě tolik baví. Připadá mi to jako by se ze mě vedle malých holek stával malý kluk. Rychle jsem se naučil bavit se s nima jejich jazykem, dělat si z nich srandu.. Ještě jeden okamžik vzpomenu, to už se pobyt chýlil ke konci, zase šlo o nějakou malichernost, která ale Lucku vyprovokovala k tomu, aby mi povídala, že já jsem její. Přitom se mi dívala z 5 cm do očí a pomalu mě pohladila po tváři. A pár kroků vedle stála kolegyně a celkem na nás koukala. Já stál jako zhypnotizovaný a mrazilo mě po těle. Kolegyně vedle se tvářila zvláštně, ale v tu chvíli mi to bylo úplně jedno. S Luckou jsme se rozloučili v objetí a rok jsem ji neviděl. Letos, když jsem ji spatřil, poskočilo mi srdce. Prvních pár vět bylo vcelku neutrálních, někdy později naznačila objetí a myslím, že to tak úplně nečekala, když já ji objal opravdu naplno a položil ji hlavu na rameno, pár vteřin. Docela vyrostla, už ji moc nechybí k mé výšce. Tvář ozdobilo akné, holčičí rysy se pomalu mění v ženské. Postava přirozeně až modelkovská, dlouhé nohy, krásně tvarované ruce, ploché břicho, bez jakékoliv námahy. Naštěstí její mysl se tolik nezměnila, po líčidlech ani stopy, na sobě pořád tepláky či kraťasy a obnošenou blůzu. Po obejmutí ji trochu zrůžověly tváře a rozesmála se. Snad povzbuzena tímto, měla pak tendenci mě objímat a chytat za rámě na veřejnosti tak výrazně, až jsem ji chvílema musel ze sebe střásat jako klíště, aby to nevypadalo příliš blbě. Letos bydlela na chatce s kamarádkama, já byl pravidelným hostem. Nikdy jsem nepřišel sám ze svý iniciativy, to bych si nedovolil, vždy jsem tam byl doslova odtažen. :) Kecali jsme, hráli karty, smáli se. Jednou za chatkou jsme krátce naznačili tanec valčíku.. Tohle je určitý výběr zajímavějších okamžiků, takže to vyznívá trochu zkresleně, romantičtěji než to ve skutečnosti bylo. Většinou tomu bylo přítomno vřeštění skupinky holek a hádání se o všem možném i nemožném, takové hravě konfliktní, pokusy o lechtání, pokusy o lámání ruky, skoky na záda a tak. Ještě jednu věc si navykla – sedat mi na klín, za což jsem sklidil poznámku v napůl pohoršeném/napůl úsměvném tónu, že není plnoletá, takže to jsem netoleroval. Ale ke konci tábora byla chvilka, kdy se takhle přitulila, kolem zrovna nikdo nebyl, ona ruce kolem mých ramen, já kolem jejího pasu. Cítil jsem to tak přirozeně, klidně, příjemně.. Na konci tábora se mi povedlo vyvést ji jedním dost dobrým fórem, potom co mě dohnala a zbila, zase jsme se rozloučili v objetí, ignorujíce okolí, tak do 30 sekund, zase jsem si dovolil složit ji hlavu na rameno a kecat něco o tom, ať se má fajn a jak ji za rok rozsekám v kartách. Ještě předtím se mi podepsala na tričko, včetně srdíčka, já ji také trochu počmáral, včetně hitlerovského knírku a dovolil si políbit ji na ruku, to myslím ani nijak výrazně nezaznamenala. Je to zajímavé, takové hravě-flirtovní, hrozně si to užívám a vím, že pro ní to znamená málo nebo spíše vůbec nic a já na to mám taky náhled, daří se mi nezamilovat a držet pocity spíš v rovině takového toho „crush stavu“, nic víc ani nechci, je to ideální tak jak to je. Ještě doplním, dodatečně mám novou kamarádku 12letou, z tábora si ji pamatuju jen velmi matně, ale teďka si píšeme často přes internet (ona stále začíná komunikace), docela se nasmějeme, je to chytrá holka a dneska mě potěšila, když mi napsala, že se mnou má více témat a baví se ji lépe než s vrstevníkama.  To Lucka ta nenapíše ani čárku, potvora. :D

Abych pomalu ukončil tento grafomanský zločin, ještě tedy shrnu svou současnou situaci. Pedofilie je pro mě jeden z nejdůležitějších prvků mé osobnosti, znamená to pro mě vnímání krásy v holčičkách, potřebu blízkosti, potřebu je chránit. Vyzkoušel jsem si, že i bez nich je můj život spokojený, ale ztrácí velkou část smyslu a barev, stává se nudným, nevýznamným. Těžko charakterizovat preferované věkové rozpětí. Maximum je ale určitě 11 let. Sexuální stránku v tomhle směru příliš vyjádřenou nemám, občas mi tedy do fantazií zabloudila některá dívka okolo 12 let, když jsem měl v mysli momentálně silné dojmy z nějakého setkání. Ale běžnými návštivnicemi mých fantazií jsou spíše mladé dospělé ženy plných tvarů až obézní nebo prostě něco, co mi nabídne můj oblíbený web s běžnou pornografií. Ale to jen tak na okraj, tohle je pro mě paradoxně trochu nevýznamná část pedofilie. Mám po léta spokojeně přítelkyni a naštěstí nyní i práci, kde přece jen nějaké děti potkám. Sem přicházím, abych občas prohodil pár vět s někým z nás, obnovil kontakty se starými známými, v mém okolí to o mně vlastně nikdo neví, připadá mi příliš komplikované to někomu vysvětlovat a nemyslím si, že mi to stojí za riziko nepochopení a možných komplikací.
Těším se na seznámení s Vámi a případné dotazy. :-D
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 141 poděkování
Dostal: 212 poděkování

Re: Jeden staronovej chuligán

Nový příspěvek od Scopi »

Ahoj, vítej na fóru :)
Snad se ti zde bude líbit :)

Dovolím si reagovat na část tvého textu, která mi připomněla asi první náznak mojí pedofilie :)
T-800 píše:Nejprve jsem si říkal, že to za pár let bude fakt kočka. Časem jsem si uvědomil, že pro mě je tou největší kočkou už dnes.
To bylo když mi bylo čtrnáct a kámoš mě vytáhl na turnaj ve stolním tenise. Objevila se tam i nádherná, myslím že sedmiletá, blondýnka. Zprvu jsem se s oním kamarádem bavili, jaká to bude kočka až vyroste, ačkoliv jsem věděl, že se mi líbí už teď, to jsem se však říct neodvážil.
Po pár zápasech jsme byly rozdělení do dvou skupin, každá skupina v jiné místnosti, byl jsem v jedné a kamarád i s tou krásnou holčičkou v té druhé, což mě hodně mrzelo. Ale ještě si také vzpomínám, že on za to byl dost rád, že je ve stejné skupině jako ona. Také se mu hodně líbila už tehdy. Tak nějak si říkám, jestli se s ním tady už nepotkávám :D
Amor non est sanabilis
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 612
Dal: 589 poděkování
Dostal: 365 poděkování

Re: Jeden staronovej chuligán

Nový příspěvek od Filip »

Ahoj vítam ťa na fóru. :)

Prezývka T – 800 je z Terminátora?
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2311
Dal: 640 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Jeden staronovej chuligán

Nový příspěvek od Plyšáček »

Ahoj T-800.
Vítej na našem fóru. Tvé Letní zážitky mě upoutaly již v srpnu.
Doufám, že se tě nějak nedotknu, ale podle toho, co píšeš, bych tě tipoval spíše na gynekofila (normála) s pedofilními sklony.
Přeji ti, aby se ti tady s námi líbilo.
Plyšáček
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 91 poděkování

Re: Jeden staronovej chuligán

Nový příspěvek od asce »

Také tě zdravím T-800!
Tvůj letní příběh s Luckou mě zaujal již před časem. Přemýšlel jsem, co ti napsat, ale podle mého názoru vůbec nejsi pedofil. Buď bych musel vytvořit úplný traktát, anebo nic. Volím druhou možnost, protože mám obavu, že pokud bych zůstal někde napůl cesty, bylo by mé sdělení nepochopeno. To co jsi psal o Lucce, mi přijde jako normální a současně velmi krásné. Kdybych byl diktátor, zavedl bych nejspíš povinné posazení si jedenácti / dvanáctileté dívky na klín, popř. její vřelé objetí. Já bych ovšem byl krutý diktátor, takže bych nařídil i polibek. Krásný polibek. Jako diktátor bych nevydržel dlouho, protože jednak bych zanedbával úřad, neboť bych se stal obětí vlastního nařízení a za druhé by proti mně povstalo 96% dospělých žen...
Tak dlouho hledíš do propasti, až propast vhlédne do tebe...
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Administrátor
Bydliště: u bran Elysejských polí
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 2
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Wickr Me: MarekVolny
Výkřik do tmy: And beyond the Elysian Fields and the Garden of Eden I will look for the path that leads to your heart.
Příspěvky: 1587
Dal: 1054 poděkování
Dostal: 1925 poděkování

Re: Jeden staronovej chuligán

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Ahoj T-800,

i já tě vítám mezi námi na fóru.

Ať se ti tady aspoň trochu líbí. :)

Měj se pěkně,
Marco F.
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK / Administrator of ČEPEK Community
šéfredaktor redakce ČEPEK / Editor-in-Chief of ČEPEK Editorial Office

E-mail: [email protected]
________
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 6218
Dal: 1397 poděkování
Dostal: 3221 poděkování

Re: Jeden staronovej chuligán

Nový příspěvek od Kasz »

T-800 píše:...někdy na obědě jsem si sedal strategicky tak, abych na ni viděl.
Tohle znám, na gymplu jsem si na obědě sedal tak, abych viděl na primánky... :)
asce píše:...podle mého názoru vůbec nejsi pedofil.
Pedofilie, zdá se mi, bývá vnímána často jako něco velmi úzkého, myšleno s úzkým vymezením. Já si myslím, že kousek pedofilie je v každém člověku (Kurt Freund by mohl vyprávět), a v T-800 je její velký kus. To, co popisuje, jsou zcela typické projevy pedofilie. Pedofilie nemusí být jen o výhradní erotické přitažlivosti nebo výhradních masturbačních fantaziích, apod. Člověk je komplexnější záležitostí. Nikdo z nás pořádně neví, co je to pedofilie a kde se bere a proč tady je, jaký má smysl. Můžeme jen spekulovat. Myslím si, že její smysl je trochu jinde než ve výhradní erotické přitažlivosti k dětem. Když i "normální" chlapi reagují na děti... a když obecně lidé jsou k dětem tak trochu citlivější, víc si jich všímají, myslím si, že příroda dala do vínku kousek pedofilii - kousek citlivosti vůči dětem - každému člověku. Kurt Freund naměřil penilní reakce na děti i "nepedofilům". Proč asi?
Československá pedofilní komunita – již 12 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 91 poděkování

Re: Jeden staronovej chuligán

Nový příspěvek od asce »

Kasz píše:Pedofilie, zdá se mi, bývá vnímána často jako něco velmi úzkého, myšleno s úzkým vymezením. Já si myslím, že kousek pedofilie je v každém člověku (Kurt Freund by mohl vyprávět), a v T-800 je její velký kus. To, co popisuje, jsou zcela typické projevy pedofilie. Pedofilie nemusí být jen o výhradní erotické přitažlivosti nebo výhradních masturbačních fantaziích, apod. Člověk je komplexnější záležitostí. Nikdo z nás pořádně neví, co je to pedofilie a kde se bere a proč tady je, jaký má smysl. Můžeme jen spekulovat. Myslím si, že její smysl je trochu jinde než ve výhradní erotické přitažlivosti k dětem. Když i "normální" chlapi reagují na děti... a když obecně lidé jsou k dětem tak trochu citlivější, víc si jich všímají, myslím si, že příroda dala do vínku kousek pedofilii - kousek citlivosti vůči dětem - každému člověku. Kurt Freund naměřil penilní reakce na děti i "nepedofilům". Proč asi?
Ano, zastávám stejný názor, že určitý podíl pedofilie je v každém člověku. Důležité ale je, že v každém jednotlivci torochu jiný. Podobně to vnímám i s některými jinými "úchylkami" - třeba homosexualitou. Tedy každý jsme tak trochu originál. Zopakuji, že i u tzv. normálů je, jak se shodneme, trochu pedofilie přítomno. Důležité je to slovo "trochu". Tedy "normál" klidně může mít erotické představy o dětech, ovšem nezahájí sebemenší přípravu k jejich realizaci. Navíc tyto představy nejsou většinové, ale nejspíš ojedinělé. Klidně může obejmout cizí dvanáctiletou dívku a je mu to velice příjemné. Ale má zábrany ji doopravdy svést. Zábranami nemyslím strach, že někomu ublíží - jí nebo sobě nebo oběma. Prostě vzít si tu dívku jako ženu, to už není "jeho šálek kafe". Pro mě je naproti tomu naprosto samozřejmou potenciální partnerkou a musím si namáhavě racionalizovat, že to nesmím dopustit. Já, jako pedofil, na rozdíl od T-800 vůbec nesleduji "dospělou" pornografii, dělá se mi z ní zle. Ujíždím na uměleckých fotkách podobných těm, co zde prezentuje třeba Plyšáček. A to jsem byl ženatý, měl jsem milenky, mám děti... Ale pak stačí, aby okolo prošla nějaká jedenáctiletá dívenka a mám velké problémy se sebeovládáním (teď už ne, jsem starý a unavený). Abych se vrátil k tématu - já jsem vyhodnotil příspěvek T-800 tak, že zde popisuje tu špetku pedofilie, kterou má každý. A jelikož jsem tam nenalezl nic "navíc", myslím si, že je zkrátka v normě.
Tak dlouho hledíš do propasti, až propast vhlédne do tebe...
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 6218
Dal: 1397 poděkování
Dostal: 3221 poděkování

Re: Jeden staronovej chuligán

Nový příspěvek od Kasz »

asce píše:... já jsem vyhodnotil příspěvek T-800 tak, že zde popisuje tu špetku pedofilie, kterou má každý. A jelikož jsem tam nenalezl nic "navíc", myslím si, že je zkrátka v normě.
No já si právě myslím, že tam není jen ta špetka, co mají všichni, ale že je tam i něco navíc. Nemůžeš to přece přirovnávat k sobě. Já tam to "navíc" vidím. A zřejmě to tak vidí i pisatel.
Československá pedofilní komunita – již 12 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Jeden staronovej chuligán

Nový příspěvek od Návštěvník »

Opravdu jsi mě velmi potěšil.
Zaujalo mne také "běžnými návštivnicemi mých fantazií jsou spíše mladé dospělé ženy plných tvarům". Toto jsem slyšel od více pravověrných pedofilů a i já na sobě pozoruju tyto sklony. Možná jejich oblost má něco společného s oblostí dětí. A prosím neplést si to s obézními dětmi. I jejich intimní partie jsou mnohem podobnější těm dětským. Osobně nemám rád velké pysky apod. Hezká naducaná buchtička je k nezaplacení.
Vítej.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2311
Dal: 640 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Jeden staronovej chuligán

Nový příspěvek od Plyšáček »

Zvažoval jsem , zda reagovat. Nechci začínat nějaké "rozmíšky", jen chci nadnést svůj subjektivní náhled...
Husky píše:Zaujalo mne také "běžnými návštěvnicemi mých fantazií jsou spíše mladé dospělé ženy plných tvarů". Toto jsem slyšel od více pravověrných pedofilů...
Mě to také zaujalo, a proto tohoto chuligána nepovažuji za pedofila, ani vyhraněného, ani čistokrevného, ani "pravověrného". Dle mého je to gynekofil s jistými hebefilními, případně až pedofilními sklony. Ale nejlépe by to měl vědět on sám. Měl by...
Husky píše:Možná jejich oblost má něco společného s oblostí dětí.
S tímto názorem já osobně, za sebe, nesouhlasím.
Husky píše:Hezká naducaná buchtička je k nezaplacení.
S tím velice rezonuji. Zcela "nedeformovaná pubertálním stářím" je dokonalá. Ale nepoužil bych výrazu "k nezaplacení". Na někoho to může působit odkazem na prostituci...
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 27
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 6218
Dal: 1397 poděkování
Dostal: 3221 poděkování

Re: Jeden staronovej chuligán

Nový příspěvek od Kasz »

Každý by si měl o tom, co je, rozhodnout sám, protože jedině on ví, co skutečně cítí a co a jak se mu líbí. Nevím, k čemu je hodnotit dotyčného, že pedofil není, když se třeba pedofilem cítí. Naopak už jsem psal, že i mně se líbí některé dospělé ženy, ale stejně nejvíc dívky 11-12 roků. Považuji se za pedofila, a pokud by mi někdo říkal, že pedofil nejsem, budu se s ním "do krve" hádat. Vím, co cítím, a vím to mnohem lépe, než ten, kdo mnou není, takže mi těžko může někdo jiný říkat, že pedofil nejsem. T-800 ví nejlíp, co cítí, a i já z jeho textů cítím, že v tom, o čem píše, je velký kus vlastnosti, kterou nazýváme pedofilie.
Československá pedofilní komunita – již 12 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
T-800
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 19
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Jeden staronovej chuligán

Nový příspěvek od T-800 »

Filip:

Oh, děkuji, to je přesně ta scéna! Koukám, pán je znalec! :-) A i dneska se mi moc líbí.
Ano, T-800 je z terminátora, tam mě teďka totiž velmi zaujala podobná scéna. :-)

Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 91 poděkování

Re: Jeden staronovej chuligán

Nový příspěvek od asce »

Kasz píše:Každý by si měl o tom, co je, rozhodnout sám, protože jedině on ví, co skutečně cítí a co a jak se mu líbí. Nevím, k čemu je hodnotit dotyčného, že pedofil není, když se třeba pedofilem cítí. ... T-800 ví nejlíp, co cítí, a i já z jeho textů cítím, že v tom, o čem píše, je velký kus vlastnosti, kterou nazýváme pedofilie.
Ale no tak, Kaszi, už zase? Přeci T-800 vyjevil veřejně na fóru nějaké svoje názory, postoje, myšlenky. Proč to asi tak udělal? Nejspíš proto, že se chtěl svěřit a že očekával nějakou naši reakci. Každý jsme jiný, tedy ta reakce může být i taková, kterou dotyčný, anebo třeba ty, nemusel očekávat. Já jsem si na základě textu T-800 udělal nějaký názor a také jsem ho vyjevil - a nevidím na tom nic špatného. Pokud se někdo domnívá, že se mýlím, nechť napíše také svůj postoj. Což ostatně částečně děláš v jiné části svého příspěvku. Ale nepřijde mi správné kritizovat mě za to, že jsem to hodnocení vůbec podal.
Tak dlouho hledíš do propasti, až propast vhlédne do tebe...
Uživatelský avatar
T-800
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 19
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Jeden staronovej chuligán

Nový příspěvek od T-800 »

asce, Plyšáček:

Zdravím, koukám, že se tu na mě sesypala posudková komise. :-) Popravdě, tohle jsem úzkostně řešil někdy před 10 lety, nyní jsem ve fázi, kdy mi je přiřazená škatulka celkem jedno. Takže klidně mě pokládejte za pedofila nebo za gynekofila s pedo sklony nebo za normálního gynekofila, kterému jsou sympatické holčičky. Nic z toho se mě nedotkne. Budu se tu dále účastnit diskuzí a těším se na vzájemná obohacení. :)

Přijde mi, že vám k mému zařazení moc nesedí mnou popsaná sexualita. Povím vám, že v určitých obdobích jsem už taky celkem pochyboval - holčičky sešly z očí, sešly z mysli, život ubíhal obvyklými trasami. Poté jsem ale například byl na tom táboře, před pár lety, normálně jsem tam fungoval, bez problému, holčičky mi přišly krásné a sympatické, nevzpomínám si na žádné výraznější sexuální cítění v jejich blízkosti (ano, když pomineme občas nějakotu tu 12+ pubescentku..) Potom ale nastala situace, kdy jsem byl pár hodin celkem sám v jedné budově s Míšou (okrajově zmíněna v "letních zážitcích"). Míša tehdy asi 9letá, hezká holka, ale ne vyloženě krásná, spíše taková hodná, naivní, ne tak provokativně drzá jako Lucka. Taková šmudla, no. :) Tak jsme si různě povídali. Měla docela i tulící sklony, tenkrát to pro mě bylo dosti nové, tak mě tím vždy trochu vyváděla z míry (objímání). V jednu chvíli jsem stál tak opřený o zeď u dveří a napůl znuděně koukal ven. Přišla ke mě Míša, stoupla si těsně vedle mě a začala mi pomalu přejíždět ukazováčkem po paži nahoru a dolu, přitom se na mě dívala s takovým mírným až tajemným úsměvem. A já jsem měl během vteřiny najednou erekci jako blázen. Tělesně jsem cítil značné vzrušení, ale psychicky jsem cítil naopak údiv a rozrušení nad vlastní reakcí. Myslím, že jsem k tomu musel i trochu zrudnout, odtáhnul jsem se, postojem skryl svou indispozici a trochu se zakoktával. Bušilo mi srdce a řekl jsem si: "No, kamaráde, tak ty seš jasnej." :-D Třeba tohle se mi s dospělými dívkami nestává, tam mě běžný pohled ani podobný dotyk nevzruší.

Asce měl zajímavou úvahu o preferované partnerce pro život. Když se nad tím zamyslím a mohl bych si vybrat pocitově, tak bych chtěl prožít něco podobného jako Leon a Matylda, to je pro mě úžasný film. Být Leonem, tak včas vyberu peníze, seberu Matyldu a odjedu užívat života někam do ciziny, povím ji, že ji také miluju a užíval bych si každého jednoho momentu s ní.
Asce a máš dobrý citát, moc se mi líbí.
Uživatelský avatar
T-800
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 19
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Jeden staronovej chuligán

Nový příspěvek od T-800 »

Kasz:

Dekuji za obhajovani me osoby. :) Cenim si toho. A napovim, ze Kasz me ze zdejsiho osazenstva zna nejlepe, tak jeho nazor ma vahu.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 91 poděkování

Re: Jeden staronovej chuligán

Nový příspěvek od asce »

T-800 píše:Popravdě, tohle jsem úzkostně řešil někdy před 10 lety, nyní jsem ve fázi, kdy mi je přiřazená škatulka celkem jedno. Takže klidně mě pokládejte za pedofila nebo za gynekofila s pedo sklony nebo za normálního gynekofila, kterému jsou sympatické holčičky. Nic z toho se mě nedotkne.
Ale já jsem se tě nechtěl naprosto nijak dotknout. Jen se snažím přemýšlet nad tím, co kdo napíše, vyvozovat si z toho nějaké závěry a poslouchat i názory ostatních. Dělám to - doufám - pro všechny, třeba si někdo i z mé reakce něco vezme, bude-li chtít, ale pochopitelně to dělám i pro sebe (porovnávám svoje reálné nebo předpokládané chování s popisovaným).
T-800 píše:Potom ale nastala situace, kdy jsem byl pár hodin celkem sám v jedné budově s Míšou...
Nádherná příhoda!
...a proč jsi toto nenapsal rovnou?
Tak dlouho hledíš do propasti, až propast vhlédne do tebe...
Uživatelský avatar
T-800
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 19
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Jeden staronovej chuligán

Nový příspěvek od T-800 »

Marco Freeman:
Dekuji za privitani. :)

Husky:
V me sexualite me uz neprekvapi nic. Co se tyce "boubelek", zacaly me pritahovat tak 5 let zpatky. Predtim se mi nelibily, nevim co tak najednou.. :D Ale samozrejme musi to byt celkove pekna holka, ale kdyz ma o par kilo navic, klidne i tak o 30kg navic oproti dnesnimu vyzablemu idealu, tak me tim jen vice rajcuje. Samozrejme musi byt trochu symetricka, velka prsa, siroke boky a radost mi dela vypoukle brisko. Kdybych nemel pritelkyni a shanel nekoho na sex, tak urcite rozlozitou slecnu tak cca okolo 20. Jinak ale libi se mi obcas i zcela normalni hezke divky, ale jen sem tam nejaka. U tech s plnymi tvary mam jeste navic zvyraznenou hlavne tu sexualitu. Ted nedavno jsem potkal ale peknou sedmnactku, takovou krehkou, tichou, hodnou, panenkovskou, ta na me pusobila dosti ale zase spise tak romanticky platonicky nez sexualne. A dodam, ze pritelkyni si uspesne vykrmuju.. :D
Jinak k dovrseni me sexualni podivnosti jeste dodam, ze v pornografii casto sleduju kategorii shemale, transsexul. K tomu jsem se dopracoval uz nekdy v puberte, v dobe kdy jsem vyhledaval cim dal vic perverzni material. Ale posledni dobou od toho pomalu upoustim, uz jsem tim nejak presyceny a zacinam si delat naopak tu filmoteku BBW. :)

Behem sveho poznavani pornografie jsem take narazil a i cilene vyhledal i detskou pornografii, ale to mi bylo cca 13, 14 let a vlastne jsem vyhledal v podstate vrstevnice tim padem, to mi ani divne neprislo. Navic to bylo zakazane a tim jeste zajimavejsi. Jsem si vzpomnel, jednou v te dobe mi i nejake takove CD prodal spoluzak, dost vydriduch, z podstaty obchodnik, prodaval vse, co slo. :) Vysledkem bylo par malo videi a obrazku pubertacek. Kdyz jsem nekde zahledl ale neco s prepubertalni akterkou, tak to mi nic nerikalo a naopak jsem byl pobouren, ze nekdo tohle s takovou malou provadel. :(
Uživatelský avatar
T-800
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 19
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Jeden staronovej chuligán

Nový příspěvek od T-800 »

Asce:
Ja to neberu tak, ze jste se me chteli dotknout, ale nekdo z vas psal tak opatrne, ze se nechce dotknout... Tak ja jen ujistoval, ze se me to nedotyka. Ze ja to beru, ze mam v sobe vyznamnou pedofilni soucast a presna definice nebo zarazeni je mi celkem ukradene.

Proc jsem nenapsal hned tu prihodu s Misou, nu nevim, uz tak byl ten prvni prispevek dosti dlouhy, snazil jsem se tam licit ty nejdulezitejsi zazitky. Tohle je pro me zazitek druhe kategorie, urcite zajimavy, ale pocitove nijak zvlast hluboky, na mysl mi prisel az tedka, kdyz jsem zacal vic filozofovat o te sexualite. Vlastne jeste muzu dodat, ze ale vyrazne sexualne na me pusobila i soucasna pritelkyne, k te jsem mel hned jiskru a nekdy, kdyz jsem ji znal jen matne tak se mi stalo i rano pri pohledu na ni, ze jsem dostal vyraznou erektilni reakci. :) a nedovedu si vysvetlit, proc zrovna vuci ni, asi nejaka karma. :)
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2311
Dal: 640 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Jeden staronovej chuligán

Nový příspěvek od Plyšáček »

Tak milý T-800, nechci ti kazit radost ze tvé údajné "pedofilie", ale na základě toho, co jsi právě ve dvou posledních příspěvcích o sobě napsal, si dovoluji potichu vyjádřit své skromné přesvědčení, že pedofil nejsi. Prosím, netrap se tím. (Tedy nevím, kdo by se tím trápil... :D Snad jen Plyšáček, kdyby objevil, že náhle přišel o dar čisté pedofilie. )

Nejsem odborník na sexualitu dospělých, ale tak mi přijde, že už nikdo rozumný nebude obhajovat to, že u tebe převažují pedofilní sklony.

Podle mě jsi poněkud perverzní gynekofil s jistými mírnými hebefilními sklony, který možná nepřiměřeně reagoval nebo by reagoval na jisté specifické formy jednání ze strany prepubertální dívky.
Nicméně jsem rád, že jsi tady s námi a že si brzy dáš avatarku, která bude symbolizovat tvůj ideál. Silnější macatou dvacítku, co vypadá panenkovsky.

:)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.