I9II

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Pravidla fóra
  • Tato sekce slouží pro informování uživatelů o udělených trestech. Uživatelé umístění na Trestnou lavici (tedy uživatelé zaBANovaní) v této sekci mohou reagovat na již založená témata, jejich příspěvky však musí projít schválením některého z administrátorů (či globálních moderátorů). Upozorňujeme uživatele, že schvalovány budou jen nevulgární a neútočné příspěvky.


  • Témata se standardně uzamykají poté, co je trest uživatele ukončen a delší dobu nikdo do vlákna nepřispěje. Pokud je vlákno uzamčeno dříve, nejčastěji je tak z důvodu rozjeté off-topic hádavé diskuze. Pokud je vlákno takto dříve uzamčeno, může uživatel na Trestné lavici reagovat na svůj trest prostřednictvím zprávy na email [email protected].


  • Souhrn aktuálních trestů a informace k nim naleznete ve vláknu Přehledný seznam aktuálních trestů. Všechny tresty jsou udělovány včetně koncového data!
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: I9II

Nový příspěvek od MarkM »

Kasz píše:Vždycky mě "pobaví", jak někdo na někoho vytáhne něco, co se stalo před 4 roky... Přitom m00n, alias wrebus, alias sweet4ever se už dávno chová úplně jinak. Zřejmě budeme muset zavést institut zahlazení trestu, tj. že zmínka o něm bude smazána. Na druhou stranu zase uživatelé kolemjdoucí nebo nově příchozí by měli vidět, že zde není dovoleno vše. Přijde mi ale ubohé na někoho tahat tak vzdálenou minulost, zvlášť, když dotyčný od té doby už dost vyspěl, i psychicky, a dnes se chová již jinak.
Tak myslím, že se tady I9II sám zmínil o tom incidentu http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=11008#p11008 , tedy jeho "pokusy" Očividně ho ty "pokusy" nepřešly :)
Takže nevím, proč za tím hledáš něco víc. Navíc myslím, že to je spíš opačně a že sem sám I9II, tahá něco jiného:
m00n píše:To co zde resite nema smysl. Jenom jste nastvani protoze jste byli narceni a nechteli jste priznat pochybeni, jmenovite ty, fenix a ksoft... Ja s priznanim chyb problem nemam.
m00n píše:Zkuste se na to divat jinak, ve skutecnosti slo o vycerpavani zdroju v dobe me komunikace se serverem. Ne o zadne bulvarizovane "shozeni", ve vysledku nemohlo byt nic poskozeno. Ve vysledku nejvyssi skody byly napachany na psychice fenixe & spol.
Jasně, běžně jedním kliknutím na forum, odstavím web na pár minut :)
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
I9II
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 30
Příspěvky: 143
Dal: 42 poděkování
Dostal: 35 poděkování

Re: I9II

Nový příspěvek od I9II »

Markm, #1 nerekl bych ze kasz mluvil o te pitomine ale necham te pritom...
#2 duvody zakladani podobnych threadu maji prameny v tech starych threadech a diskusich na vse jmena, tech co se tu nekonecne resily, jinou podstatu v tom nevidim. Psal jsem to proto aby se fenix priste zase nedivil ze ho ignoruju ;)
#3 Psal jsi ze jsem neco shodil ale zadne "shozeni" aplikace neprobehlo. V momente kdy sem prestal posilat pozadavky web zase bezel, neni to tak, ze by po mych pozadavcich web nebezel. Rikam to protoze to neni nic nekontrolovatelneho, tudiz je to neskodne. // O jednom kliknuti jsem nikde nemluvil, fakt nechapu kde sis to tam dosadil.
Uživatelský avatar
fenix

Re: I9II

Nový příspěvek od fenix »

Byl bych rád, kdyby se někdo taky vyjádřil k tomu mému pořadavku o smazání profilu.
Snad to nikomu nepřidělá zas až tolik práce.
Děkuji
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: I9II

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

O smazání profilu jsi žádal v době, kdy I9II beztrestně DDOSoval EPEF a nikdo to neřešil. Ale teď už I9II dostal trest, takže smazání profilu je bezpředmětné, ne?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
fenix

Re: I9II

Nový příspěvek od fenix »

Tak nešlo jen o to, že nedostal trest a jak se zde rozvinula diskuze mě teda nějak nepřesvědčilo, že bych si to měl rozmyslet.
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 720 poděkování

Re: 1911

Nový příspěvek od Daniel »

fenix píše:Jsou věci, které ovlivnit jdou. Nechci už dál být na webu s takovými lidmi a proto žádám o smazání svého profilu, příspěvky zde nechám, takže by to nemělo být tolik práce.
Tak to bude poprvé, co mi nad odchodem někoho z fóra ukápne slza :'(
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel za příspěvky (celkem 2):
Gabriel Svoboda, Scopi
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: 1911

Nový příspěvek od Scopi »

fenix píše:Nechci už dál být na webu s takovými lidmi a proto žádám o smazání svého profilu, příspěvky zde nechám, takže by to nemělo být tolik práce.
Opravdu si to nechceš ještě rozmyslet? :( byla by velká škoda, kdyby jsi odešel, a to určitě ne jenom pro mě. Seš jeden z mála lidí zde, se kterými ve většině názorů souhlasím.
Taky mi zde někteří uživatelé nesedí, někteří možná dokonce vadí, ale odejít? Není to zbytečné, kvůli jednomu člověku odcházet?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Scopi za příspěvek:
Gabriel Svoboda
Uživatelský avatar
fenix

Re: I9II

Nový příspěvek od fenix »

Tak co Kaszi už by jsi se moh vyjádřit?
Asi mi prostě bez toho tady bude líp a určitým lidem beze mě taky. :D
Pokud bych tu zůstal registrovaný pak bych se k nějakým věcem musel zase vyjadřovat a za to mi to nestojí, protože to co se tu poslední dobou řeší ...
Akorát mě to ničí.

Takže ahoj :)
Uživatelský avatar
fenix

Re: I9II

Nový příspěvek od fenix »

Budeme tady dělat mrtvého brouka ještě dlouho? Vyřeší to něco?
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: I9II

Nový příspěvek od asce »

fenix píše:Budeme tady dělat mrtvého brouka ještě dlouho? Vyřeší to něco?
Fenixi, buď trochu nad věcí a zůstaň. Já si myslím, že by bylo škoda, kdybys odešel. Už teď truchlím za max1, slav (pokud jsem správně pochopil, že už "nejsou mezi námi")... Nezdá se mi dobré se oslabovat. Společnost nám není nakloněna a pokud ani my sami nedokážeme táhnout za jeden provaz, tak nikdy nic nedokážeme...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
fenix

Re: I9II

Nový příspěvek od fenix »

Jsem sice pták, ale ne tak povznešený. Už ne.
Ani po 13ti dnech se mi nikdo z vedení nebyl schopný vyjádřit aspoň jednou větou???
Co řekne admin je pravda a diskuze není možná, takže čekám na vyjádření...
Jedna krátká a jasná žádost.
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů