I9II

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Pravidla fóra
  • Tato sekce slouží pro informování uživatelů o udělených trestech. Uživatelé umístění na Trestnou lavici (tedy uživatelé zaBANovaní) v této sekci mohou reagovat na již založená témata, jejich příspěvky však musí projít schválením některého z administrátorů (či globálních moderátorů). Upozorňujeme uživatele, že schvalovány budou jen nevulgární a neútočné příspěvky.


  • Témata se standardně uzamykají poté, co je trest uživatele ukončen a delší dobu nikdo do vlákna nepřispěje. Pokud je vlákno uzamčeno dříve, nejčastěji je tak z důvodu rozjeté off-topic hádavé diskuze. Pokud je vlákno takto dříve uzamčeno, může uživatel na Trestné lavici reagovat na svůj trest prostřednictvím zprávy na email [email protected].


  • Souhrn aktuálních trestů a informace k nim naleznete ve vláknu Přehledný seznam aktuálních trestů. Všechny tresty jsou udělovány včetně koncového data!
Uživatelský avatar
fenix

1911

Nový příspěvek od fenix »

[9.9. 20:34:08] �ekni�eptej I9II : tam ksoftovi pridam par tisic zobrazeni, at je rad
[9.9. 20:39:59] �ekni�eptej I9II : uz prvnich 10k
[9.9. 20:40:21] �ekni�eptej I9II : si tak rikam, jeste sem si neofotil dosnutej epef
1911: hm, cekal bych teda vic od wedosu, proste sdilenej hosting... http://s7.postimg.org/pjkjbfrwp/epef_503.png prej due to maintenance :D

Tak přesně takhle Kaszi vypadá jak se nám lidi odsud snaží zpříjemnit to že máme jiný web a chat ...
Opravdu skvělí lidi jsou na čepeku, hlavně že by ostatní moralizoval a pak se chová jako svině.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 1911

Nový příspěvek od Kasz »

Jací jsou lidé, to neovlivním. Ať už jsou hodní nebo zlí, ať konají dobro nebo zlo - je to jejich volba. To je jako kdybych tobě řekl, že jsi Čech... a vytkl ti, jak můžeš žít ve státě, kde téměř každý den někdo někoho zavraždí, znásilní, zneužije nebo rovnou zabije dítě. Opravdu skvělí lidé jsou v ČR, že? A já na tom těžko něco změním.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 4):
Marco Freeman, Teenbl, Allein, Jája
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
fenix

Re: 1911

Nový příspěvek od fenix »

Neříkám, že to ovlivníš, jen jsem chtěl ukázat jak se chová jeden z těch moralistů co mu tak vadí psaní na chatu, ale jak vidím tak psaní dvojsmyslů je hrozná věc za kterou je každý hned napomínán, ale podnikat útok ja jiný web je morálně úplně v pořádku. Spíše mi přijde, že to tu ostatní dokonce schvalují. Ani nemá vůli se k tomu sám vyjádřil.
Jsou věci, které ovlivnit jdou. Nechci už dál být na webu s takovými lidmi a proto žádám o smazání svého profilu, příspěvky zde nechám, takže by to nemělo být tolik práce.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: 1911

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Nikdo není bezchybný. Že se někomu něco nelíbí a upozorní na to, ještě neznamená, že sám nedělá něco nevhodného. Viz třeba Jan. Něco se mu nelíbí, upozorní na to, ale přesto sám taky nemá svůj práh úplně čistý. I když u něj jde třeba o to napadání a tak... Ne, nikdo není dokonalý. A ani by si na to nikdo neměl hrát.

Chování I9II se mi nelíbí, ale hlavně nerozumím tomu, čeho chtěl docílit. Chápu-li správně, tak chtěl nějak tu stránku dočasně "shodit", ale nechápu, co s tím mínil dělat.

Možná, že ti tady někteří uživatelé nesednou, konec konců, někoho takového tady má každý. Nicméně myslím, že je škoda jen proto mazat účet. Pořád tady jsou (nebo můžou přijít) lidé, kteří ti naopak sednou. A vždy může přijít nové téma, kam by ses mohl zapojit.

Každopádně je to na tobě, čiň, jak se rozhodneš. Hodně štěstí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 5):
Plyšáček, Teenbl, Forst Jan, Allein, Jája
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Slav
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: ...
Příspěvky: 236
Dal: 70 poděkování
Dostal: 72 poděkování

Re: 1911

Nový příspěvek od Slav »

Když už jsme u toho, jen aby se administrátoři nenudili, tak také prosím o smazání svého účtu na ČEPEKu. Příspěvky, které jsem sem napsal můžete na fóru nechat.

Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: 1911

Nový příspěvek od Plyšáček »

Fenixi a Slave, vaše poslední příspěvky mě nesmírně zarmoutily. Mohli byste prosím posečkat se svým rozhodnutím?

Před pár týdny (při týdenním BANu na fórum i chat) jsem prožíval podobné stavy, ale nakonec jsem je překonal a jsem rád, že mohu být nadále součástí ČEPEKu - i když jsem měl velké ambice vytvořit luxusní evropský pedoweb.

Váš odchod by mě velice mrzel. Mohli byste ještě rozvést diskusi a uvést přesné důvody svého prozatímního rozhodnutí? :(
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
I9II
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 30
Příspěvky: 143
Dal: 42 poděkování
Dostal: 35 poděkování

Re: 1911

Nový příspěvek od I9II »

Kdyz sem toto zkusil na cepeku, asi rok zpet, tak to take byla snaha zneprijemnit uzivatelum chat? Nerekl bych.

Cekal sem ze web na wedosu nepujde znepristupnit, jinak bych to zkusil pozde rano. Jestli tech ~5 minut nekdo postrehl, tak sorry.
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

I9II

Nový příspěvek od simgiran »

I9II dostal do zítra ban na chatu z důvodu jeho včerejší akce proti EPEF.
Tito uživatelé poděkovali autorovi simgiran za příspěvky (celkem 3):
Gabriel Svoboda, Scopi, MarkM
I9II
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 30
Příspěvky: 143
Dal: 42 poděkování
Dostal: 35 poděkování

Re: 1911

Nový příspěvek od I9II »

Mohl by mi nekdo rict, do kdy mam ban na chat?

Prikladam snimek vlakna, ktery zalozil max1 po tom co dostal ban na chatu. Aby bylo jasne na ktere vlakno reaguju v zaznamu ktery poslal fenix. Zaznam z epefu: http://s23.postimg.org/w20btx5ej/Screenshot_from_2015_09_10_21_23_23.png
Mozna je to nepodstatne ale nebyt toho, tak me nenapadlo pridavat shlednuti, potom by se nezpomalil web a me by nenapadlo zkusit znepristupneni :)
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: 1911

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Ban jsi dostal na 300 minut.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: 1911

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Gabriel Svoboda píše:Ban jsi dostal na 300 minut.
Nikoliv, dostal jej na 600 minut. :)
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 1911

Nový příspěvek od Kasz »

Sloučil jsem příspěvky, které se týkaly stejné věci. Mohu simgirana poprosit o podrobnější zdůvodnění, proč přikročil k banu I9II na chatu za dnešních okolností (tedy s denním zpožděním)? Situaci nesleduji, řeším jiné věci, jen bych rád věděl, co se událo. Děkuji. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Plyšáček
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: I9II

Nový příspěvek od simgiran »

K banu jsem přistoupil, protože mi vadil ten vysílaný signál. Není možné někomu odstavovat soukromý web, protože se tam někdo vyjadřuje nehezky o někom odsud. S ohledem na to, že dopad byl jen velmi krátkodobý, zvolil jsem ban na jeden den. V případě opakování bych byl podstatně přísnější. Neberu vysvětlení, že to byl jen test - takový test by měl být předem domluvený s provozovateli webu.

Co se týče těch maxových příspěvků, co si tam píše v podstatě pro sebe, nepotřebuji, aby za mě někdo bojoval, jsou mi ukradené. Jediný význam, co pro mě mají, je, že z nich mohu usuzovat, nakolik je plauzibilní, že když tady maxe odbanuji, bude se chovat slušně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi simgiran za příspěvky (celkem 2):
Allein, Kasz
Uživatelský avatar
MarkM
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Příspěvky: 471
Dal: 155 poděkování
Dostal: 101 poděkování

Re: 1911

Nový příspěvek od MarkM »

m00n píše:Kdyz sem toto zkusil na cepeku, asi rok zpet, tak to take byla snaha zneprijemnit uzivatelum chat? Nerekl bych.

Cekal sem ze web na wedosu nepujde znepristupnit, jinak bych to zkusil pozde rano. Jestli tech ~5 minut nekdo postrehl, tak sorry.
Myslíš tohle ?
http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=41&t=1988
http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=41&t=181

Se to klidně mohlo sloučit dohromady, nemusí tady mít jeden uživatel 3 vlákna :)

Jinak možná bys měl pochopit, že jen tak ze srandy schazovat jiné weby není moc Ok a ještě se tím chlubit na chatu :) Možná by Ban mohl být i delší, třeba do doby něž to pochopíš, nebo se omluvíš :) Jak to tady je zvykem, pro ostatní uživatele. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi MarkM za příspěvek:
Scopi
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
I9II
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 30
Příspěvky: 143
Dal: 42 poděkování
Dostal: 35 poděkování

Re: I9II

Nový příspěvek od I9II »

Markm, tem co se jich vypadek dotknul jsem se omluvil.
To co zde resite nema smysl. Jenom jste nastvani protoze jste byli narceni a nechteli jste priznat pochybeni, jmenovite ty, fenix a ksoft... Ja s priznanim chyb problem nemam.
I9II
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 30
Příspěvky: 143
Dal: 42 poděkování
Dostal: 35 poděkování

Re: I9II

Nový příspěvek od I9II »

Jinak po tom co se(udajne) zmenil epef po prevzeti montym nic proti nemu nemam, takze nemam duvod proc bych mu mel skodit. To ze je tam par uzivatelu se selektivnim myslenim typu fenix vazne jako duvod neberu. Jeste zduraznuju, ze sem nikdy nemel v umyslu epefu skodit a stejny test(zde mi ale teenbl na chatu napsal "wrebusi, to se nedela" a nedelal z toho stiznost omg) jsem delal i zde bez umyslu skodit.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6479
Dal: 1585 poděkování
Dostal: 3500 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: I9II

Nový příspěvek od Kasz »

Vždycky mě "pobaví", jak někdo na někoho vytáhne něco, co se stalo před 4 roky... Přitom m00n, alias wrebus, alias sweet4ever se už dávno chová úplně jinak. Zřejmě budeme muset zavést institut zahlazení trestu, tj. že zmínka o něm bude smazána. Na druhou stranu zase uživatelé kolemjdoucí nebo nově příchozí by měli vidět, že zde není dovoleno vše. Přijde mi ale ubohé na někoho tahat tak vzdálenou minulost, zvlášť, když dotyčný od té doby už dost vyspěl, i psychicky, a dnes se chová již jinak.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Forst Jan, Allein
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: I9II

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

On se dnes právě nechová jinak, chová se stále stejně, jak ukazuje ten předvčerejší incident.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: I9II

Nový příspěvek od Plyšáček »

Nerad bych si na někoho stěžoval, jen chci připomenout "vroubek" I9II - dodnes mám nedobrý pocit z toho, jak někteří dokáží přemýšlet...

http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=26702#p26702
I9II na chatu 24.1.2015 píše:hm, si tak rikam, ze bych mohl zjistit plysacka jmeno a pak ho s tim vydirat
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
I9II
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 30
Příspěvky: 143
Dal: 42 poděkování
Dostal: 35 poděkování

Re: I9II

Nový příspěvek od I9II »

Zkuste se na to divat jinak, ve skutecnosti slo o vycerpavani zdroju v dobe me komunikace se serverem. Ne o zadne bulvarizovane "shozeni", ve vysledku nemohlo byt nic poskozeno. Ve vysledku nejvyssi skody byly napachany na psychice fenixe & spol.
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů